CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

streghina
21. únor 2013

@fori díky, strašně moc se těším, až to dopadne, koukám po věcičkách, zatím nechci nic kupovat, ale to mateřství se probudilo ještě víc, doufám, že do léta se zadaří 😉 a vy už přemýšlíte o druhátku?

streghina
21. únor 2013

@ifus jé, já volala dneska a jdu taky 4.3. ráno na půl 9 ke Koryntové, ke komu jdeš ty a kdy? Telefon mi vzala Rožníčková, byla milá, dokonce říkala, že taky ten den ordinuje, ale já u ní nikdy nebyla a chodím ke Koryntové převážně, bylo mi to trochu trapné, ale nechci pokaždé chodit k někomu jinému a co budeš řešit? Já jdu jen na UTZ a popř asi pregnyl, když bude folík 😉

ifus
21. únor 2013

@streghina Haha,ja jdu k Roznickovy,už jsem u ní byla🙂 jinak chodím k Jirsovy,ale ta ordinuje až ve středu a ja tam chci co nejdřív..budem řešit 2.stimulaci:)

streghina
21. únor 2013

@ifus aha, a v kolik jdeš? Jak vypadá Rožníčková, není takový mlaďoučká, dlouhý tmavý vlasy? K Jirsový taky chodím ráda, ale je právě ty středy a pátky, tak pondělky chodím ke Koryntový

ifus
21. únor 2013

@streghina Jj,přesně tak vypadá🙂 jsem tam objednana na 9:30:)

japro
22. únor 2013

@ifus ahoj tak se tě jdu zeptat ke komu jdeš a už to tu je napsané 🙂 budu tam dnes volat a řikala sem si že si vyprosím Jirsovou ona tam je jen středy a pátky? ty jo já v tom takovej pořádek nemám 😀 nevím no a nebo jestli to nechat na nich ke komu mě dají , ale už se těším jestli mě řeknou, nebo něco nák udělají jinak. No jinak jsem kus od 3h už nemužu spát a mám přemejšlivou 😀 to jsem celá já 🙂

ifus
22. únor 2013

@japro Ty jsi blaaaazen🙂))))) ja vstavam do práce🙂))

japro
22. únor 2013

@ifus no jo byla sem to zkusit ale nic .... jinak testík bílej a už sem to i ted dostala 🙂

japro
22. únor 2013

@ifus pořád nevím zad si vyžádat tu jirsovou či to nechat na náhodě? co myslíš?

japro
22. únor 2013

holky jsem náká vygumovaná do kolika hodin se to u Apolináře má dostat MS aby se to počítalo na dnešek?

martinka87
22. únor 2013

@japro jj, Simona je jen st a pa 😉 ja jsem jednou byla u Roznickovy a mela jsem akorat cystu, tak stejne volala Jirsovy a konzultovala to s ni a domluvily se, ze mi ji vypunktuji, aby mi nezastavily stimulaci.... 😉 takze pokud to jde, tak si Jirsovou vyzadej 😉
Nekdo rika, ze do 12h nekdo do 15h ... Procpak, jsi to dostala ted rano, ne??

Dobre ranko vsem!!! 😉

japro
22. únor 2013

@martinka87 a sakra není tam od rána ☹ já ráda chodím brzo ráno..... no dostala ale ještě to neni na 100% tak sem si řikala že jsem to uplně zapoměla jak to je.....

martinka87
22. únor 2013

@japro co od rana??? 😉
Od kolika tam je, to netusim, ja vzdy chodila cca na 11:30, abych stihala v poledni pauze... 😉

japro
22. únor 2013

@martinka87 no myslím že ráda jezdím k Apolináři vždy hned brzo ráno a pak je celej den volna víš ..... a jestli to chápu dobř tak to tam jirsová není ☹

martinka87
22. únor 2013

@japro a jak jsi prisla na to, ze tam neni?? 😉

japro
22. únor 2013

@martinka87 😀 😀 to je to vstávání ve 3h 😀 promin nam píšeš čas MS a já to spojila čas od kdy tam je doktorka 😀 nezlob se ......

martinka87
22. únor 2013

@japro v pohode 😀 😀 ja jsem to prave z Tebe chtela vylamat, jak jsi na to prisla, kdyz je to k MS 😉 jak tam doktori a ani jak Simca slouzi, fakt netusim 😉 😉 ona taky nekdy chodi na saly a tak, takze to Ti opravdu nejlepe reknou po telefonu pri objednani 😉

japro
22. únor 2013

@martinka87 jj díky ani nevím že to je Simča 🙂 vím dělala mi ET a byla sem u ní na naší první náštěvě byla užásná 🙂

martinka87
22. únor 2013

@japro jj, je to Simona 😉
Ja na ni slysim jen chvalu, mne delala jednou ET, u prvniho IVF, to neklaplo a ted mi delal Rezabek 😉

japro
22. únor 2013

@martinka87 jo hmmmm tak to ho chci podruhé taky 😀 😀

martinka87
22. únor 2013

@japro 😀 😀 😀 to by bylo vtipny, kdyz by se to fakt stalo 😀

japro
22. únor 2013

@martinka87 to já v to doufám 😀 😀 😀

japro
22. únor 2013

@martinka87 tu čekám at nevolám moc brzo 😀

martinka87
22. únor 2013

@japro to uz tam asi budou, ne?? 😉

japro
22. únor 2013

@martinka87 jj to jo ale počkám až po 9h 😉 at tam neplaším moc brzo....

ifus
22. únor 2013

@japro Stejně s tebou jen bude konzultovat co dál,takže rekla bych,že Klido můžeš i k někomu jinými..ale zase,když jsi u nikoho jinýho nebyla...pojď se mnou 4.,pokecáme🙂))))

japro
22. únor 2013

ahoj holky tak dnes sem volala jdu na konzultaci co a jak dále 6.3 v 9.30 k dr Jirsové sem si vyžádala 🙂

martinka87
22. únor 2013

@japro parada!!!! 😉

petulak1988
22. únor 2013

@japro super....tak to mas za chvilku 🙂

mooncaa
22. únor 2013

Tak na mrazení taky nic nezbylo, jsem to tušila. No a teď přemýšlím, co dál. Sehnat školku, prodat věci po malé, kočárek a na podzim do práce, nebo kdyby se nepovedlo jít do 4. IVF a celé si ho zaplatit? Jít na jaře, nebo počkat rok - v létě a na podzim nechci jít. Kolikrát to zkoušet, než se zadaří? Uvažovala jsem i nad minimálkou, ale když mají moje embrya takovou životnost, tak je to dost risk.