CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
26. bře 2009

Majo, tak ten můj byl při týhle vejšce šedesátikilovej zdechlák, když jsme se poznali 😀 Teď jsem si ho vykrmila na 72/176, tak jsem spokojená, vždycky jsem chtěla, ať je mezi náma aspoň 10 kilo, ale bylo pochopitelně snazší jeho zttloustnout (zmužnět 😉 ), než sama zhubnout 😀 Ale není nic depresivnějšího než chlap, co je o 15 čísel větší než vy a přitom váží míň 🤐

lenickan
26. bře 2009

len to musel být pěkný hubenour🙂

modroocka2
26. bře 2009

majo víš jak mě překvapilo, když jsem zjistila kolik zhubnul, když to jde postupně tak to není tak poznat.. Nejhorší na tom je, že i když byl na metrákem tak jsme pořád měla větší šanci na infarkt já..mám hodně vysoký cholesterol, ale on absolutně v pořádku..
když jsem se poznali chodil do posilovny a držel ty jejich dietky..naštěstí mě poslechl, když jsem mu řekla, že nestojím o to mít doma nabuchance, že chci normálního šťastnýho chlapa..seknul s tím a je z něj chlap jako lusk (zelenej a vohnutej)...🙂))))
Leni 56 kg..to není žádná váha..jak jsi veliká..podle fotek prcek co.. 😉 (to je oproti mě skoro každá...🙂))

lenickan
26. bře 2009

no prcek🙂 164cm🙂 takže to je váha!

len
26. bře 2009

Leni, já mám 60/163 a jsem naprosto spokojená, dolů už to nepůjde, takže klid 😉

modroocka2
26. bře 2009

Len to musel být střízlíček...🙂 Víte holky jak už jsem psala mám 183 cm.. takže vedle sebe potřebuju velikýho chlapa do všech stran, abych si nepřipadala tak blbě.... když jsem měla 65 kg tak to nebylo ještě tak hrozný, byla jsem střízlíček, i když vysokej, ale teď mám 77 a někdy i víc a to už jsem opravdu v prostoru vidět....☹

lenickan
26. bře 2009

ty jo ty jsi čahoun🙂))
ale len půjde to dolů si iluze nedělám... na těch 52-53 klidně je to pár kil - stačí se trošku hlídat...🙂¨
Moje ségra má po 3 porodech 50kg a to když těhotněla poprvé začínala na 70kg takze to půjde, jen ve vhodnou dobu, ted určitě ne

modroocka2
26. bře 2009

Len souhalsím akorát...takže Lenič buď v pohodě..mimísci mají radši pořádný ženský ne žádný vychrtliny..🙂 říká se výška v cm - 105 takže 183 - 105 = 78... jsem v poho, 164 - 105 = 59 Lenic přiber..🙂 a Len 163 - 105 = 58 takže taky v poho...🙂)) já to říkala Lenky vedou...🙂

modroocka2
26. bře 2009

Leni to mi povídej..neteř po dvou dětech se vejde do všech mých kostýmů a já..ani nááááhodou..takže dostala takovejch hadrů, že musela koupit novou skříň aby to měla kam dát... měla jsem velikost 38 teď jsme štastná když obleču 42 ale spíš 44 .. ale říkám si to samý co Ty po dětech a s dětma to půjde dolů samo...🙂

lenickan
26. bře 2009

no já ještě dříve mívala 47 a velikost 34, pak jsem šla na 36 a ted 38 takže jako dobrý ale už by to stoupat nemuselo

len
26. bře 2009

Leni, věř mi, že u mě nepůjde, štítnice je potvora 😉 Já už to kolikrát zkoušela, jednou jsem měla i 66, během třech měsíců 7 kilo dolů v pohodě, ale na těch 59 se to zarazilo a nic a nic, naopak čím dýl bych to zkoušela, tím větší šanci mám, že mi to tu štítnici rozhodí a kila pak půjdou nahorů sama, těch 60 je prostě moje váha, kterou si držím už 10 let, od tý doby, co štítnice přestala fungovat. Takže jsem se s tím smířila, jasně, taky bych radši měla o 5 kilo míň, ale když to nejde, tak to nejde, takže jsem si radši řekla, že se sama sobě budu líbit, figuru mám slušnou a hotovo 😀

lenickan
26. bře 2009

aha len no tak to já nevěděla že je to kůli štitné žláze, to dá rozum zdraví především!!!
Já jdu nahoru protože si debužíruju🙂 kdybych vynechala velké večere půjdu dolů taky sama🙂

lenickan
26. bře 2009

tak hlen je pryč... to je divný

len
26. bře 2009

No, možná, kdybych se hooodně hlídala, počítala každou kalorii, vynechala sladký a čokoládu a 5x týdně intenzivně sportovala, tak to třeba ještě o nějaký 2-3 kila sundám a násilně udržím, ale k čemu to, co by mi pak z toho života zbylo? 😉 Takže když jsem si našla rovnovážnej stav, kterej jsem schopná udržet při přiměřený stravě i pohybu, občas si dopřát nějakej dortík a tak, tak mě zároveň baví žít a zároveň vypadám slušně 😀

lenickan
26. bře 2009

souhlasím s tebou len

maja42
26. bře 2009

len, vždyť jsi úplně akorátní, koc jak blázen, štíhlý pas a ňadra dmoucí, co bys prosím tě chtěla hubnout? 😀

já mám teda 69/173, takže to jedno dvě kila by mi udělalo radost. však taky chci teď po šestinedělí začít chodit plavat (a znovu nalézt svůj pas 😉 ) a přes jaro léto člověk vždy vypadá líp. když já strašně miluju sladké věci a bílé pečivo, úplně nelidsky 😅

len
26. bře 2009

Ó, Majo, děkuji, děkuji, pořád čekám, kdy mi to někdo řekne 😀
Ale dodnes mám v hlavě, když mi bylo 15 a odvezli mě na pohotovost, tak se dr. ptal, kolik vážím. Měřila jsem tehdy jak teď, cítila se bezvadně, akorát před štítnicí měla o těch 5 kilo míň. No a dr. na mě kouknul a povídá - 55 kilo? Takový dítě a ona má 55 kilo! No můžu vám říct, že být psychicky labilnější, tak mi ta poznámka zadělala na anorexii, ještě teď se mě to hluboce dotýká, debil jeden! 😝 😀

aknyt
26. bře 2009

Holky,
tak jsem si teď zadělala na pěknou depku, když to tu čtu.
My jsme s manželem spolu 9 let a letos budeme mít 5 let od svatby. Svoji současnou váhu snad ani psát nebudu, jinak by se vám mohlo udělat zle. Ale v době seznámení jsem měla o 25 kilo méně. A manža o 40 kg míň, ale v té době byl pomalu průhlednej (185 cm/55 kg), teď mi připadá normální. Loni jsem sice shodila 15 kilo, ale už mám 5 zase zpátky... a teď se mi nedaří shazovat 😢

len
26. bře 2009

Aknyt, to těma hormonama? Se mnou to nic nedělalo, jenomže já mám za sebou teprve jednu stimulaci a po ní půlroční pauzu... Jinak chlapa máš teda teď konečně normálního, jeho původní váhu mu mohla závidět leda tak nějaká miss 😉

kralka
26. bře 2009

Ahoj, taky se přidám k vám s debatou o váze. Len ten doktor byl fakt blbec. Já mám 166/57 a jsem celkem spokojená. Musím, ale říct, že s váhou šlo trošku hnout až po tom co jsem vysadila antikoncepci. Jak píše Len tak se štítnicí to moc nejde a s antiko mi to teda nešlo vůbec a to i když jsem cvičila 4x týdně a nemusím moc sladké. Teď mi nevadí, když zase trošku přiberu, právě, protože miminka mají rádi, když mají mamču trošku macatější 😀 . A manžu mám prostorově dobře rostlého takže vedle něj vypadám drobně 😝

aknyt
26. bře 2009

Leni, nevím, jestli hormonama... nejvíc jsem shodila po 2.IVF (mezi druhým a třetím), v létě mi to jde vždy líp. To jsem dala od července do září těch 15 kilo, při stimulce na 3. jsem nabrala 5 a ty se mi už nepodařilo sundat. Ale aspoň se od října držím na stejné váze...
Jo, s váhou chlapa jsem spokojená, strašně dlouho vůbec nepřibíral, až jsem z toho měla nervy, jestli mu něco není.

maja42
26. bře 2009

moje mamka v těhotenství přibrala z 50 na 75 (teď, když je jí 55 má 165/60, mě štve a furt říká, že je tlustá). jestli se mi někdy podaří být těhotná dýl než dva měsíce a přibrat 50%+, tak se asi picnu (ale to mi bude stejně jedno, páč budu už určitě na prozacu). ale já po ní evidentně nejsem, těch svých bujných plus mínus 70 kg mám už od 17 let a ona těhotněla vždy napoprvé 😉

larri
26. bře 2009

Ahoj holky,nestiham cist.Mamka nema internet,tak koukam u segry,ale synovec se mne snazi vyhodit,tak rychle.

papus,jsem rada,ze patris k nam a snad se nekdy pozname osobne.Jinak ja jsem druhou menstruaci po opu zatim nedostala,jsem 39 den a zacina mne to stvat.Mam jit zase na krev a utz.Ale zatim jsem v Opave,takze mi to vyhovuje,tak snad to vydrzi a dostanu to pristi tyden a pojedu.Nafoukla jsem ale strasne.

Pa uz musim a pokud se tady nedostanu,tak v pondeli se urcite ozvu,ale neverim,ze doctu.Mejte se vsechny moc hezky.

lenickan
26. bře 2009

krásný na tom je že jsme každá jiná. Kdyby měli všechny 50 tak to bude nuda🙂
nejlepší je tak jak se člověk cítí!!!

lenickan
26. bře 2009

holky mne pobolívá břich jako na mrchu... to snad není možný:(

lenickan
26. bře 2009

kam jste utekly?

maja42
26. bře 2009

lenicko, není na krámy nebo cokoliv jiného ještě brzo?? si myslím, i podle svých prvních poovulačních pocitů (které se zvrhly v pocity těhotenské 😉 ), že to je fakt důkaz, že ovula byla. zklus to hodit k ledu 😉 (čili okřídlené debilní "nemysli na to".)

len
26. bře 2009

Leni, mně začalo takhle břicho bolet snad den-dva po transferu a drželo se to až do pozitivního těhutestu 😉

lenickan
26. bře 2009

no brzo je jsem 17DC
majo takže je po ovu normální takový tlak v podbřišku?
důležité je že se tam něco děje🙂
Máte pravdu nesmím se na to upínat🙂 když ono je to tak těžké :(( je to něco uplně jiného🙂

len
26. bře 2009

mě, pardon 😉
A přestaň se sledovat 😀 Já jsem si namluvila, že všecko jsou to ty umělý hormony a hotovo 😉 Doporučuju - koupit napínavou knihu, zajít do kina, vypadnout na víkend pryč, jet na výlet, sejít se s kámoškama (a neprobírat děti 😀 ), na zvířátka do zoo, vrhnout se na nějakej jazyk, nechat se vyfotit, dokud jsi štíhlá a nemáš pupek... a ani nebudeš vědět, jak je těch 14 dní rychle za tebou 😉