CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
8. pro 2011

@ka_cenka87 ahojky no to je skvělá zprávička, potichoučká gratulace 🙂

fori
8. pro 2011

@martinka87 no vidíš, to je fajn. máme to úplně stejné, začínám někdy na začátku ledna, máme ted poslední pokus doma.....

martinka87
8. pro 2011

@fori tak to ja budu od tebe asi mesic, chceme pockat na manzela vysledky z urologie,takze ted 27. to nestiham,takze pres svatky MS a pak pockam na tu dalsi a trada do toho 😉 treba se tam na IVF nebo pote u porodu potkame!! 😉 krasna predstava!! 😉

fori
8. pro 2011

@martinka87 nooo, třeba jo?? včera když jsem tam byla tak jsem vlastně potkala 2 holčiny co tam taky šly.... tak jsem si říkala.... třeba to jsou oni co si s nima píšu na MK. 😀 jinak nám to vychází přibližně takto. kolem 10 ledna bych měla jít na první injekci , zhruba do 14 dnů pak začnu stimulovat a počítám tak na konci ledna bude punkce a ET..... no tak nějak asi tak 😀 😀

martinka87
8. pro 2011

@fori ja jsem byla objednana na 12h, ale nikdo z holek nikde nebyl... 😉 tak to budeme o cca ten mesic posunute 😉

fori
9. pro 2011

@martinka87 no já tam potkala nějakou asi nějákou vietnamku 😀 , a potom takovou hnědovlásku. jinak na první stimulační injekci bych měla jít cca v půlce ledna. ted čekám na ms. pak zavolám do caru a objednám se na 22 dc. takže ET bude asi koncem ledna???

mirunka_cz
10. pro 2011

Ahoj holky tak uz jsem doma z nemocnice huraa 🙂 za posledni 2 mesice uz jsem tam podruhy.Mela jsem bolesti podbrisku ze se to nedalo vydrzet,ale uz je to lepsi.

mufinka26
10. pro 2011

@mirunka_cz no tak hlavně, že jsi už OK a mimi taky. zjistily proč si měla ty křeče?

mirunka_cz
10. pro 2011

@mufinka26 Jeden doktor rekl ze krvacim pod placentou,a v nemocnici nic nenasli ze nevedi.A dnes uz mam zase bolesti ☹ ☹ uz nevim a dost se bojim.

mufinka26
10. pro 2011

@mirunka_cz neboj to bude dobrý. daly ti magnézko? na uklidnění dělohy? ty už si taky vysadila utrouše ne?

mirunka_cz
10. pro 2011

@mufinka26 Ultros neberu od pondeli,magnezium beru 3x denne 2 nechapu ze to tak boli jako kdyz ti tam vrazi nuz a pak to prestane a za nejakou dobu znovu.

mufinka26
10. pro 2011

@mirunka_cz a jak si dlouho ležela v nemocnici? tam tě to taky bolelo? je to zvláštní 😒

mirunka_cz
10. pro 2011

@mufinka26 Od pondeli do patku 😒 bolelo ale min nez ted.KDyz sem sla domu myslela jsem ze mi udelaj utrazvuk a jen se zeptali boli vas to.Rekla jsem ze jeste trosku no tak pujdete domu.

martinka87
10. pro 2011

@fori tak to je super,to opravdu budeme o cca ten mesic,tak to Te budu peclive "sledovat" a sbirat informace 😉

martinka87
10. pro 2011

Prosim,prosim... Na kolik vas cca vyslo IVF? 😉

mufinka26
11. pro 2011

@martinka87 samotné IVF doplatek za léky, musela sem jich mít víc než hradí pojištovna 2000kč zamražení embryjí (co byly navíc) 2800kč ... pak sme platily 3000za KET, jelikož ten pojištovna nehradí 😉 ale i tak je Apolinář nejlepvnější CAR 😉 🙂

mufinka26
11. pro 2011

@mirunka_cz tak to je teda přístup 😠 kde si byla v nemocnici? neměla by si lepší, kdyby tě chlap odvezl k Apolináři? Pokud tě to bolí víc než předtím?

martinka87
11. pro 2011

@mufinka26 a v tom ale nemas narkozu (Plati se?), oplodneni vajicka (ICIS nejak tak to je,ale presne nazev nevim a nechce se mi ted hledat 🙂 ) no uvidime na kolik nam to Dr. spocita,zatim to presne nevim 🙂

mufinka26
11. pro 2011

@martinka87 narkoza se neplatí, to ti hradí pojištovna. ICSI sme nepotřebovaly měly sme dobrý spermijo a oplodnilo se nám 10 vajíček 😉 kdybych nepotřebovala tak vysoký dávky hormonů tak sme platily jenom těch 2800 za to, že nám zbylý embryjka zamrazily 😉 😀 no a samo 30kč za návštěvu 😀

martinka87
11. pro 2011

@mufinka26 tak to je super!!!!! 😉 my prave ICSI potrebujeme,vlastne cele IVF je kvuli spatnemu spermiogramu... A pojedeme kratky stimulant s Prednisonem kvuli prihlednuti na muj zdravotni stav....

mufinka26
11. pro 2011

@martinka87 já sem měla taky krátký protokol, to je pohodička 😀 u Apolináře si zbytečně neúčtujou kravyny 😀

martinka87
11. pro 2011

@mufinka26 super,dekuji moc!!!! 😉 ja jsem si nekde na netu vyhledala,ze IVF stoji cca 22.500Kc u Apolinare.

mufinka26
11. pro 2011

@martinka87 no ale samoplátce 😀 a to počítám nejsi, první tři IVF jsou hrazený pojištovnou 😉

martinka87
11. pro 2011

@mufinka26 aha 😀 😀 to nejsem...

fori
12. pro 2011

@martinka87 já mám přesný ceník doma, tak to písnu co mi tam doktorka zatrhla. nejvíc stojí ICSI. 6 nebo 8 tisíc, tded nevím. zatím jsme se o tom nebavili jestli to budem potřebovat. oni to doporučují aspon u poloviny vajíček no.... pak stojí 2800 zamražení. a každý KET 3000.

mirunka_cz
12. pro 2011

@mufinka26 Byla jsem unas v Teplicich je to daleko k Apolinari ☹ dnes jsem byla na kontrole u ginekologa a ten mi rekl ze me poslal schvalne do nemocnice,ze vedel ze mi nic neni.Uplne jsem se rozcilala a rekla ze uz knemu chodit nebudu.

mirunka_cz
12. pro 2011

@martinka87 Ahoj ja jsem platila 30kc za celou lecbu.

mufinka26
12. pro 2011

@mirunka_cz teda co to je za chování 😠 být tebou tak jdu okamžitě k jinýmu doktorovi, jelikož on má z tebe jenom prachy, víš o tom, že do čtvrtýho měsíce si pro něj nejvíhodnější pacijentka? jelikož ti dělá veškerá základní vyšetření těhule a pak po této době taky moc doktorů nové moc neberou, takže čím dřív od něj půjdeš tím líp, hlavně pro tebe

mirunka_cz
12. pro 2011

@mufinka26 V patek jdu naposledy pak ma dovolenou.A hned si musim najit nekoho jinyho jenze tady je tezko nekoho sehnat 😒 malo kdo te veme.Dnes me prohlizel a zacala jsem spinit a to mi rekl ze uz nebude aby mi neublizil a houby.

martinka87
12. pro 2011

Diky za infa holky! 😉