CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

kalka
2. zář 2009

spes2009 já jsem tu mezi váma vetřelec.. já jsem CAR Podolí... jsem to zrovna psala na předchozí stránce.. ale snad vám to neva 😉

haaribo
2. zář 2009

Sar: jenže mě ji pokaždé museli odoperovat, to je ten problém, no to je jedno. V pátek se uvidí...

Len: po tomhle výstupu, bych ho taky změnila, nebuď smutná, všichni snad nejsou takoví...

spes2009
2. zář 2009

Kalko, a jóóó, já to spletla 😅 Tak doufám, že jí tam dělají společnost jiní 😀 Nám vetřelci přeci vůbec nevadí, můžeš se podělit i o zkušenosti odjinud 😉

Haaribo, tak držím pěsti na pátek. Nejsou všichni takoví, neboj Len, já mám třeba suprového gyndaře. Toho bych fakt neměnila. Má takový zvláštní styl humoru, ale na to jsem si už zvykla 😝

aknyt
2. zář 2009

Tak se mi podařilo dovolat do CARu a v pondělí jdu na kontrolu folíků, snad pěkně porostou. Vzhledem k tomu, že to nejspíš bude poslední IVF u Apolináře, tak by bylo fajn, kdyby to bylo úspěšné...

Na srazík taky plánuju dorazit, tak se moc těším na známé i nové tváře 🙂

haaribo
2. zář 2009

Děkuju, Spes, snad mi tam najdou to, co potřebuju...

spes2009
2. zář 2009

Jé, Aknyt a v kolik tam v pondělí jdeš? Já tam jdu také na UTZ k Jaroš. Tak to bychom se tam mohly potkat 😉

neme
2. zář 2009

Spes,
já nevim. Zkusim ještě jeden cyklus u Apoli. Nějak neznám nikoho, kdo v Apoli otěhotněl po IVF.Bud mám smůlu nebo nevim. Všichni jsou milý, ochotný. Ale při prvním IVF mi vlastně skoro nic neřekli..Třeba, kolikabuněčný mi dali embrya, proč nemám prodlouženou kultivaci.Vložili mi embria a ani minutu jsem neležela a hned jsem šla. V jiných Carech prý aspon deset minut leži. Tak nevim. Já chápu, že jsou to odborníci,ale na co se nezeptáš, tak ti nepoví.Dr.Jarošová je hodná, jednou mi řekla, že většina žen otěhotní po IVF až na 4-5. pokus! 🙂
Na třetí IVF půjdu asi už jinam...

A nebo PROSÍM, KDO OTĚHOTNĚL U APOLINÁŘE PO IVF, Ať NÁM SEM NAPÍŠE, Ať VÍME ŽE TO FUNGUJE! 🙂
díky

larri
2. zář 2009

Neme,mne k Apoli doporucila znama,ktera ma po 1.IVF dvojcata.

Ja sla na Konika,protoze mam problem.Kdybych otehotnela prirozene nebo hned po IVF,tak tady asi nelezu.Proc by tady mely chodit holky co nemaji problem.

Na srazik urcite prijdu,ted jsem delala skoro kazdy den 10 az 14 hodin,tak jsem k.o.,takze jsem lina psat. ☹

len
2. zář 2009

Neme, z týhle diskuze třeba Nitenka 🙂 Nebo já, Aknyt, Rendulina... co se týče samotnýho otěhotnění, tak jsme to zvládly, to, že to pak nedopadlo, už není chyba CARu 😒 Papus otěhoptněla hned cyklus po IVF. Taky moje spolubojovnice z OPU, čeká dvojčátka 🙂 A abych nezapomněla, Kacatko, už sem nechodí, ale měla ET v den mé revize a té už se dvojčátka nedávno narodila 🙂 A když koukneš na první stránky, tak pár holek se tam chlubí svýma mimčama od Apoli 😉 Holt tady jsme taková smečka smolařská, povětšinou od nás těhule zdrhaj 😀

Jinak já teda věděla, kolikabuněčná embrya mi vložili, PK je mi jasný, proč nebyla (na dva ubožáky jaksi nemá cenu) a když jsem měla doplňující dotazy, dokonce zavolali embryoložku, aby mi na všecko zodpověděla 🙂 A s ležením po ET - však oni si na to sami vypracovali studii, že je to zbytečný... Prostě nevěřím, že kdyby těch 10 minut ležení mělo aspoň trošku pomoct, tak že by si úspěšnost záměrně snižovali kvůli takový prkotině. Jsem přesvědčená, že jinde se leží jen pro dobrej pocit pacientek 😉 Čímž ti nerozmlouvám rozhodnutí přejít jinam, chápu, že občas člověk potřebuje zásadní změnu 😉

saralinda
autor
2. zář 2009

Len, tak to je teda děs. Dobře děláš, že gyndaře měníš.
Holky, zítra si to všechno řekneme. Těším se.

matava
2. zář 2009

ahoj len, a uz sis zkusila zajit primo k reviznimu do pojistovny?ze by ti treba poradil co a jak...ted uz jsem sice u vozp, ale predtim jsem byla u vojenske, ta ma zakladnu hned na ipaku a byli tam v pohode...
larri, ja jsem treba pripad, ktera sem prisla bez problemu..konika mi doporucila kamoska, tak jsem zvedava nakoukla a chytilo me to, takze nejdriv jsem tu probirala klasicke snazeni, cekani na testiky po ovu atd...no a az ted nedavno jsem zjistila, ze taky spadam pod kategorii smolarek kvuli manzelovi..takze tak 😉
holky, tesim se na vas zitra, presne v pet uz budu mit vypnuty pocitac 😀 hezky vecer

len
2. zář 2009

Matava, z pojišťovny mi kdysi psali, že potřebují doporučení od ošetřujícího lékaře. Prostě když to nedoporučí dr., co mě osobně zná a léčí, tak mě vůbec neberou vážně 😒

larri
2. zář 2009

Matava,ja myslela,kdyby si nemela problem,tak nepujdes na stranky CARu.Nemyslela jsem Konika,jsou tady diskuse,kdy holky nemuzou otehotnet,ale do CARu nechodi.
Je to jedno kdo ma problem,jestli ty nebo manzel.Aby jsi otehotnela,musite byt na to dva,takze kdyby bylo u vas vsechno v poradku,tak tady asi taky neprijdes.

Stejne nejlepsi jsou ty diskuse,kdyz napise holka,ze se pokousi o mimi uz dva mesice a uz podruhe dostala MS.Nevim,jestli mam u toho brecet nebo se smat. 😀 😠

Len,jsem zvedava co mi reknou u Apoli,kdyz se zeptam na lazne ja. 😉 .BUDU SE PTAT AZ V RIJNU,KDYZ SI PUJDU PRO INJEKCE.CHtela bych lazne,kdyby nevyslo 3.IVF,tak pred 4.IVF.Ale ja vlastne budu mit z 3.IVF dvojcata,porad na to zapominam. 😀 😀

len
2. zář 2009

Larri, osobně odhaduji, že s doporučením bys neměla problém, jak to tak vidím, klíčový je tvůj gyndr. 😒

larri
2. zář 2009

Moje gyn.rekla,ze jsem nemela problemy pri laparce,tak lazne nepotrebuji.Mam se ale zeptat co mi na to reknou v CARu a treba doporuci.

Radci mam jet k mori.
Pokud bych sla ke svoji obvodni,tak ta mi napise lazne i na hlavu. 😉

len
2. zář 2009

No tak aspoň, že máš tu obvodní, já nemám ani to 😀

jasmina309
2. zář 2009

Ahojte
Len, no co to tu čtu???? To si snad dělaj pr...l ne? Držím ti palce at to dopadne dobře! 🙂
Jo a co já? Na mě si zapoměla? Vždyt i¨já už dvakrát otěhotněla po IVF 🙂 Ale nezlobím se, nemůžeš si nás pamatovat všechny...
Harribo na pátek třikrát tfuj- držím palce!

Aknyt- tobě at včeličky moc nebolí! Myslím na tebe 🙂
Jinak na vás zítra budu aspon myslet, jak si dáváte palačinky a kafíčka 🙂 a ...

len
2. zář 2009

Jasmino, snad se neurazíš, ale pro ty, na který jsem si zrovna nevzpomněla, tam byly ty tři tečky 😉 😀
Jdu spát, ať na vás do zítra naberu dost sil 🙂

haaribo
3. zář 2009

Jasmin děkuju, až zítra dorazím od Apoli, poreferuju.... 😉

No musíme pohnout, aby mi kočárek, co se mi líbí nepřestali vyrábět!!! 😀 😀

saralinda
autor
3. zář 2009

Holky, teď jsem narazila na www.ihned.cz na článek s nadpisem "Nová metoda testování vajíček pomáhá při problémech s otěhotněním". Bohužel si ho ale, kvůli hloupým omezením v práci (hází mi to hlášku "hazardní hry" 😀) nepřečtu. Tak sna večer z domu.

jasmina309
3. zář 2009

Ahojte
Leni, já nejsem urážlivá, chápu že sem ta "tečka" 😀
Haaribo- budu vyhlížet! Myslím na tebe! S tím kočárkem si mě pobavila 😀 😀 😀
já měla vyhlídlý jeden kousek už za první Republiky 😎 😀 😀 😀 😀 😀

Zkusila sem kartářku- nechci vás sttrašit, ale já už malinko propadám beznaději... Kartářku samozřejmě neberu vážně, ale spíš jako recesi. Její výklad by mě asi nepotěšil- otěhotním, to jako jo, ale o mimi zas přijdu (to už potřetí po IVF) pak prej spadnu na dno (tam už sem taky byla víckrát ohledně rozvodu atd) propadnu zoufalství a beznaději, ale karta zdravého dítěte a ještě jednoho těhotenství tam také byla.
Takže sem si zašpásovala a konec legrace! Slyšet bych potřebovala ěco pozitivního, ale jak píšu absolutně se tomuhle nepodávám....

jasmina309
3. zář 2009

Aknyt- 6 místo je bezva néééé! Ono už jen to se účastnit, že! 😀
Jinak ti děkuju, že ses ozvala na buněčný imunitě! I když tě taky oznažila za.... Ale mě víc! JUkni tam a uvidíš, je nechutná, ale už nepřišla, ostatní jí vyprudily 😀 . Sice nevím na jak dlouho 😎 ....

aknyt
3. zář 2009

Jasmin, se 6. místem jsem naprosto spokojená - 1-4. místo je nedosažitelné, hrajou tam ženský, co hrály závodně. Na páté by se dalo pomýšlet jen po pravidelném trénování pod vedením někoho, kdo to hraje závodně.
Gumpi je nechutná, už jsem se tam dívala včera. Prostě hází rozumy, je bezohledná, číst neumí a ví prd.

Larri, Cien možná prodává v lékárně, ale to ještě neznamená, že je dobrý farmaceut. Taky mi v lékárně řekla jedna chytrá farmaceutka (prodejce), když jsem prohlásila, že Estrofem 2 mg mám brát 3x denně, že to není pravda, že TAKOVÉ dávky nebere NIKDO. A to bylo dávkování napsané v CARu 😉

Spes, do CARu jdu v pondělí ve 14:45 k Jarošové. Nabízeli mi tedy ještě Koryntovou, ale k té jsem nechtěla a navíc bych nestihla pak zubaře. Takto to stihnu v klidu obojí. V kolik tam jdeš ty?

maja42
3. zář 2009

čau baby, já jen hlásím, že dnes večer jsem za váma v knajpě jak na koni, počítám že kolem šesté, jak se mi podaří opustit pracoviště, tak se těším! 😉

collette
3. zář 2009

Ahoj holky, těším se na vás večer, jen doufám, že mě nevyhodíte z kola ven - o víkendu jsem vdechla mouchu (docela velkou) a teď kašlu jak blázen, protože nešla hned ven a tělíčko bojuje. Teda, moucha už dobojovala a je venku (po třech dnech už bylo načase), ale mezitím zvládla udělat pěknou paseku 🙄 . Je to nechutný, já vím 😝 Ale chřipka chrochtací to není 😅

saralinda
autor
3. zář 2009

Collette, opravdu raritka 😀

len
3. zář 2009

Collette, promiň, já vím, že to určitě není nic příjemnýho, ale hezky mě to rozesmálo 😀 Teď vlastně budeš prskat ty těhubacílky, co? 😀

larri
3. zář 2009

Aknyt,Cien prodava v lekarne a 5 nebo 6 den od ET ma pozitivni test,tak ji tam gratuluji vsichni.

Ja ho mela pozitivni 16 den. 😀 😀

len
3. zář 2009

Och, tak to je vskutku odbornice na svém místě, testovat 5. den po ET... Asi čte ty příbalový letáky 😉

len
3. zář 2009

Vždyť to ještě musí působit Pregnyl, ne? 😕