CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

kachynka85
27. srp 2012

na co aby byl test bily? pruchodnost mi budou delat ted asi za 2 tydny pokud neotehotnim

kachynka85
28. srp 2012

tam druha carka postupne mizi ☹ jsou to hrouny nervy,uz nevim co mam pro to delat ...

martinka87
28. srp 2012

@mooncaa dekuji, injekce v poho! 😉 dneska jsem byla na predoperacnim vysetreni a zitra jdu na UTZ 😉 tak jsem zvedava jak rosteme 😉

mooncaa
28. srp 2012

@kachynka85 Jde o to, že někdo má v sobě pregnyl třeba 14 dní a pak se raduje zbytečně. Tak to je spíš pro ten pocit, teď je test bílý, tak jestli bude za pár dní // tak už je to těhu.

@martinka87 Jé, já taky byla dnes na předoperačním a na UZ jdu v pátek. Tak držím palce na zítra. Já když se objednávala na UZ tak měli docela plno, asi stimuluje polovina lidí evidovaná v CAR po té stěhovací výluce 😀

martinka87
28. srp 2012

@mooncaa az v patek ju? Kolik jsi dneska DC? Bychom mozna mohly spolu na OPU... Ja ji predpokladam na po nebo ut...

martinka87
28. srp 2012

@kachynka85 myslim, uz by to Ovitrelle nemuselo byt...

mooncaa
28. srp 2012

@martinka87 Já jsem dnes 3DC a doufám, že stimulace bude v úterý, případně ve středu. Ve středu mi manžel odjíždí na služebku, tak nemám hlídání na malou a nemá mě kdo vyzvednout a vrací se až v pátek večer. Tak by jinak musel jít zamrazit sperma - snad to jde a povolat tchýni, která o IVF vědět neměla (on to neví nikdo v rodině). A ještě doufat, že si bude moci vzít v práci dovolenou (tchýně).

kachynka85
28. srp 2012

@martinka87 jenze druha carka mi mizi ☹

mooncaa
28. srp 2012

@kachynka85 Kdy jsi měla to ovitrelle přesně?

kachynka85
28. srp 2012

@mooncaa no minulou stredu ☹

kachynka85
28. srp 2012

@kachynka85 dopoledne v 10.00h

mooncaa
28. srp 2012

Takže to je cca týden od injekce. Tak to je // ještě z Ovitrele. Jestli se nepletu tak folikul praská za 38 až 40 hodin, takže snažit jste se měli ve čtvrtek večer. Pokud se zadařilo, tak embryo se zavrtává 7-10 dní od ovulace (od čtvrtka/pátka), až po zavrtání v těle vzniká HCG, které se dá testovat. Takže nejdříve něco otestuješ až příští týden v pondělí.

martinka87
29. srp 2012

@mooncaa stimulace?? Asi myslis OPU, ne? 😉

mooncaa
29. srp 2012

@martinka87 Jo OPU, už z toho blbnu.

martinka87
29. srp 2012

@mooncaa v pohode 😉 tak ja padim do CARu 😉

mooncaa
29. srp 2012

@martinka87 Držím palce a napiš pak co a jak.

martinka87
29. srp 2012

@mooncaa dekuji! Uz cekam v cekarne 😉

kachynka85
29. srp 2012

Tak dnes je test uplne bily,to znamena ,ze v tele uz Ovitrelle nemam a muze se na testu treba za tyden objevit druha // kdyz je ted test negativni?

martinka87
29. srp 2012

@kachynka85 jj, to muze a to by bylo jiz z HCG

Jinak ja jsem dopadla blbe, nereaguju na leky a jeste na levem vajecniku cysta, tu mi doktorka ambulantne odsala (bajecny, fakt!!! ☹ ) a v patek jdu na kontrolu, pokud se to nehne, tak je IVF v prdeli ☹

kachynka85
30. srp 2012

@martinka87 Neboj,to bude dobry ,ja musim taky doufat a beru to vsechno pozitivne i kdyz me to obcas hodne mrzi. A jak dlouho se snazite o mimi ?

martinka87
30. srp 2012

@kachynka85 myslet pozitivne je dulezite, taky mi to ale kolikrat bohuzel nejde ☹ my se snazime od lonskeho kvetna, ale uz od zimy vike ze musime na IVF, jen jsme cekali na duben na schvaleni 4 hrazenych od pojistovny...

mooncaa
30. srp 2012

@martinka87 Tak to je blbé. A to tam jako nebyly žádné folikuly nebo byly malé? Jak jsi to měla minule? A zvýšili Ti dávku? V kolik jdeš v pátek na UZ? Já v 11.45

martinka87
30. srp 2012

@mooncaa byly jen vpravo a male, ani je nemerila, takze nevim ☹ a minule mi odebirali 26 folikul ☹ davku leku mi nezvysovali. A vlevo byla jen cysta, ktera pozirala teda vsechny hormony, snad se jeste neco urodi!!
Jsem objednana na 11:15, tak to se potkame! 😉

mooncaa
30. srp 2012

@martinka87 Tak poznávací znamení u mne budou zelené golfky s prckem. Tak cycta je taková mrcha, že požere hormony jen pro sebe. 🙄 Tak teď by to snad mělo jít, když je cycta odsata.

martinka87
30. srp 2012

@mooncaa oukej, ja jeste znameni nemam, nevim v cem pujdu 😉 ale prvni je, ze vylezu z ordinace... 😉 jj, snad to odsati cysty pomuze!!!

mooncaa
30. srp 2012

@martinka87 Tak jsem zjistila, že jsem se upsala a jdu o hodinu dříve v 10.45. Tak ze dveří polezu já.

martinka87
31. srp 2012

@mooncaa hihi, oukej 😀 tak ja mam na sobe ruzovou kosili a dziny 😉 drzim palce na UTZ...

mooncaa
31. srp 2012

@martinka87 Dík, už vyrážím, aby mi neujel vlak.

martinka87
31. srp 2012

@mooncaa tak vlak evidentne neujel 😉 drzim palce, aby se to zlepsilo!!!

Jinak u nas zmena, folici nastesti rostou!!!! Zvladli o 3mm za dva dny, takze mam dalsi leky a jedeme daaaaal!!!!! Kontrola zas v utery a pak se bude planovat OPU 😉

mooncaa
2. zář 2012

@martinka87 Jsem nebyla teď na netu, jsem jela od Apo k mým rodičům na víkend.
Tak to je super zpráva, tak ať krásně rostou.
Já mám UZ zítra a asi se už taky bude plánovat OPU. Tchýně mi slíbila hlídání, pokud jí do toho nic nevleze. Tak teď jen, jestli budeme muset mrazit spermio, nebo ne. Prý by to mělo stát 1580Kč.