CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
30. bře 2009

Jooo, co já po Utrogestanu vyváděla 🙄 takže když jsem po něm nakonec jenom spala, tak to byla děsná pohoda 😀 Ale pověst nervově labilního tvora už mi asi nikdo neodpáře, ono plakat před kolegama do telefonu kvůli totální kravině je vážně super zážitek 😀

aknyt
30. bře 2009

Tak se holky taky přidám... blízkým přátelům jsem to řekla a už se neptají. U příbuzných to řeším různě, většinou konstatováním, že jsem neplodná. Poté, co si vyslechnu rady o léčitelkách, lázních a "nemyslet na to" mám pokoj. Málokdo se zeptá podruhé. Ale dost jsem si oblíbila odpověď, kterou s úspěchem používala kolegyňka, která nemůže mít mimi ze zdravotních důvodů: "ono je to povinné?" Ta funguje opravdu dobře 😉

anakolut
30. bře 2009

maja42: ve čvrtek 2.4. nás to čeká.

modroocka2
30. bře 2009

Lenicko Tvého pejska je mi líto, ale 14 let je krásný a třeba opravdu cítila, že přijde mímo a uvolnila mu cestu...
Majo ségra byla na granát do kalhot.. minimálně.. jinak koukám, že toho máš za sebou dost, obdivuju Tě a pokud máš tak široké blízké okolí, tak pak aspoň můžeš myslet na jiné věci.. 😀

len
30. bře 2009

Aknyt, taky dobrý 🙂 Nejlepší jsou úplně cizí lidi, kteří tě neopomenou mezi řečí informovat, jestli jsi slyšela, že po třicítce mají některé páry problémy s plodností 😀

aknyt
30. bře 2009

tak to kolem mne tak "informovaní" lidé moc nejsou 😀 takže mi to ani neříkají.

len
30. bře 2009

To máš kliku, já si pamatuju, jak mi to pověděla cizí paní na Islandu, jen tak mezi řečí (tu dovču jsme si koupili jako útěchu za to, že se nám tak dlouho nedaří, bylo mi sedmadvacet) 😀

modroocka2
30. bře 2009

Koukám, že dobrých odpovědí je spousta..můj manža má nejoblíbenější dost brutální..prý: "na maso na guláš ještě peníze máme.."
Len inteligence a informovanost někerých lidí je opravdu závratná..asi bych pak chtěla vysvětlit těhotenství třeba Báry Basikový, nebo mojí mamky..ta mě měla v 37, což byla na svoji dobu fakt troufalost...🙂

lenickan
30. bře 2009

modro: byla na tom už tak špatně že jsme jí museli nechat uspat:(

aknyt
30. bře 2009

Zato mi v pátek poslala kámoška SMS, která mě fakt dostala... psala, že čeká holčičku a že je to pořád lepší než kriplík. Chtěli chlapečka. To je podle mne na pěst.

modroocka2
30. bře 2009

Leničko: tak to vás obdivuju..vím, že jí to určitě pomohlo, ale já bych to asi nedokázala... ☹

len
30. bře 2009

No, mně přišlo divný, že:
- mi povídá, kdy mít děti, když mě vůbec nezná (a i kdyby znala, že 😉)
- povídá mi takovou ptákovinu (někomu se v pětatřiceti podaří napoprvý, někdo v pětadvaceti čeká pět let)
- povídá mi to, když mi třicet ještě zdaleka nebylo
Fakt nechápu, co to sdělení mělo znamenat 😀

Aneb jak tuhle někde četl můj muž:
Všichni chtějí vaše dobro - nenechte si ho vzít! 😀

modroocka2
30. bře 2009

Aknyt..ty lidi si fakt neuvědomujou, že početí je takovej malej zázrak... a zázrakama náš život jaksi šetří..

aknyt
30. bře 2009

Len, tak to je taky super, to co četl tvůj manža 😀 !!!!

maja42
30. bře 2009

anakolut, tak to už máš hnedle. jestli to bude takový fofr jak u lenicky, tož odovuluješ ještě do mojí první návštěvy caru (28/4) 😉

na rady už teda upřímně a ostentativně se*u, nikdo z těch lidí (byť jsou mému srdci velmi blízcí) o neplodnosti atd neví tolik, co já. nejvíc jsem se nakonec dozvěděla na koňovi, včetně odhodlání to jít řešit do caru. a i se tady dočkám nejchápavějších reakcí - když už se to v diskusích scházíme takové podobné existence 😉
ono je to nakonec taková dekadentní sranda, řešit svoje problémy s okolím (když si to vyžádají), slova jako "potrat" a "neplodnost" už jse trvalou součástí mého slovníku, ale "normální" lidi u toho vyskakujou jak čertíci z krabičky, je to svým způsobem společenské tabu 😅

lenickan
30. bře 2009

modro: bylo to těžké, ale jinak to nešlo

modroocka2
30. bře 2009

Majo tak jak si to napsala by nás možná měli někam zavřít... 😀 Což bych i brala... klid a kolem jen lidi co Tě chápou a můžou pomoci, psychicky..

len
30. bře 2009

Jo, Majo, kdežto my tě tady ani nepolitujeme, ale navíc ti velice cynicky naznačíme, že se vlastně nic neděje, chce to silnej žaludek 😀

anakolut
30. bře 2009

maja42: kéž bys měla pravdu

lenickan
30. bře 2009

anakolut: opravdu není čeho se bát, jen to chce tu neustále doporučovanou trpělivost... nějaký čas to zabere ale jedinou útěchou Ti může být že v CAR tě budou léčit konstruktivně🙂

maja42
30. bře 2009

len, no jo, však my už jsme s mužem taky otrlí, jak říká "vono je to jenom o první dva potraty...", když se nás někdo zeptá, jak to snášíme 😀

modro, myslíš jako rezervaci pro indiány?? 😅 jsem zvědavá, jak na toto období (pokud se toho outěžka dočkáme) budu vzpomínat, jestli to v zápalu boje s mateřstvím vyprchá a zbude je vybledlý obrázek, který bych si raději škrtla (jen z hlediska plodnosti)... asi jo.

len
30. bře 2009

Co ten Plivajz, třesu se tu na něj, co ses o něm zmínila 😀

lenickan
30. bře 2009

dneska jdu k holiči🙂 tak si zkrátím čekání 🙂)

modroocka2
30. bře 2009

Majo... indiánská rezervace by šla... 🙂 a jak budeme vzpomínat..nevím asi jen když budou děti zlobit...🙂 a pak si řekneme, jak jsme rády, že je máme... 😉

modroocka2
30. bře 2009

Leničko...kadeřník..to je dobrý nápad potřebuju to jako sůl, začnu hledat číslo...🙂

lenickan
30. bře 2009

no modro jen vyraž: pěkně si tím zpříjemníme čekáníčko🙂))

lenickan
30. bře 2009

zítra jdu na pedikúru a a manikúru a ve středu máme firemní akci na Kampě tak mi to uteče🙂

modroocka2
30. bře 2009

Nooo tomu říkám užívat si to...😀

modroocka2
30. bře 2009

a je to... ve středu v jednu...🙂

lenickan
30. bře 2009

no vidíš🙂 já ti závidím že jsi doma...
Mne bolí šíleně záda a už se těším až odsud vypadnu. leze mi to tu na nervy:( ale jsem ráda že tu práci mám