CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
10. kvě 2011

ahoj holky, tak ve čtvrtek mě čeká první odběr 😀 .. dneska my manžel píchnul ovitrelle, šikula můj, aby se taky trochu zapojil 😀 😀 tak ted jenom doufáme, že se bude mít co zavádět 😀 😀

sponiarka
10. kvě 2011

@mirunka_cz Ahoj tak tetka beru provenu deset dní pak bych to měla do pěti dnů dostat a druhý den ciklu začnu píchat menopur mám krátký protokol.

sponiarka
10. kvě 2011

@mirunka_cz tobě už to taky uteklo brzy taky pojedeš drřím pelce.

evulatko
10. kvě 2011

ahojky holky, nevite nekdo nahodou, do kdy delaji stimulace na IVF u Apolinare? Vim, ze vzdycky meli nejake datum pred letem, do kdy se muselo zacit stimulovat. Diky moc🙂

mirunka_cz
11. kvě 2011

@sponiarka Ahoj,to jo, to uteklo uz zacinam byt ve stresu 😒 dnes mi rekla kamaradka kdyz jsem az s Teplic ze me muze pripravit i muj ginekolog abych nemusela dojizdet nekolikrat do Prahy.Myslis ze by to slo?

mirunka_cz
11. kvě 2011

@mufinka26 Drzim palecky 🙂

sponiarka
11. kvě 2011

@mirunka_cz Ahoj já jsem taky zdaleka od České Lípy injekce mi píchá tady u nás paní je bývalá sestřička abych tam nemusela dojíždět kdyby jsi to zvládla tak si je můžeš klidně píchat sama.Ty injekce se píchají ve stejnou hodinu takže když tam máš doktora tak není problém.

mirunka_cz
11. kvě 2011

@sponiarka To bych si pichala sama,nebo muj to neni problem.Ja myslela celkove vysetreni citologie ultrazvuk atd.. na ktery tam potom celou dobu dojizdis vis.Ona to tak udelala,nevim radeji se ptam 🙂

sponiarka
11. kvě 2011

@mirunka_cz Tak to jsem dojížděla tam tam tomu víc rozumí.

mufinka26
13. kvě 2011

ahojky holky, tak včera sem podstoupila odběr vajíček 😀 folikulů bylo 28 z toho 14 vajíček... 🙂 dneska v deset tam budeme volat a dozvíme se kolik se nám jich oplodnilo a kdy budeme zavádět. od soboty mám naordinovaný utrogestan, to zas budu jak jojo... 6 kuliček denně, dávaly my zabrat 3.. to budu zase jak spící panna 😀 😀 😀 😀

sponiarka
13. kvě 2011

@mufinka26 ahoj tak to drřím palce at je jich oplodněních hodně.

mufinka26
13. kvě 2011

@sponiarka tak jich máme oplozených 10 😀 všechny se prý dobře vyvíjí takže v pondělí v 10:15 máme transfér 😀 takže doufám, že to vyjde 😉 ikdyž počítáme i stím, že to vyjít vůbec nemusí 😎

sponiarka
13. kvě 2011

@mufinka26 To je krásný počet tak na pondělí držím pěsti at to dobře dopadne musíte věřit 😉

sponiarka
16. kvě 2011

Ahoj holky tak zítra začínám stimulovat a v pátek jdu na ultrazvuk 🙂

mufinka26
16. kvě 2011

@sponiarka ahojky, tak to ti moc budu držet palečky.. mě dneska daly do bříška jedno embryjko, takže ted budeme jenom čekat a čekat 😀

mufinka26
16. kvě 2011

jinak kdyby to nevyšlo tak nám zbylo 5 mrazáčků 😀

sponiarka
16. kvě 2011

taky držím palce at se hezky zakousne a vydrží tam 🙂

mirunka_cz
20. kvě 2011

@sponiarka Ahoj tak drzim palecky 🙂 nebyla jsem tu dlouho vubec jsem nemela cas ☹ jinak uz mam konecne po angine,ale dlouho se drzela potvora.Vcera jsem byla na prvnim pohovoru,vzaly nam oboum krev.A pristi cvrtek jdeme na ultrazvuk.A pak az v zari zacneme,protoze budou rekonstruovat ☹ dost me to mrzi.

maarina
20. kvě 2011

@mirunka_cz ahojky. vsimla jsem si , ze mas za sebou prvni pohovor v caru. muzes mi prosim napsat jak probihal a co po nas budou chtit vedet? My jdem na prvni konzulku za 14 dni tak abysme byli pripraveni. dekuju

band
20. kvě 2011

@maarina - jestli ti můžu odpovědět já, tak tady je to, co chtěli od nás 😉 :
byl to o popovídání, co už máme zasebou, pak nám vzali krev na přenosné nemoci, partnerovi vzali vzorek sperma (poslední odběr už byl rok starý a to oni chtěji novější) a já se s nima domluvila, že půjdu na hormonální profil 2 den cyklu a pak kolem 12dne cyklu na měření folíků...hodně štěstí 😵

mirunka_cz
20. kvě 2011

@maarina Ahoj,tak tak jak pise Band,jen unas je to trochujine.Odebraly nam krev,manzelovi sperma.A dalsi navstevu mame za tyden,jdu na ultrazvuk.A na IVF jdeme az v zari protoze budou rekonstruovat.Dost me to mrzi protoze jsme se uz mooc tesila.Asi budete mit to same.

sponiarka
21. kvě 2011

Ahoj tak já byla v pátek na ULZ už tam nějaký folikly mám ale malé v pondělí musím znova na ULZ Příští týden bych měla jít na odebrání už aby to bylo. 🙂

mirunka_cz
22. kvě 2011

Ahoj,neboj uz se dockas 🙂 moc ti to preji.

mufinka26
22. kvě 2011

@sponiarka držim palečky.. určitě bude dobrá úrodička 😀

@mirunka_cz.. ahoj to si mě docela s tou rekonstrukcí překvapila, manžel tam dělá údržbu a prý tam nic letos nemaji, jelikož se to tam loni dělalo celý nový.... jediný co se dělá v blýzkosti apolináře, je nová kuchyně, ale to se apolináře vůbec netýká 😕

mirunka_cz
22. kvě 2011

Jestli si CAR nedela vlastni rekonstrukci,nebo maj naplanovanou dovcu a radeji rikaj lidem tohle 🙂

evulatko
22. kvě 2011

Holky, mne sestricka rikala, ze se tam bude predelavat laborka. Te sestricce ja osobne naprosto duveruji. A jinak Apolinar pres leto nefungoval poradne nikdy (IVF a tak) a to uz k nim par let chodim a bylo to tak vzdycky🙂

sponiarka
23. kvě 2011

Ahoj já už tam taky chodím dlouho a vždycky přes léto něco dělali tak neobjednávali na IVF.
V pátek už jdu na punkci 🙂

mirunka_cz
23. kvě 2011

@sponiarka Fakt jo,tak to je parada drzim palecky 🙂

mufinka26
23. kvě 2011

@sponiarka taky držim palečky, a at máš bobíšky brzy zpátky v bříšku 🙂

sponiarka
24. kvě 2011

moc vám děkuji pak dám vědět 🙂