CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
25. led 2013

@mavo myslim, ze ano, ICSI se dela 100%, mela jsem ho taky a PICSI myslim taky!!!

@petulak1988 to mas pravdu, urco jez jen lehka jidla... Ted ten organismus nesmis zatezovat jeste tucnym jidlem, aby musel ten organismus jeste kor makat 😉

petulak1988
25. led 2013

@martinka87 a nevis jal se vyzvracet strasne uz me to boli uz i kolikrat myslim ze to bude a niic

martinka87
25. led 2013

@petulak1988 nastesti nevim, ja mam krasny tehotenstvi, na zvraceni mi nebylo, max nejake nechutenstvi.... 😉

petulak1988
25. led 2013

@martinka87 no ja uz vim co to je uz jsem zvvracela snad vsechno za posledni rok

streghina
25. led 2013

@petulak1988 tak to jsou oba dobří doktoři, má je ráda, hlavně Jirsovou a je pravda, že jak mi upravil dávky hormonů Řezábek, hned jsem otěhotněla. Utrogestan jsem brala normálně na srovnání ms, jen teda 2 tb. denně od 17 do 26DC. No, nejsou nic moc, i z toho ti může být blbě, já musela občas jíst víc, bylo by špatně taky od žaludku. Tak jen odpočíváníčko 😉

streghina
25. led 2013

@consti jak jsem psala Pétě, tak Řezábek je dobrej, dost mě uklidnil a hlavně upravil hormony, aby se zadařilo, bohužel třeba s Bláhovou jsem takovou zkušenost neměla, nechala to být a řekla, ať se snažíme 😒

mooncaa
25. led 2013

@martinka87 Mohu se zeptat, od kdy jsi brala Femibion? Už ho mám doma, cena nic moc, tak nechci začít moc brzy, ale zase ne pozdě. Normální listovku už beru. MS zatím nic, ale už mě občas bolí břicho na MS, tak doufám, že už alespoň začnu konečně špinit.

mooncaa
25. led 2013

@streghina Ty jsi na tom teď jak? Naprosto ztrácím přehled.

martinka87
26. led 2013

@mooncaa nejak tri ci ctyri dny pred ET... Moni, mne doma nejaky zbyl, nechces ho? Ja Ti ho poslu... 😉 protoze oni davaji jen tech par baleni a ja ho brala do 12tt...

leny11
26. led 2013

Ahoj, mám zkušenost, že jsme platily 25 tis i s léky pro dárkyni.

streghina
26. led 2013

@mooncaa ahoj, konečně po 5 měsících od revize, jsem tenhle cyklus brala clostík, v pondělí UTZ a když bude dobrý, tak pregnyl a domácí snažení, u nás stačí toto, jen aby vše pak dopadlo dobře 😉

mooncaa
26. led 2013

@streghina Díky za info, já vím, že už se s clostíkem snažíte, ale jestli už testuješ nebo teprve bereš clostík jsem už zapomněla. Tak to budu držet palce na pondělí.

@martinka87 Já teď doma mám, ale jestli se zadaří tak bych si ho od Tebe vzala, to bych ho pak brala déle. Díky.

petulak1988
26. led 2013

@mooncaa ahoj \asi si pujdu lehnout do nemocnice,,vse co snim a vypiju vyzvracim ☹ nevitr co mmi tam budou delat?

mooncaa
26. led 2013

@petulak1988 Lepší bude, když na Tebe kouknou. Držím palce.

consti
26. led 2013

@petulak1988 Jejda, to je mi líto...asi budou jen pozorovat plus infuze?? 😅

streghina
26. led 2013

@mooncaa díky, strašně si přeju, aby to stačilo 😉 snažím se být v klidu, ale nějak práce mě vycucává, tak nevím, nevím. A co ty? Kolikrát nestíhám dočítat, co napíšete, na net se většinou dostávám až večer 😎

streghina
26. led 2013

@petulak1988 tak hlavně ať je vše v pořádku, nemocnice taky nemusím a pokud možno hned spěchám domů, ale aspoň budeš pod kontrolou. Zkus se zeptat i na ten utroš, jestli ti to nevadí, je to fakt velká dávka, když se zavádí je to prý lepší, ale když se jí, tak je to horší, ale ty ho zavádíš, viď?

mooncaa
27. led 2013

@petulak1988 Tak jak je?

japro
28. led 2013

AHOJ holky tak sem doma po ultrazvuku , mám přidané ještě na dva dny injekce a ve středu jdu znova na ultrazvuk 🙂

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak psala sem si s petulka1988 pořád jen zvracela a neměla už co a je na jipce a zítra přechází na normální pokoj mám pozdravovat a že jí čeká punkce vody a mám se optat zda máte někdo zkušenost s tím co a jak ? jaké to je a hlavně bolí to? já jí to zase hned obratem napíšu.

japro
28. led 2013

tak už to má zasebou chuděra malá prej to mooooooc bolelo..... snad už brzo bude doma a sama napíše.......

mooncaa
28. led 2013

@japro Chudák malá, tak doufám, že se bobís alespoň správně zavrtává, když už tak trpí.

japro
28. led 2013

@mooncaa jj to jo snad už bude jen lépe a lépe ted se ještě zeptám v kolik se nastupuje k Apolináři v den odběru vajíček? a kam?

mooncaa
28. led 2013

@japro Tuším, že v 7 hodin a čeká se normálně, kde je ordinace. Tam si nás vyzvedli a vedli chodbou, co je sálek na konec a pak doleva - tam už jsou lůžka. A sálek je za ordinacema doprava (z pohledu jak přicházíš)

japro
28. led 2013

@mooncaa paráda děkuji moc 🙂

streghina
28. led 2013

@japro tak jí pozdravuj, dnes jsem taky byla u Apolináře a myslela na ní 😉

streghina
28. led 2013

@mooncaa
@petulak1988
@consti
tak holky moje kontrola dnes mě překvapila, po clostíku jsem reagovala až moc, mám na každém vaječníku cca 3 folikuly, tak mi ani nepíchli pregnyl, prý by to mohli být dvojčata, tak jen domácí snažení ke konci týdne, mám ty cykly holt delší 😎 ale tolik folíku jsem fakt nikdy neměla, no, to jsem zvědavá, tak to byl vrh, kdyby to vyšlo 😉

martinka87
28. led 2013

@streghina moc drzim palce, aby se to povedlo! 😉
@mooncaa tak co Moni, Ty uz stimulujes, ne? 😉 vse ok?
@petulak1988 tak jak Ti je??? Mne jednou taky punktovali, jak mi rostla cysta misto folikul, tak ji museli odsat ☹

streghina
28. led 2013

@martinka87 díky, uvidíme, až z toho snažení nemám moc dobrej pocit, kdybych jich mělo být víc, fakt jsem překvapená, asi si tělo odpočinulo ten půl rok a proto zareagovala tak pěkně, předtím jsem byla už přes rok na hormonech, tak mi to asi moc nedělalo 😉

mooncaa
28. led 2013

@streghina Že by šesterčata? Úroda krásná, to sotva mívám při stimulaci.

@martinka87 Pořád nic, zítra budu 28. den, ale cykly byly v poslední době spíš 23.-25., jen vyjímečně delší. Ale před 1. IVF se mi taky cyklus nepochopitelně natáhl. No, jsem nervózní jak sáňky v létě.