CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

sluune
22. led 2012

@ka_cenka87 myslis vlevo od nas, kdyz sedim smerem ke dverim do ordinace? ja byla pak docela zblbla, cekali jsme naten spg a ja se bala, aby to slo 😀 tak vidis, priste se tam treba potkame znova 😉 i kdyz nam teda uprimne oboum budu moc prat, aby to byla nase prvni a posledni navsteva tam a pak se muzem potkat v porodnici 😀

martinka87
22. led 2012

to je fakt vtipny, ze se pozname v diskuzi a pak se budeme potkavat v ordinaci u Dr... 😉 teda v cekarne 😀

ka_cenka87
22. led 2012

@sluune Jojo, seděli jsme vlevo od vás 😉 Neboj já byla taky nervózní jak blázen a manžel si ze mně dělal legraci, že jsem nervózní i za něj!!! 😀 Taky doufám, že to třeba přijde všechno tak nějak samo... 😅 🙂

sluune
23. led 2012

@ka_cenka87 urcite jo. Navic mne tenkrat rikali, ze po potratu je telo nastartovane, tak treba to nebudete ani potrebovat 😉

fori
27. led 2012

holky dneska ve 13,00 jdu k Řežábkovi na ultrazvuk a počítám s tím, že začínám stimulovat. jupíííííí jupíííí jupííííí 😀 😀

mufinka26
27. led 2012

@fori tak supéér, moc ti držím palečky 😉

fori
27. led 2012

@mufinka26 díky, tak jsem vysavovala Fostimon . dneska mi píchli 4x 75 m.j. to je celkem 3OO jednotek a od zítra mám píchat méně pouze 225 jednotek, ale mám problém, jak si to mám sama píchnout do zadku?? kdo to píchal tobě?? holky porad te???

mufinka26
27. led 2012

@fori já jezdila každý ráno do CARu, sestřičky mi to tam mile píchly, nemusela sem čekat, oni jsou na to zvyklí a o víkendu jsem tam jezdila na pohotovost, dokonce mi to i pan doktor doporučil, že vědí co a jak 😉 jenom tam sebou musíš mít ten rospis a léky 😉 🙂

fori
27. led 2012

@mufinka26 aha tak to já do prahy jezdit nebudu, jsem z kralup. tak to snad nějak zvládnu sama no

mufinka26
27. led 2012

@fori nebo můžeš k jakýmukoliv doktorovi v blízkosti bydliště 😉 jinak mě pak píchal jednou i manžel injekci, pak tu poslední do bříška ovitrelle 😀 sama sem srabík, na to, že si manža píchá inzulín klepaly se mu ruce jak ratlíkovi 😀

fori
27. led 2012

@mufinka26 clexane do břicha si píchnu taky sama ale nějak do toho zadku se bojím, hlavně prý tu jehlu tam mám celou zarazit a ta má asi 3 cm.

mufinka26
27. led 2012

@fori fííha, ale neboj určitě to zvládneš, pro mimi vše 😉 a ty máš to pero?? nebo ti daly klasický injekce?

fori
27. led 2012

@mufinka26 no právě že klasický injekce, 3 cm dluuhou jehlu si mám vrazit do zadku?? a sama ? no nechci to zítra videt. v týdnu si budu jezdit na gyndu ale jde mi o víkend, nechci dávat 100 na pohotovosti.

mufinka26
27. led 2012

@fori za injekce se neplatí 😉 to dělá sestra i na pohotovosti, já tam nikdy neplatila 😉

verru
27. led 2012

@fori Taky jsem to řešila. Normálně mi to píchal manžel, ale pak byl na služebce, tak jsem si to píchala sama. Můžeš si to píchnout do stehna. Docela jsem se toho bála, ale bylo to OK. Pak už jsem si to píchala do stehna pořád sama, přišlo mi to lepší než od manži do zadku... Jinak sama do zadku? To snad ani nejde😀

Co se týče té pohotovosti, tak vím, že některé holky s tím měly problém a sestry byly protivné a píchnout jim to nechtěly.

fori
27. led 2012

@verru o stehně mi nic neříkali.... uvidím no, když tak slítnem na pohotovost. a čím jsi stimulovala ty?

verru
27. led 2012

@fori Taky fostimon. Já jsem si to vyčetla na netu a pak jsem ještě volala do ordinace, jestli si to do toho stehna můžu píchnout. Sestřička řekla, že můžu, ale doslova řekla: "Můžete, když na to máte" To mě trochu znejistělo, ale fakt to bylo OK, vůbec to nebolelo.

fori
27. led 2012

@verru no vidíš to mi fakt vůbec neřekli a ani neukázali, jediné co mi řekli , že je možné to píchnout do břicha..... a víš co budete mít?

verru
27. led 2012

@fori Jinak ono jde o to, že ta injekce musí být do svalu, jestli zadek nebo stehno je jedno...

Můj manža, když mi píchal první injekci do zadku, tak mě dost vyděsil, asi 5 minut mě přesvědčoval, že není možné tu injekci tam celou píchnout a netrefit kost 😀 Pak už jsem se fakt bála 😀 Ale zvládli jsme to a komentáře jsem mu zakázala 😎 Jestli si to budeš píchat sama do stehna, tak o tom radši taky moc nepřemýšlej. Je to lepší to udělat rychle, než se začneš bát

verru
27. led 2012

@fori Tím břichem si nejsem jistá...jako kde přesně a jak hluboko jsou svaly... Je fakt, že já měla výhodu v tom, že mi to ukázala ségra, jak si to píchnout - je v šes'táku na medicíně, ale myslím, že na youtube to taky najdeš

Zatím nevím, můj gynekolog má nekvalitní ultrazvuk, ale 7. 2. jedeme k Apolináři na velký, tak se snad prcek ukáže. Už se těším 🙂

martinka87
29. led 2012

ahojky... tak co je noveho u Apolinare? ja mam ted odmlku, cekam na ten vitezny duben... 😉

fori
29. led 2012

tak dneska mi přítel sám píchnul do zadku Fostimon, oba jsme se u toho hrozně řechtali než mi to píchnul..... ale zvládnul to..... dostal pochvalu...... a zítra bude píchat zase..... no v pátek jdu zase na ultazvuk...... už aby byl konec unora a já vědela jak to celý dopadlo. když nám toto IVF nevyjde, tak si kupuji jako odškodny za 3200 permici na VACUSHAPE a budu hubnout...... 😀

martinka87
29. led 2012

@fori to je pritel sikula!!! manzel mi rovnou rekl, ze tohle neda, budu chodit asi k sousedce, aby mi to pichala.... 😉 pry nezvladne mi ublizovat... nad zadnym hubnutim nepremyslej, to daaaaas!!!! 😉

ka_cenka87
29. led 2012

Ahoj holky, tak já konečně dostala první porevizní mrchu a byla si nechat udělat hormonální profil a 6.2. jdu na ultrazvuk, kde se dozvím, jak jsem dopadla. To že manža má spermiogram úplně úžasnej, tak to už vím, tažek teď jen abych nezklamala já... 😉 😀

streghina
29. led 2012

@ka_cenka87 Ahoj, tak to je fajn, že to tam takhle frčí, já dnes po dlouhém přemlouvání vzala Dostinex na ten prolaktin, jen 1/4 tabl., rozdělila jsem si to do dvou dávek, trochu mě bolela hlava, ale po 2 hoďkách dobrý 😉 a jak probíhala první návštěva? Nás to čeká za měsíc a měla jsi s sebou zprávy od své doktorky? Já mám strach, že mám i něco s imunitou, letos už potřetí zánět průdušek, prostě každej měsíc. Tak držím pěsti, ať se nám brzy zadaří 🙂

streghina
29. led 2012

@fori ahoj, tak to je přítel dobrej, myslím, že můj manžel by to snad taky zvládl, já jsem poseroutka. Taky začala víc chodit cvičit, chodíme s kámoškou na alpinning a step aerobik, sice se mi nezdá, že bych přibrala, možná tak 2 kilča, ale ať se tělo hýbe 😉

ka_cenka87
29. led 2012

@streghina No je to fakt rychlý. Na první návštěvě to bylo fajn. U nás je nejspíš problém jen u mě, protože když mi dělala doktorka na gyndě hormonální profil, tak jsem měla zvýšený prolaktin a podle toho že mi je opět stejně jako před těhu, tak si myslím, že se to vrátilo... 😒 😒 Doktorka byla úžasná, měla jsem s sebou všechno co jsem dostala od doktorky i u Apolináře během těhu a následně po revizi a oni si to tam založili. Jinak pokud jdete poprvé, tak vám budou nejspíš dělat i spermio. Já z toho byla nervózní víc, než manžel a nakonec to zvládl na jedničku a s vynikajicíma výsledkama... 😉 Tak uvidíme co mi řeknou toho 6.2., doufám, že to bude něco malého a nanejvýš na to budou stačit nějaké prášky. Taky nám všem držím pěsti, ať se všechny dočkáme brzo // a hlavně správného průběhu a ještě lepšího konce s prckem v náručí 😀 🙂

fori
30. led 2012

@martinka87 no ale když to nedám.... tak začnu hubnout 😀

martinka87
31. led 2012

@fori i prd, o zadnym hubnuti nechci ani slyset 😉

fori
31. led 2012

@martinka87 no já jako taky ne, ale kdyby náhodou se to nepovedlo tak do 2 IVF hned nejdem a já budu sportovat a hlavně hubnout. v pátek jdu na ultrazvuk tak jsem zvědavá .....