CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mooncaa
5. dub 2013

@petulak1988 To je dobře, že už se ozval, ale teda zprávy nic moc. Držím mu palce, víc pomoci neumím.

martinka87
6. dub 2013

@petulak1988 chudak manzel ☹ ale ma to za sebou a bude to jen a jen lepsi!!!! 😉 uz jsem Ti to urco psala, mne se udelala cysta v pulce IVF cyklu a musela jit ven, pac pozirala vsechny hormony a folikuly nemely z ceho rust, tak musela ven ☹ ale nebolelo to tak moc!!!
@holanci drzim palce na IVF!!!!! 😉 konecne bude dalsi tehulka brzo!!! 😉
@mooncaa jdeme spolu na UTZ! 😉 taky jdu v pondeli, odpoledne 😉 na posledni UTZ v tehu 😉 to nejak utika strasne rychle...

holanci
6. dub 2013

@petulak1988 To teda zprávy nic moc, vy si to teda vyžíráte buď jeden nebo druhý..... Doufejme, že smůlu ale bolest už máte vybranou a teď vás bude čekat už ´"jen" bolest porodní 😉 😵 Držím pěstičky, ať je lépe 😉
@martinka87 děkuju 😵 😵

japro
6. dub 2013

Ahoj Holky ...... dloouho sem tu nebyla omlouvám se..... tak dám nástřel toho jak to semnou ted je....... včera sem měla datum náštěvy v CARu , zrušila jsem jí sice nerada ale vše sme doma probrali a bude to lepší..... volala sem sestře a rušila to a o dvd MC posunujem..... zaprvé manžel už snad bude mít práci 🙂 a bude teplo a tím pádem pohoda a vše usměvné ty dva měsíce už nic není 🙂
tak to znamená že tak začátek června bude IUI to je za rohem 🙂
@holanci taky držím palečky na IVF at vše klapne jak má 🙂
@martinka87
@mooncaa Vám holky dobré co nej ultrazvuky 🙂
@petulak1988 tobě a tvému příteli at se vše zahojí co nejrychleji a máš ho doma a ta antikopce zabere 🙂
@mavo i u tebe at je vše v pořádku a zadaří se vše jak má 🙂
@ifus no u mě co je nového si přečteš tu a díky za optání a opatruj se.....
@streghina ahooooj no jak s tebou jestli si mě tam hledala tak sem tam nebyla no ☹ 😉 a jak u tebe dostala ses k Jirsové ? snad vše dopadlo na jednotku 🙂

tak holky vše se opatrujte za chvilku máme tepleji už to počasko je depresivní ☹ my jdem dnes do solné jeskyně to je prej jak u Moře 😀 tak si tam zdřímnu a pujdu zase domu 😉 páááááá

martinka87
6. dub 2013

@japro dva MC utecou jako voda!!!! 😉 tak si pekne odpocinte a na leto supky dupky do tehuleni 😉
Dekuji moc, snad ten posledni UTZ dopadne dobre! 😉

japro
6. dub 2013

@martinka87 🙂 děkuji moc snad i já se dočkám poseldního UTZ 🙂 jj vím dočká 😉 opatruj se teda spíše opatrujte se 🙂

martinka87
6. dub 2013

@japro jasne, ze dockas!!!!!! 😉 vy vsechny tady! 😉

holanci
6. dub 2013

@mavo to je divné a když byste si výslovně tu genetiku vyžádali, tak vám jí stejně neudělají? Já teda byla překvapená, že nám jí udělají hned, ale mile překvapená. Jsem za to moc ráda. Teď se budu modlit, aby bylo vše v pořádku. To je dobře, že se to u vás hlo, jen tak dál, jen tak dál 12.5. už je skoro za chvíli. Vždy je představa dlouhá, ale pak to celkem utíká.

holanci
6. dub 2013

@japro utečete to jako voda a přesně tak, bude lepší počásko, veselejší, pozitivnější a člověk bude určitě i lépe naladěný 😉 😵 Užijte si dnes jeskyně a pořádně zarelaxujte 😵

japro
6. dub 2013

@holanci 🙂 děkujem i Vám krásný víkend

streghina
6. dub 2013

@japro ahoj, no, furt jsem na tebe čekala, nejmenuješ se náhodou Procházková (ja-pro - proto i ta tvá přezdívka?), že tě tam asi 2x vyvolávali a nic, tak jsem si říkala, že jsi nepřišla. Jirsové jsem se dočkala, byla jsem šťastná, pamatovala si mě od revize, tak mi udělala utz, folík jen12mm a v pondělí pregnyl, jestli to k něčemu bude, necháme tomu 3 měsíce a pak IVF, není na co čekat 😉
jinak jsem se ptala, jak budou fungovat v létě, prý pojedou do půlky července a pak až v září

japro
6. dub 2013

@streghina ahoj no jasně jsem procházková 🙂 ale pozor mají tam bordel já jsem pořádná a objednání jsem rušila i s vysvětlením a omluvou víš.... to mě štve co to je za bordel 😉 no mě čeká tedy začátek června IUI .... paráda že ses Jirsové dočkala 🙂

streghina
6. dub 2013

@japro jsem taky ráda, takový ten její milý přístup, hned jak si vzpomněla, tak mi podala ruku a při loučení taky, hned to dělá jiný dojem a je to příjemný, dá se s ní hovořit narovinu a uklidní tě, že se bude něco dít. Tenhle měsíc tomu moc naději nedávám, asi si tělo dalo malou přestávku nebo cyklus budu mít delší, ale když loňský květen byl plodný, tak by se to mohlo opakovat 😉 hrozně to uteklo, furt mi to připadá jako včera a rok je za rohem

japro
7. dub 2013

@streghina jj utíká to jako voda 🙂 za dva měsíce mi bude 34 a to sem řikala že chci v 18 prcka 😀 už velká c mooooc složitá cesta byla najít toho super chlapa 🙂 povedlo se mě to až na druhej pokus 😉 a mám ted co dohánět 🙂 držím ti moc palečky ....... 🙂

streghina
7. dub 2013

@japro no, to mně za 4 měsíce 33, takže jsem na tom podobně, akorát že mimčo jsem chtěla až ve 30-ti, protože nejdřív škola, pak práce a pak se tělo asi naštvalo 😒 první chlap taky nic moc, furt se nechtěl vázat a hup už má dvě děti a sice s mm jsme už skoro 8rok, ale strašně nám to uteklo, to asi díky zařizování bydlení 😉

ifus
7. dub 2013

@petulak1988 Petul,tak vy si teda taky uzijete po těch nemocnicích...to je něco no....
@mooncaa
@japro jsem tak holky přemýšlela,že ivf teď v červnu vynechal..nějak se na to necítím a nejsem v moc psychicky pohodě..asi bych stejně nejdřív musela na laparku,ptze mi dr.říkal,že pokud do roka neotehotnim,budu zase uvnitr zanesena:/ tak se ještě pořád rozhodují,co dál..

streghina
7. dub 2013

@petulak1988 ahoj Peti, jak se máš? já byla v pátek u Apo, folík 12dc 12mm, takže žádný zázrak, dostala jsem pregnyl a zítra mi ho mají píchnout, tak jsem na to zvědavá, jestli to bude mít význam a ten folík vyrostl. Jinak ve st a čt jsem byla na mobilizaci dle Mojžíšové, snažím se cvičit, ale trošku jsem lenora, to přiznám, ale cítím, jak mě bolí kyčle a praská mi v zádech, tak se asi něco uvolňuje.
@ifus ahoj, tak to jsi na tom jako japro, taky posunuje termín, asi to je tím posunutým jarem, co? 😉
Snad se nám všem podaří do léta, všechny si to zasloužíme 😉

petulak1988
7. dub 2013

@ifus proc me rikali ze na IVF nepotrebuji jit na laparku???☹

petulak1988
7. dub 2013

@streghina ahojky tak pritele mam doma ale boli ho to hodne.. ☹ no snad to bude brzy dobre ,ja beru tu antikoncepsi a doufam ,ze pomuze a cysta zmizi 🙂 pro me ta punkce byla neskutecna bolest to radsi 10x punkci kolene i s operaci a bolesti po operaci atd... tak ti drzim palecky ...urcite vyrostly 🙂

ifus
7. dub 2013

@petulak1988 no ja začínám mít zase bolesti,víš? Tak ať to tam pročistí a budu mít zase na chvíli klid...
@streghina Jj,četla jsem🙂 zasloužíme no,ale asi nemá smysl to za každou cenu lámat přes koleno- myslím z moji strany🙂

petulak1988
8. dub 2013

@ifus jj tak to jo...no me snad cysta zmizi jestli ne tak uz nevim co vic bych si mohla vybrat....nevis jestli je mozne mi diky te cyste narostla prsa a dost boli???

petulak1988
8. dub 2013

@streghina
@martinka87
@holanci holky take nevite jestli to muze byt cystou???

mooncaa
8. dub 2013

@petulak1988 Nevím neporadím, já cystu v životě neměla.

Jinak hlásím, že kontrola OK, víc nevím.

holanci
8. dub 2013

@petulak1988 tak to bohužel nevím ☹

streghina
8. dub 2013

@petulak1988 taky nevím, nemám zkušenost ☹

streghina
8. dub 2013

@ifus chápu, já jsem taky mohla do CARu v zimě a dala jsem si pauzu až po novém roce, tělo chtělo oddych, sice to bude skoro rok, ale tělo si řekne samo, na co se cítí, úplně tě chápu, já jsem musela taky ten první neúspěch nějak vstřebat 😉

ifus
9. dub 2013

@petulak1988 Tak tohle jsem nikdy u cysty nemela...ale pokud ti cysta momentální brání MS,tak by to mohlo být tím..těžkorict...
@streghina Jj,tak aspoň víš,jak co myslim🙂 sice jsem s neúspěchem počítala,ale teď ten druhej by byl asi horší,takže pauzicka,pohodicka,relaxace a vrhnu se do toho,až zase budu ready🙂

petulak1988
9. dub 2013

@ifus no ted ne ale branila byla jsem na vyvolavacce....ted beru antikoncepci a mela bych to dostat az ji doberu..chjo.. ☹

streghina
10. dub 2013

@ifus schvaluji, určitě to chce být v pohodě, já jsem zvědavá za 14dní, jestli jo nebo ne 😉

ifus
10. dub 2013

@petulak1988 Tak to můžeš z antikoncepce...
@streghina No tak pak děj vědět co a jak🙂