CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
3. únor 2009

Ále, jedna se tu tváří jak sestra od Apolináře a nabízí za 1000 Kč poradnu pro neplodnost v místním bazaru 😝

lenickan
3. únor 2009

aha... tak to je dobrý

aknyt
3. únor 2009

Sar, držím drobkům palečky, ať se hezky snaží. Aspoň že jsi byla v dobrých rukách "nejvyššího" 😉

Je mi to docela divné, tuším, že Larri psala, že sestřička Svobodová je na mateřské s asi 4 měsíčními dvojčaty, byla to opravdu ona? Že by šla tak brzy do práce?

len
3. únor 2009

A jak si ji tam našla? Jediné, co mě napadá, je, že holt nás tu někdo čte a věděl, že jedna z nás půjde dneska na opu 😀

aknyt
3. únor 2009

Sar, mně fakt tvrdili, že pořadí je podle počtu odsávaných folíků... Jenže doteď nevím, jestli si ze mne stříleli. Sice to u nás souhlasilo, ale nepřipadá mi to logické, co by z toho měli?

len
3. únor 2009

Aknyt, já měla hlášených 8-9 a šla jsem jako poslední, tak že bych jich měla nejvíc ze sedmi lidí?

Jinak jsem konečně začala krvácet - hurá, cyklus 23 dní 😎

aknyt
3. únor 2009

no, když já byla "nejnosnice" s dvanácti (ze čtyř holek na OPU), tak proč ne?

aknyt
3. únor 2009

Len, tak to abychom si dávaly pozor, co píšeme, když tu možná někdo "špehuje" 😀

ale zase si člověk může tady vypsat stížnosti a pak už se nemusí namáhat mluvit 😀

len
3. únor 2009

Hele, leda že by se nám ty počty folikulů seřadily podle abecedy, protože my fakt podle abecedy šly 😀

Tak já to zkusím - toaletní papír na záchodech bych prosila, děkuju!
A taky aby mě nevyvolávali z ordinace titulem.
A vůbec, aby na chodbě moc nevykřikovali moje jméno, ono to před těma dveřma CAR není nic příjemnýho.
A při ultrazvuku na ten kondom dostatek gelu, bez něj to drhne.
Děkuju všem, kdo mě vyslechnou a splní má přání! 😎

aknyt
3. únor 2009

Tak to jsi shrnula dost dobře 😀 přidávám svůj hlas... a taky prosím!!!

Ale už jsem na tom líp - mě titulujou možná v duchu, ale nahlas už naštěstí málokdy 😉 , zpočátku to bylo na hlavu. Dost jsem se styděla, když mě oslovovali a já se ptala jako debílek, který neumí číst a psát 😒

saralinda
autor
3. únor 2009

Ahojky holky - co se týká sestřičky, tak doufám, že si jméno pamatuji dobře - Svobodová. Ale ta rozhodně po mateřské není, už je trošku starší. Je to ta menší blondýnka. Vždycky moooc milá, ochotná a usměvavá.
Jelikož vás někdy nestačím dočítat, tak ani nevím, že jste přišly na konkrétní jmého.
Jak přišla na mě to nevím, ale asi to není tak složité, jestli je o tom Aknyt informovala (a řekla jim o koníkovi?), tak pak už stačí nakouknout. Viděla, že dneska někdo jde a dle fotek, či diagnózy (málo foliků a pod.) si mě našla.

saralinda
autor
3. únor 2009

jinak u mě by teorie od aknyt, že první jsou nejhorší nosnice platila. Ale po mě šla holčina a měla jich 6, což je pěkné. Ta byla se mnou na pokoji. Zbytek byl na vedlejším.

aknyt
3. únor 2009

Ta menší milá blondýnka je podle mne Vacková. Když jsem začla v CARu, tak ještě sestřičky nosily štítky se jménem, ale už dlouho jsem si nevšimla, jestli je mají.

aknyt
3. únor 2009

Sar, já nenapsala nejhorší 😠 Ty, ty, ty!!! Ale taky jsem původně myslela, že je to podle abecedy.

saralinda
autor
3. únor 2009

OK, tak nejméně výkonné nosnice 😀

saralinda
autor
3. únor 2009

Jinak fakt si myslím, že to byla Svobodová - štítek se jmenovkou měla. Al emilá kažopádně je. Já si nejvíce pamatuji tuhle a pak holou, tak je taky vždyčky milá a trpělivá k mým dotazům. Jiné si jménem vůůůbec nepamatuji.

jinak dneska jely 2 sály, tak to byla rychlovka.

len
3. únor 2009

Já jsem hrozná, já mám co dělat, abych si jménama zapamatovala doktory 😕 A tuhle jsem se hluboce styděla, protože tam volám a sestra hned - já vím, já si vás pamatuju! A já si ani k tomu hlasu nedovedla přiřadit obličej a to je jich tam pár, zatímco pacientek se tam střídají stovky 😕

aknyt
3. únor 2009

To je docela legrace, když si každá přiřadíme k obličeji jiné jméno 😀

Tak stopro si pamatuju Kolmanovou - vysoká tmavovláska
Nakrátko usměvavá blondýnka je podle mne na 95 % Vacková
Holou si nejsem jistá - menší tmavovláska?
A tu další starší blondýnku si nepamatuju jménem.

saralinda
autor
3. únor 2009

len, jsem na tom podobně. Jsou dobré, že si nás pamatují.
Důležité není jméno, ale to že jsou milé a trpělivé. A to věřím, že toho mají občas (nejen po noční) fakt plný kecky.

len
3. únor 2009

Jo a abych si to tedy ujasnila - Svobodová je ta nakrátko ostříhaná blondýnka? Taková milá, tuhle jsem ji tam viděla, jak za ní přišlo dítě... Jestli je to ona, tak díky ní jsem pochopila princip píchání pera, jak to vypadá, jak to funguje, z čeho mám na výběr... Prostě zasuplovala Koryntovou, která veškeré úvodní info k IVF koncentrovala do toho zelenýho lejstra 😉

ola69
3. únor 2009

Marcel 3 sněhuáci jsou dobrý a Len má pravdu když zvládli tohle tak to jsou ty nejsilnější.
🙂 Sari a tobě gratuluju ke 2 vajíčkům. Oni to dotáhnou neboj - myslím to dozrání

nitenka
3. únor 2009

saralinda ahojky mám návštěvu ale zapla jsem to protože jsem celej den zvědavá jak jsi dopadla.... Drž se 🙂 vím že po OPU jsou to nervičky obzvláště když je málo vajíček...já na prbvní IVF měla tři vajucha a představ si že vyl i ket to jedno se podařilo zamrazit a rozmrazit 🙂 když jich je min jsou siláci 🙂 tak neboj

nitenka
3. únor 2009

tak papapa dorazím později si vás dočíst

aknyt
3. únor 2009

Sar, máš pravdu, že mají teda pořádnou porci trpělivosti. Já bych ji tedy neměla, čím častěji mi někdo leze do kanclu, tím víc mi vadí lidi 😉

nitenka
3. únor 2009

aknyt ahojky 🙂 olo69 a všichni dorazim pozdějíi 🙂 jinak já jsem v caru spokojena se sestřičkama a i řežábkem .-) toho miluju od té doby co uspěšně oplodnil 🙂))))) jediné co mi u Apolináře vadí a to nepřekonatelně tak je WC to je fakt pod uroven celého špitálu, to je smutný ..tak papa

aknyt
3. únor 2009

No, kdybych tam nebyla spokojená, tak už jsem dávno pryč. Asi to není úplně správné, ale dám hodně na pocity, kdyby převádly ty negativní, tak bych tam nezůstala, asi jsem cvok. Podobné WC jsme měli donedávna u nás v práci, takže to mě nerozhází, zvlášť to za rohem ne 😉

len
3. únor 2009

Aknyt, ale určo jsi k němu neměla oficiální vyjádření hygieniků, že je určené pro bezdomovce a narkomany, co? 😀

aknyt
3. únor 2009

A k tomuto je?
V práci jsme teda bezdomovce neměli, ale narkomani jsme tam svým způsobem všichni - čicháme rozpouštědla a ještě nám za to platí 😀

len
3. únor 2009

Nojo, psala jsem na hygienu a dostala odpověď v tomto duchu 😉 Že je oficiálně zrušeno a nedokážou zabránit, aby ho využívali narkomani a bezdomovci z ulice 🤐 A že s tím nic nenadělají, takže mám chodit na jiné WC 😀

aknyt
3. únor 2009

Ale zajímalo by mě, kde ty sestřičky a doktoři berou sílu ustát ty davy lidí...