CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka.a.honzik
20. lis 2009

Aknyt: gratuluji k bobískum, tak ať se pěkně zavrtají a vydrží. Jinak nechápu proč tě na KET objednali na 10:30, když se KETy provádějí až od 11 hodin. Možná je to nově a ty doktoři to nemají jěště zažíté, mě Fait taky chtěl objednat na 9:45 a sestra ho zarazila, že se KETy provádí až od 11 hodin. No a já tam byla na 11:40 a když už jsem skoro lezla na kozu, tak Jirsová zjistila, že jsou všichni z laborky na obědě, což je taky super.

martinka.a.honzik
20. lis 2009

Všem Apolenkám přeji krásný víkend 😅

larri
21. lis 2009

Ahoj Apolenky,
kdyz jsem sla minule na OPU jako druha,rekla jsem tomu frajerovi co nas vozi ze salu,ze mne zklamal.Chtela jsem jit prvni,protoze druha jsem sla minule a dopadlo to spatne.A on mi rekl,ze chtel,ale pak rekl prvni jmeno me kolegyne.
Tak nevim,jestli kecal nebo to fakt zalezi na nem. 😉

Holky,ja vam tak zavidim,ze uz se u vas neco deje.Ja porad chodim na zachod a mrchu ocekavam.A ta potvora nikde. 😠

martinka.a.honzik
21. lis 2009

Larri: neboj, však se dočkáš, mrcha určitě co nevidět dorazí a pak u to půjde ráz na ráz. Ale je to paradox, když nechceme aby mrcha přišla, tak dojde přesně na minutu nebo dřív a když chceme aby dorazila, tak si dává potvora na čas.

Holky prosím Vás, motá se mi hlava, jsem jak spící pana a jsem nějaká nafouklá nebo ,,oteklá,, nevim, škrtí mě totiž kalhoty, musela jsem doma vyhrabat jiné volnějsí, protože mě pořád pne a bolí břícho (o něco víc než normálně, mě totiž bolí skoro pořád, kvůli té mé endom,). Prostě je mi celkově pod psa. Může to být tim Utrogestanem? Měla jste to některá? Mě to přijde brzy když ho beru teprve 3 dny.

larri
21. lis 2009

Martinko,ja po Utrosi byla to same a kdyz jsem jela k Apoli,jestli nemam hyperstimulak,tak mi rekl dr.Rezabek,ze je to normalni.
Ptal se mne jak mi je a kdyz jsem mu popsala to co tady pises ty,tak se jenom usmal.Kdyz jsem mu rekla,ze mi to nevadi,protoze jsem si vzala v praci volno a aspon dozenu spanek,tak pry je to dobre.

gabikri
21. lis 2009

ahojky všem 😉

Koukám, co to ten Utros vlastně je, a teď mi Larri prozradila na jiné diskusi, že to budu brát po OPU..tak
to jsem v šoku 😲 Já myslela, že dnešní injekcí veškeré léky končí.
Prozradí mi někdo, jak dlouho se to bere, jak se to užívá a jaké jsou vedlejší účinky??

martinka.a.honzik
21. lis 2009

Gabikri: já mám dávku 2-2-2 zavádět na 15 dní. A příznaky jak jsem psala a ještě se mi občas hůř dýchá, ale co bych pro mimíska neudělala 🙂

Larri: tak to si mě uklidnila, jesli se to tak dá říct, že je to normální reakce. Dost podobné jsem měla i těhu příznaky, což samozřejmě teď 100% není, ale člověk to vlastně ani nepozná, že je těhu, když bere Utroš, když to má takovéhle vedlejší účinky.

Jak já bych si tak ráda přes den schrupla nebo alespoň na chvíli lehla, ale malá už mi odpo nespí, tak nemám šanci ☹. Ráno nejsem schopná vůbec vstát. No, ale jiní chodí zase do práce a taky to musejí zvládat. Takže vzhůru do boje s hormonama 😀

larri
21. lis 2009

Marti,ja zase 14 dni po ET zvracela.tak jsem si myslela,ze je to Utros.Udelala jsem si 16 den test a byl pozitivni.Ale od 12 dne jsem uz spinila a krvacela.

martinka.a.honzik
21. lis 2009

Larri: no a pak se v tom vyznej....ach jo. No já chci testovat 28.11. to budu 10+5 (10 dní po KET + 5 denní embryjko). Tak jsem na to zvědavá. Jinak já jsem s Verčou nezvracela ani jednou, ale blbě mi tedy bylo to jo.

larri
21. lis 2009

Ja uz ted budu verit jenom UTZ.Mela jsem 4 pozitivni testy,ale nizke hcg a na utz nic.Takze se jenom cekalo,kde se to ukaze.Jenomze pri posledni kontrole jsem porad spinila a mela uz bolesti na prave strane,tak jsem skoncila za 3 na sale.A bylo to v pravem vejcovodu. ☹

martinka.a.honzik
21. lis 2009

No ty jo, si nedovedu představit, mít pozitivní test a být šťastná, že to vyšlo a pak tohle nebo když se bobís přestane vyvíjet. Člověk ale na to nesmí myslet, protože stát se může kdykoliv cokoliv, jistota neni nikdy (znám spoustu případů ve svém okolí) a kdyby jsme si to připouštěly, tak bychom do toho snad ani nemohly jít.
Takže žádné chmury, teď už to půjde ráz na ráz a pokud možno jen a jen samé dobré zprávičky od všech.

aknyt
21. lis 2009

Marti, to víš že člověk do toho jde i když to nedopadne, ale asi se víc bojí a // bere jen jako dobrý začátek a další důvod k obavám. Znám to celkem dobře. Stalo se mi obojí - jak mimoděložní, tak zamlklé. Ale zatím to nevzdávám, jen každým dalším pokusem ztrácím kus víry v úspěch.

Jinak mám dojem, že na Crinone vůbec nereaguju. Tedy žádné zácpy a tak, co jsem měla s Utroušem. Ani nejsem víc ospalá a nebo tak. Teď se prostě cítím, jak kdybych v žádné akci ani nebyla.

dada074
21. lis 2009

Aknyt ,cítím to samé co píšeš o tom,že člověk ten boj nevzdává,ale s každým dalším neúspěchem je to horší a horší,člověk ani neví kde tu sílu pořád bere.Jinak jak jsem jukla na albíčko prodělala jsi toho také dost,co?

aknyt
21. lis 2009

Dado, víc než bych chtěla 😉

dada074
21. lis 2009

Jo chápu když si to pročítám jsme na tom hodně podobně.

aknyt
21. lis 2009

Dado, ale kdyby to znamenalo, že teď už se to povede, tak by to za to stálo, ne? 😉 Ty albíčko nemáš, tak si počíst nemůžu...

dada074
21. lis 2009

Ne albíčko jsem nezaložila,ale zapracuji na tom.A KDYBY to mělo znamenat,že ty broučkové se už zavrtali a pěkně rostou tak by to člověk klidně podstoupil všechno znova.My jsme byli v lednu na 4 IVF a když nevyšlo,vydupala jsem si ještě genetiku,protože do té doby nebyla udělaná a chtěli jsme podstoupit ještě jeden pokus,ale když mi pak v červnu do telefonu sestra na gyndě řekla paní Stará jste těhotná a pořádně a nakonec z toho byli sice dvojčátka ale mimoděložní,tak jsem se rozhodla,že to nevzdám ani po to 5 neúspěchu.Prostě vím,že jsou ty embryjka k tomu aby se zahnízdili.A když to nepujde s vlastníma tak klidně darovaná.

larri
21. lis 2009

Holky,pred vama tady smekam....nevim co k tomu rict.Ja jsem teprve po druhem,ale bojovat chci taky.

Neumim si predstavit zivot bez miminka.Dneska jsem byla v obchodech a miminkovske veci jsem musela obejit.Vsude mluvi o Vanocich a mne je pak do place.

dada074
21. lis 2009

larri klid takových je víc co se na ty věcičky nemůžou ani podívat.
jak jsem ti psala v tom jsem mimoň já,mě vždy uklidňuje,když ty věci můžu vybírat.Dnes jsem vstávala v 5 hodin (nemůžu spát) a vybrala jsem toho fůru (od kočárku až po vaničku),jen manžel bude muset otevřít účet až to vyjde a že už to příští týden budu vědět na 100% tak mu to konto trošku ukrátím.To bude teprve zábava 😀 😀 😀

aknyt
21. lis 2009

Larri, neboj, ono to přejde - buď se zadaří a nebo člověk otupí. Ale některé "miminkovské" reklamy mě teda vadí.

Nevíte některá, jestli můžu po ET léky na alergii? Nedávno jsem se dusila po rybích prstech a dnes se mi zase rozjela alergie a nevím na co... ☹

larri
21. lis 2009

Ja mam za ukol vybrat bundicku pro holcicku na tri roky.Od pritele pro neter do Tunisu,ale tyhle veci mi nevadi.Horsi jsou ty miminkovske.
Mam kamaradku v Anglii a uz bych ji chtela napsat co vsechno mi ma koupit v Nextu.Ale........

Jinak ja uz premyslim jaky bych chtela kocarek.Nechtela jsem X lander a ted bych chtela cely cerny.Maji krasne sady a stoji okolo 13 000.
Ale predtim jsem mela vybrany za 28 000 a to mi neproslo,ze za to poridi ojete auto. 😀

Ja uz vim,ze holka bude Sofie,tohle jsem si vydupala,ale protoze budu mit dve 😀 😀 ,tak to dalsi nevim.

aknyt
21. lis 2009

Larri, tak to už máš dobře promyšlené - já si myslím, že než budu mít mimi, tak ten "můj" kočárek ani prodávat nebudou (jeden takový "vybraný" už stáhli z prodeje). Úvaha na téma jmen u nás sice byla, ale pořádně jsme se neshodli na ničem 😀

larri
21. lis 2009

Ja vim.Na Mikulase pujdu na OPU,8.prosince na moje narozeniny bude ET a na Vanoce //.

Vis jak to je: svatba,jedno dite,dovolena v Jugoslavii,druhe dite.Jezisi ja zapomela koupit auto.

dada074
21. lis 2009

Aknyt ty antihistaminika bych nebrala pokud to nebude nutné,jestli to není akutní počkej do pondělí a zavolej na Car.Já jsem třeba atopik teď mám slitej celej krk a záda a ani nevíš jak mě láká vytáhnout kortikoidy )ale nesmím to se raději udrbu k smrti 😀 )

Jo a jména no to my máme v bříšku Natálku a Kristýnku no a kdyby náhodou tak to bude Natal 😉

aknyt
21. lis 2009

A pak máme mít děti, když už Jugoslávie není 😀

dada074
21. lis 2009

Oni to přebukují na Bulharsko to jim ponechali,co Larri?

dada074
21. lis 2009

A holčiny chlapi u vás nejsou doma nebo co?

aknyt
21. lis 2009

Můj chlap je doma a programuje si nějaké diody a motorky - takže je radši, když ho neotravuju. A od pondělka bude mimo republiku, tak bude mít klid úplně 😀

dada074
21. lis 2009

A ták já,že když ten můj je doma tak se za vámi ani nedostanu.pořád se sápe 😀 😀 😀

aknyt
21. lis 2009

Dado a na tebe a nebo počítač? 😉