CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
4. pro 2011

@mirunka_cz už se těším na 19.12 doufám, že nám tam daji taky fotečku, to už by měl být prcek zase o dost větší 😀 už se těším, až sem hodíš fotečky 🙂

mirunka_cz
4. pro 2011

@mufinka26 Ale je uzasny ze jsi videla jak kope nozickama 🙂 to ja jeste ne.Jen fotky kde uz jde krasne videt.ned jak to pujde dam fotecku.Strasne me boli prava noha ☹ vcera jsem se nemohla ani nani postavit.Uz jsem to rikala doktorovi a ten mi poradil jen magnezium.Zitra jdu na dalsi prohlidku tak mu to reknu znovu.Chodim tam kazdy tyden.

martinka87
4. pro 2011

Prosim prosim,jak vse probiha? Ve stredu jdeme jeste k Dr., ale rada bych vedela i zkusenosti... Mne daji injekce na tvorku vajicek,pak mi je v anestezii odeberou,oplodni spermijkama a druhy den zpet do me a cekat? Jak jste to vse zvladly, v poho nebo byly nejake potize? Jak dlouho se pichaji ty injekce na tvorbu vajicek? U nas je stav,ja jsem ok a manzel ma malo a line spermijky... Dekuji moc!!!

streghina
4. pro 2011

@mufinka26 moooc gratuluji, krásná fotečka 😉 kéž by nám Ježíšek nadělil všem takový dárek, ještě mám poslední naději před Vánocemi, tak uvidíme, co nám naježí, jestli MS nebo // 🙂

fori
5. pro 2011

@mufinka26 ahojky, je dobře že je u tebe vše o.k. .... moc ti to přeju..... jinak já jdu dneska na ultr, a asi ve středu na to 5 IUI.

mirunka_cz
5. pro 2011

@fori ahoj fori moc ti to preji a budu na tebe myslet ve stredu 🙂

biris
5. pro 2011

@evulatko Děkuju,chodím do gennetu a tam mi řekli že bych dárkyni musela dát 26tis a 13 tis za odebrání a oplodnění,protože z posledního pokusu už mám nárok jen na embriotransfer a možná část na léky.Ještě prosímtě nevíš jak se hladá a kde dárkyně vajíček?Z gennetu mně posílaj na dárcovskou kliniku která je samozřejmně jejich!!!!Děkuji

mufinka26
5. pro 2011

@mirunka_cz no tak na tu nohu bacha, mě taky bolí, a hnedka mě pani doktorka poslala na cévní, jelikož se bála, že mám zánět žil, no a tam mě poslaly do nemocnice a naštěstí po pořádnzm UTZ zjistily, že to neni zánět žil, ale mám pěkně namoženej sval, jak kdybych šla nějakou šílenou tůru, ale už je to lepší a můžu už trochu lépe chodit 🙂

fori
5. pro 2011

@mirunka_cz tak jsem se vrátila caru. nemám žádné pořádné vajíčko takže ve středu jdu na další ult.
pokud nám IUI vyjde na pátek tak přítele nepustí z práce no a pak je víkend. takže žádné IUI tento měsíc se zase konat nebude. už mě to fakt sere. ale tento měsíc mám poprvé nejmenší folikuly - co nejmenší, skoro žádný.. minulý měsíc jsem šla na IUI 11DC. a to byly veliké 20.mm. a byly 2. a dneska jsem 9 dc a je tam 1 nejvetší - velikst 12. tak mi to někdo vysvětlete. ☹ ☹

mirunka_cz
6. pro 2011

@mufinka26 Tak to jsem rada ze jsi v poradku.Ja byla vcera u doktora a nasadil mi opet magnezium ne 3x1 ale 3x 2 denne snad bude vse v poradku.Ale dnes mi opet boli jak blazen tak jen polehavam.

mirunka_cz
6. pro 2011

@fori Ahoj holka to ti nevim asi to tak ma byt ze mas kazdy mesic jinak.Ale moc me to mrzi.Hlavne nevzdavej to a hlavu vzhuru uvidis ze se dockas.Budu ti drzet palecky 😉

fori
6. pro 2011

nevíte která je to ta doktorka Jirsová?? k ní jdu zítra..... doufám že to není taková ta mladá malá, hubená......

evulatko
6. pro 2011

@fori, byla jsem u ni pred par lety, tak pokud treba nezkratila vlasy, tak je to asi spinava blondyna, dlouhe vlasy, vek tak 35, co si pamatuju🙂

fori
6. pro 2011

@evulatko tak to asi nebude ta co já myslím. já byla na 1 IUI u takový mladý, hubený...... a už bych k ní nechtěla jít.... ale jestli tam byla před lety tak to nebude ona co já myslím 😀 dík

martinka87
6. pro 2011

@fori take jdu zitra k Dr. Jirsove a pro me je tedy velice prijemna doktorka 😉

streghina
6. pro 2011

@martinka87
@fori ahoj holky, tak pak dejte vědět, jak jste spokojené, já jsem k ní objednaná v březnu. Jinak fori, nic si nedělej z těch vajíček, já mám taky některý cykly anovulační nebo spíš mám ovulaci až kolem 18 DC a déle, třeba jí budeš mít dýl. 🙂 Já dnes dostala výsledky alergo-imuno a jsou v pořádku, až na mojí rýmu, ale ta prý souvisí s kožníma problémama, takže dostanu kapičky nebo léky, jak budu chtít. 😉 budu vám držet na zítra palce

martinka87
6. pro 2011

@streghina ja s ni mam jen ty dobre zkusenosti,takze za me je na 1* 😉

fori
7. pro 2011

@streghina
@martinka87 ahojky, řeknu to takhle, doktorka Jirsová je úúúúžasnáááááá. u mě je na prvním místě. jako jediná mi podala ruku a představila se, což považuji za samozřejmost ale nikde se mi toho nestává........ 😀 jinak mám tedy 1 folík velikost 17. na 5 IUI už nejdu, domluvili jsme se že to zkusíme naposledy doma a když to neklapne ihned mám volat a začnu stimulovat na IVF. všechno mi perfektně vysvětlila, dala ceník atd. říkala že u nás se IUi rovná domácí snažení. jsem ráda že se tam nemusíme zase v pátek handrkovat, a těším se na leden. a když všechno půjde dobře tak uvažuji o tom že si nechám dát 2 embryjka.... ale nebudem předbíhat. to tak jsem byla v pondělí ze všeho v prdeli...... tak dneska mám plno elánu....... doktoka Jirsová mi vmetla nový vítr do plachet.........

mufinka26
7. pro 2011

@fori to je dobře, že máš nový vítr 😀 tak hoodně štěstí holka 😀

sluune
7. pro 2011

ahoj holky, tak se hlasim do skupiny k Apolinari. Ve stredu jdu rano do ordinace k Dr. Blahove. Nevite, jak je to u Apolinare s IUI? jak to jde rychle?

mufinka26
7. pro 2011

@sluune Ahojky u Apolináře jde všechno rychle 😉 držím palečky aby vám tam brzy pomohly jako nám 😉 😉

sluune
7. pro 2011

@mufinka26 moc diky. No uvidime. Ted cekam na MS a ve stredu bych mela byt nejaky 4-5 DC, tak prave premyslim, jestli to stihneme nebo ne 😀 A vam se povedlo z IUI? ja z toho mam smisene pocity, ze prave moc lidi, kteri z IUI maji mimco neznam.

mufinka26
7. pro 2011

@sluune nám se popvedlo z IVF jelikož u mě nedochází k ovulaci, takže v únoru sme měly první návštěvu, pak sem čekala na mrchu dostala sem léky na vyvolání ovulace, to nezabralo a teprve sem se dozvěděla, že ta ovulka prostě neni, no a v květnu sme měly odběr vajíček, v říjnu byl poslední transfér a povedlo se 🙂

sluune
7. pro 2011

@mufinka26 no tak to je super. My uz se snazime o mimco 3 roky. Vloni laparka - velke srusty, nepruchodny pravy vejcovod. Po dvou mesicich jsem otehotnela, v 10 tt zamlkle, revize v unoru a od te doby nic ☹ a ovulku mam, to jsem zkousela i ovu testy.

fori
7. pro 2011

@sluune ahoj já mám u apoli za se bou 4 IUI - neuspěsné. jinak na IUI jsem šla až druhý měsíc co jsme tam chodili. ten první jsme se měli snažit doma a pak začal kolotoč s IUI.

sluune
7. pro 2011

@fori to je taky rada z CAR, snazte se doma 😀 😀 😀 tak budu drzet pesti, aby to uz klaplo. Ja doufam, ze to mam psychicke, ze se to treba jeste povede.

streghina
7. pro 2011

@fori ahoj, tak to je super, jsem ráda, že je to správný doktor a s tím pozdravem, to většinou opravdu svědčí o lidech, jak se chovají, já mám taky ráda slušné chování a hlavně i stisk ruky svědčí o tom, zdali je člověk vřelý a myslí to s vámi dobře nebo jestli je to takový chladný nucený podání ruky 😒 já si jdu příští týden pro tu zprávu na alergo, tak budu zkoumat 😉 tak třeba ten Ježíšek nám všem ještě nadělí 🙂

fori
7. pro 2011

@streghina no to by byla sranda, ale moc tomu nevěřím... docela se fakt na IVF těším.

ka_cenka87
7. pro 2011

Ahojky, tak jsme měli původně jít 19.ledna do CARu, ale jak to vypadá, tak podle těhu testů jdu v pondělí na gyndu pro potvrzení těhulení... Doufám, že se taky brzo dočkáte // 😉 🙂

martinka87
7. pro 2011

@fori tak to mam obrovskou radost, ze Ti Simca tak padla do noty,ona je to totiz ma znama,tak to me tim vic tesi 😉 ja jsem byla dnes, a domluvily jsme se ze jeste pres svatky odmenstruuji,projde jeden cyklus a na pristi cyklus jiz dostanu leky a po dalsi MS zacnem stimulaci 😉