CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
12. zář 2012

@mooncaa uz mam po navstevach a za chvili je doma manzilek 😉 ja jsem ted byla venku s hafikem, skoda toho uplakanyho pocasi, ale jinak je to bezva den! 😉

mooncaa
12. zář 2012

@martinka87 Počasí je humus. Ani se nedá pořádně jít ven.
Dnes jsem nakoupila testy ať mám pak na co čůrat. Zvažuji, že počůrám za pár dní jeden, abych zjistila, že pregnyl už v sobě nemám.

martinka87
13. zář 2012

@mooncaa jj, to teda je ☹ jeste dneska a pak se to ma zas na par dni zlepsit 😉
Jeeeee, no vidis, ja jeste ani nekoukala, zda doma nejaky jeste mam... Ja stejne budu zkouset nejdriv za tyden ve ctvrtek, to uz bude Pregnyl fuc 😉

mooncaa
13. zář 2012

@martinka87 Co tak brzy ráno. Věnuješ se štěňátku? Co máte vůbec za rasu?

martinka87
14. zář 2012

@mooncaa no vcera jsem se vzbudila takhle blbe sama, ale jinak jo, mrne budi v cca pul 6 a jdeme ven! 😉
A mame Bernskyho salasnickyho psa, takovej medvidek nas je to! 😉

martinka87
14. zář 2012

@zdehla @mooncaa tak co holky, jak se citite??? Ja dneska mela docela krece v podbrisku a klasicky se mi zacina zvysovat citlivost bradavek po Utrousi.... Jinak nic, pohodicka...

mooncaa
15. zář 2012

@martinka87 Já se taky pořád pozoruji. Mám takové hodně slabé bolesti v podbříšku, jako před MS. Tak doufám, že to je hnízdění. Nejčastěji je prý 7.-10. den, což pro nás je pá - po.

martinka87
15. zář 2012

@mooncaa jj, to pobolivani mam taky a minule to nebylo... Ja hnizdemi slysela, ze je 3-5 den po ETu, tak babo rad 😀

martinka87
15. zář 2012

@mooncaa a uz jsi zkusila test kvuli Pregnylu?

mooncaa
15. zář 2012

@martinka87 Včera, byl bílej, ale asi za 1/2 dne jsem tam našla slabý stín, tak nevím jestli je to z pregnylu nebo šunt test, což ty 10 tkové jsou asi všechny. On ten stín je i na starém testu dělaném den před MS, kdy jsem opravdu těhotná nebyla. Škoda, že už ty 25 jednotkové už nedělají.

martinka87
15. zář 2012

@mooncaa ok, super, takze bychom jiz mely byt ciste 😉 ja budu zkouset asi ve ctvrtek! 😉

mooncaa
15. zář 2012

@martinka87 Teď jsem četla nějakou diskusi a pregnyl je pryč cca 11.-13. den. No já to do čtvrtka asi nevydržím, budu ráda, když to vydržím do úterý. 😀 I když je mi jasné, že bude asi sněhobílý.

martinka87
16. zář 2012

@mooncaa no tak to je v techto dnech, kdyz jsme ho pichali ve stredu 🙂 i prd, proc by mel byt snehovily?! Mysli pozitivne!!! 😉

martinka87
16. zář 2012

@mooncaa jedeme na vylet do Kralup 😉 tak se tam budeme v okoli nekde prochazet 😉

kachynka85
16. zář 2012

Ahojky, zitra jdu na KYMO a sono, nejdete nekdo ? Jdu v 14h.

martinka87
16. zář 2012

@kachynka85 nene, ja do CARu nejdu... Drzim palce!!! 😉

mooncaa
16. zář 2012

@martinka87 Tak my byli pro změnu zase dnes v Hoříně (u Mělníka). Jsem dokonce vlezla i do bazénu, ale už byla pěkně studená voda.

@kachynka85 Držím na zítra palce, pak se pochlub, jak to dopadlo.

zdehla
16. zář 2012

tak, kdy jdete na testy?

mooncaa
16. zář 2012

@zdehla Jestli to vydržím, tak v úterý. Ale svrbí mne ruka. Co ty?

martinka87
17. zář 2012

@mooncaa my jsme nakonec Kralupama jen projeli a skoncili jsme v Melnice 😀
@zdehla ja asi az ve ctvrtek rano, jsem nervozni .... 😉

zavoralova
17. zář 2012

@mooncaa Ahoj,Řežábek s Jirsovou tvrdí že uhnízdění je do 5dne,pak už se čeká..

martinka87
17. zář 2012

@zavoralova jj, rikaji 3-5 dni 😉 pak aby vyprchal Pregnyl a muze se testovat 😉

mooncaa
17. zář 2012

@zavoralova Do 5. dne od od OPU nebo od ET?

@martinka87
@zdehla
Dnes jsem vydržela, zítra to zkusím.

Příští víkend je v Mělníce vinobraní, jenže jsme slíbili tchýni sběr jablek, tak smůla. No a nemohu odmítnout, když mi obětovala den dovolené na hlídání dítka. Ale zase budu mít jablka. V poslední době vinobraní vynechávám, bývá tam moc lidí a šíleně drahé vstupné.

martinka87
17. zář 2012

@mooncaa od ETu mysli! 😉
Oukej, tak to mooooc drzim palce !!! 😉

martinka87
18. zář 2012

@mooncaa tak co, tak co, tak coooooo????? 😉 😉

mooncaa
18. zář 2012

@martinka87 Je tam, hodně slabá, ale v limitu. Držím Ti moc palce ať máš taky správné dvoučárkové testy. A Zdeni, Tobě taky.

@kachynka85 Co Kymo, jak jsi dopadla?

martinka87
18. zář 2012

@mooncaa no to je naaaaaadhera, gratulujiiiiii!!!!! 😉 😉 😉

mooncaa
18. zář 2012

@martinka87 Dík, já Ti a Zdeňce držím moc a moc palečky, protože Vy si to obě zasloužíte mnohem víc jak já.

kachynka85
18. zář 2012

Ahojky. Vcera jsem byla na KYMO u nejakyho mladyho pana dr., celkem sympatak 🙂 🙂 bylo to dost neprijmne a celou noc jsem mela krece v briste a rano jsem nemohla chodit. Jeste ted to citim,ale uz je to lepsi. Jinak pan Dr.rikal,ze vse v poradku. I ja, i pritel mame vsechna vysetreni v poradku, neco nadprumerny a stejne mame problem ☹

zatim pa a drzte se ...

martinka87
18. zář 2012

@mooncaa dekuji moc!!! Ale prosimte, vsechny si to zaslouzime stejne!!! 😉
@kachynka85 drzim palce, aby to toto vyresilo a mimisek vam sel bez problemu! 😉