CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

fori
15. bře 2012

@sluune mě brali taky 7 zkumavek.... hrůza.. na komletní imuno... když jim řekneš že se ti dělá blbě tak si můžeš lehnout.

fori
15. bře 2012

@ver_fidorka tak budu držet palce aby se vám zadařil hned 1 IUI. já byla na 4 IUI a nic a to jsme spermio měli docela dobrýý. a až při IVF se zjistilo že bych doma a ani IUI asi nikdy neotěhotněla, protože spermie prý něměli zájem oplodnit moje vajíčko takže se musela použít ICSI. takto mi to řekli... ale vám t určo vyjde...

streghina
19. bře 2012

@fori ahoj, jak se máš? Doufám, že je vše v pořádku 😉

streghina
19. bře 2012

Ahoj holky, byla jste některé na KYMO? Zřejmě mě čeká za 2 týdny a chtěla bych vědět, zdali pak mám jít do práce nebo radši jít rovnou domů?

ver_fidorka
19. bře 2012

@barbika moc Ti držím palečky a děkuji za povzbuzení 🙂

ver_fidorka
19. bře 2012

@fori děkuji za povzbuzení 🙂 u nás to nebude tak jednoduché, potřebujeme dárce, manžel má azoospermii 😒 ale u Apolináře v tom zas takový problém nevidí

ver_fidorka
19. bře 2012

@streghina jéé, to jsem ráda, že tu nejsem sama úplně nová 😉 my jedeme příští měsíc na kontrolu zreagovaných vajíček po Tamoxifenu, čeká mně profouknutí vejcovodů a pokud bude vše o.k. tak možná i první inseminace.....
trochu se bojím těch profuků...nevím, co do toho čekat, pan docent mi řekl, že se to dá vydržet 😕

streghina
19. bře 2012

@ver_fidorka no, tak to půjdu asi první, u mě to vypadá na 6.4., ještě záleží na MS, jestli dorazí správně 🙂 a ty jsi měla hned Řezábka? Já měla Jirsová a nějakou mladou učenku, taky jsem dostala Tamoxifen, do teď jsem brala Clostilbegyt. Jak dlouho se snažíte? My rok a kolik ti je? Mně bude v létě 32, takže nejvyšší čas, abych nebyla moc stará maminka.

ver_fidorka
19. bře 2012

@streghina v létě mi bude 31 🙂 a snažíme se 3roky. Byla jsem u docenta Mašaty, milej, jemnej.
Dostala jsem Tamoxifen, mám nasadit 2den cyklu, tzn.cca 4.4.pokud MS, dorazí včas a objednat se na 10den na ty profuky.
Clostíka jsem brala před 2rokama, bylo mi po něm pěkně zle, přibrala jsem 11kg 😝

streghina
19. bře 2012

@ver_fidorka tak mně rok snažení připadá dlouhej, nedokážu si představit 3 roky, asi bych to nevydržela. O Mašatovi jsem vůbec neslyšela. Z clostíku jsem měla depky, akorát jsem brečela a manžel říkal, že už pozná, kdy ho beru, že jsem mimo. Naštěstí jsem nepřibrala, snažím se cvičit, aby to nemělo šanci, ale těch hormonů mám taky dost, celej rok se jen dopuju. 😉

sluune
20. bře 2012

ahoj holky, ja tu jsem vesmes taky nova 😉 jinak mne bude za mesic 33 a snazime se o prvni mimco. A uz najizdime ve snazeni 4 rok... jednou se povedlo doma, ale nedopadlo, pravy vejcovod nepruchodny. Ted cekam na MS, pak by mela byt ovulka z leveho vajecniku a snad zusi prvni IUI. Takze uvidime.

fori
20. bře 2012

@streghina dík za optání... mě je fajn, po ránu mi býá malinko blbě od žaludku ale po snídani mi je fajn... jinak se flákám doma... a co ty??

jesterka001
20. bře 2012

@streghina Ahoj, já byla u Apoli na kymu dvakrát. Neboj, nic to není, pak jsem šla normálně do práce. Jedině mě bolely asi dva dny ramena, jinak nic 🙂

streghina
20. bře 2012

@fori no, příští týden odběry na HP a pak za další týden na kymo, tak zjišťuje, jak to probíhá a jestli pak mám jít do práce. Jinak ráno splín, bývalá kolegyně mi napsala, že má // čárky, tak jsem si povstekla, že my se snad nedočkáme a ještě v práci mě štve šéf 😒 ale tenhle rok to musí vyjít 😉 kdyby ty ranní nevolnosti zůstaly takhle a po snídani zmizely, tak by to bylo dobrý a flákání závidím, jak já se na něj těším

streghina
20. bře 2012

@jesterka001 díky za info. A proč ti ho dělali 2krát? No, někdo psal, že měl divný pocit a horší dýchání, tak se radši ptám, jestli zvládnu jízdu vlakem do Kolína sama a pak jít do práce

streghina
20. bře 2012

@sluune ahoj, vítej v této diskuzi. Holky já vás obdivuji, 4 roky snažení, já si připadám vyčerpaná po roce, možná je to okolím, hodně mě sledují a ptají se a často slyším " ..... taky má problém jako ty" - takový hodnocení ostatních mě vytáčí, nikomu se nesvěřuji a proto chodím sem na pokec 😉 tady se aspoň chápeme 🙂 no, jinak IUI mě čeká asi taky

jesterka001
21. bře 2012

@streghina Dělali mi ho jeden rok a za rok znovu, pro jistotu. Já pak byla fakt v pohodě, ale nevím jak ostatní.

javed11
22. bře 2012

Ahoj holky, mohla bych mít na vás dotaz? Příští týden jdu na indikaci k LPSK a přesně nevím co to bude obnášet. Máte s tím některá zkušenost? Díky za odpověď 🙂

evulatko
22. bře 2012

@javed11, ahojky, co si pamatuju, doktor na G5 (myslim) me prohlidnul, domluvili jsme termin, dostala jsem asi domu nejake papiry na podepsani a na predoperacni vysetreni a lahvicky s projimadlem🙂 Tak hodne stesti🙂

javed11
22. bře 2012

@evulatko díky moc za info 😉 uf tak to už se těším ☹

evulatko
22. bře 2012

@javed11, neboj, nebylo to nic strasneho🙂 A i ta operace se dala a jestli Ti to budou delat na G5, tak pooperacni pece fakt super a sestricky moc fajn🙂

javed11
22. bře 2012

@evulatko jo budu na G5 🙂 na jak dlouho je to potom po té operaci?

evulatko
22. bře 2012

@javed11, rano mi to udelali a dalsi rano jsem sla domu🙂 A pak jsem se doma dva tydny flakala, mozna by to az tak nutne nebylo, ale bolela me trochu jizva a taky jsem si chtela odpocinout od prace🙂

sluune
23. bře 2012

@javed11 ahoj Javed, jojo, ja byla pred rokem a pul 😉 a presne jak pise evulatko, jeden den rano na sal a druhe den domu. Vsechno uplne v pohode. Den predtim jsem si vzala dovcu, protoze musis od dvanacti pit ty lahvicky a nechtela jsem litat na zachod tady v praci. Je fakt, ze ty lahvicky byly na cele te operaci nejhnusnejsi 😲 😀 😀 takova presolena voda, ale dalo se. Bylo hezky, tak jsem mezitim umyla okna 😀 Jedine co ti jeste poradim je, vem si na sebe pak sukni nebo neco volneho, ja mela dziny a jak mas nafoukle to bricho, tak jsem sla domu s rozeplyma a musela si je drzet 😀 A ted nemam videt ani ty jizvy. Drzim pesti a hodne stesti, jsou tam vsichni fakt suprovi. 😎

streghina
26. bře 2012

Ahoj holky, tak odběry jsem zvládla, na Karláku to jde jak na poště, zkumavky do kbelíčku, pořadový číslo a hned se jde na to 😉 sestřička byla šikovná, sice ne moc sympatická, ale bylo to hned. Takže příští týden na kymo a uvidíme výsledky, konečně budu chytřejší, ještě ve st zavolám na výsledky cytologie, jestli už jsou, abych to měla pohromadě 😉

streghina
26. bře 2012

jo, jinak jsem si zapomněla nechat potvrdit propustku, jsem to hlava děravá, snad mi příští pondělí potvrdí u Apolináře, i když jsem byla na Karláku na odběrech a kymo mi bude dělat Mudr. Koryntová, jaká je, nevíte? 😎

fori
27. bře 2012

@streghina co to je to kymo??

streghina
27. bře 2012

@fori ahoj, je to kontrola průchodnosti vejcovodů prostřednictvím plynu do břicha a přes břicho se kontroluje, jestli plyn prochází, jestli bublá, asi ne tak přesné jako LPS, ale pro začátek myslím stačí, je to "kymoinsultace" nebo tak nějak. Měla jsi Mudr. Koryntovou? 😉

martinka87
27. bře 2012

Ahoj holky... Ja si jdu v patek pro leky a pockame na MS a tradaaaaa budeme stimulovat 😉

streghina
27. bře 2012

@martinka87 ahoj, jsem zvědavá, co dostaneš. Já dnes druhý den beru Tamoxifen a hlavu mám chvílema jak ve svěráku, doufám, že zítra bude líp, jinak to těch 5 dní nevydržím 😢