CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
7. kvě 2013

@mavo kdy jdes na kontrolu???

petulak1988
7. kvě 2013

@streghina ahojky jak ti je??nejak to tu upadava ☹

mavo
7. kvě 2013

@petulak1988 v pátek v 9,30 k Řežábkovi..

petulak1988
7. kvě 2013

@mavo tak drzim pesti 🙂

streghina
7. kvě 2013

@petulak1988 ahoj Peti, trošku jo, kdyby aspoň se už něco dělo, já jdu na utz v úterý k Řezábkovi, ale prý si mám zavolat, jestli tam opravdu bude, jinak jdu ve st k Jirsové 😉 nějak to na mě padalo, tak snad zase bude líp, když se bude něco dít. a co ty? Jdeš dneska na kontrolu? Aspoň trávím hodně času na zahrádce, to mě baví 😉 MM změnil práci, tak čekáme, jaký to bude a bude víc cestovat, naštěstí jen tu v Čechách. Mimochodem jsem začala měřit BT, teda dnes třetí den a zkusím dělat grafík. S tím cvičením máš pravdu, taky mě to štve, tenhle měsíc jsem necvičilo vůbec aerobik, je to zápřah, jen tu MOjžíšovku, ale mě to nudí, já potřebuji hudbu a žít, ne umírat 😎 ach jo, ať nám to taky už vyjde 🙂

petulak1988
7. kvě 2013

@streghina ahojky ted jsem prisla a mam u sebe jednoho snehulacka...tak mu drz pesti 🙂

streghina
7. kvě 2013

@petulak1988 držím 😉 odpočívat a nepřemýšlet o cvičení, jen mlsat a koukat na hezký filmy, popř. procházky 😉 já jsem zvědavá na to úterý, v pondělí dám vědět, ke komu půjdu, ale už to chce nějakou akci, tohle jsou akce bez akce 😒

petulak1988
7. kvě 2013

@streghina taky ti drziim pesticky...hele myslis ze prochazky muzu???Hodne radi lezet odpocivat ale myslim ze je to moc asi ty dva az tri dny vydrzim ale jinak asi ne

mavo
7. kvě 2013

@petulak1988 já nevím jak po KET, ale procházky se doporučují, je to přirozený pohyb.. já chodím na dlouhé procházky, i na krátké... a cítím se dobře 🙂

petulak1988
7. kvě 2013

@mavo ja vim ale myslim hlavne ty prvni tri dny

mavo
7. kvě 2013

@petulak1988 tak to asi radši odpočívat... aby sis pak něco nevyčítala 😉 A nemysli na to 🙂

petulak1988
7. kvě 2013

@mavo jj snazim se ale sama doma to jde hur

streghina
7. kvě 2013

@petulak1988 jo, bych radši ležela, nic nepokoušet, já po revizi taky ležela a větší pohyb a práce na zahrádce nebyly dobré, i když jsem moc nepracovala, tak se bříško ozvalo 😉

petulak1988
8. kvě 2013

@streghina vcera jsem lezela cely den,dnes jsem take v úosteli ale v pololehu 🙂 kreslim si a asi zacnu pripravu na ustni zkousky...pisemne uz mam za sebou 🙂 snad se zavrta sikulka moje

petulak1988
8. kvě 2013

@japro
@martinka87
@maciatko248 holky brali jste po ET prednison???Me ho nedali tak se bojim..mamm estrofen a utrogestan ale proc ne prednison

martinka87
8. kvě 2013

@petulak1988 a Estrofen nema stejne ucinky??? Ja jsem mela Prednison pri cele stimulaci, ale ja mela vyssi davky jeste kvuli me nemoci...

petulak1988
8. kvě 2013

@martinka87 a estrofem si nebrala???

petulak1988
8. kvě 2013

@martinka87 Vážená paní. Sanatorium Helios spolupracuje s jedním z nejúspěšnějším centrem světa , australským Sydney IVF a užíváme jejich licenčních výhod. To znamená, že máme přístup ke všem výsledkům výzkumu tohoto centra. V současné době léčbu Prednisonem nepouživáme ani při stimulaci a odběru vajíček , ani před KETem. Tato medikace nikterak nezlepší výsledkek ET. Ten je závislý především o kvality kultivace a tudíž od kvality embryí. Dr Texl Sanatorium Helios
to jsem nasla

martinka87
8. kvě 2013

@petulak1988 nene, nebrala...
No, tak snad vedi co delaji a opravdu Prednison neni treba!!! 😉

petulak1988
8. kvě 2013

@martinka87 jj dekujiii no ja mam skoro zakazano chodit na tyhle diskuze od pritele 🙂 uz to asi prehanim

maciatko248
8. kvě 2013

@petulak1988 nebrala som po Et nic, ani estrofen ani prednison len utrogestan a zadarilo sa, inak tvojho chlapa chapem ja som mala konika a podobne temata pocas stimulky tiez zakazane aby som sa neporovnavala a nestresovala z toho 😉

petulak1988
9. kvě 2013

@maciatko248 jj presne kvuli tomuhle mi to zakazal.... tak uz neporovnam jen se tesim 🙂

ifus
10. kvě 2013

Ahoj holky....dlouho jsem tu nebyla a vim, ze jsem slibila, ze napisu nebo budu s vami v kontaktu, az probehne druhy pokus... Bohuzel (mozna bohudik) nedopadly vecy, jak mely (nebo dopadly)....druhy pokus se konat nebude, jelikoz jsem vztah ukoncila...snad se mi Endometrioza nerozjede tak, abych ztratila zbytek nadeje na budouci planovani rodiny...Vsem vam holky drzim palce, at zdarne dokoncite, co jste zacaly...budete mi chybet...budu vas stale sledovat a myslet na vas...pusu...

holanci
11. kvě 2013

@ifus ☹ ale neeee to je mi líto ☹ Moc držím pěstičky, aby jsi brzy našla toho pravého pro život a kéž by se vám pak miminko povedlo co nevidět 😉

martinka87
11. kvě 2013

@ifus jejda, to je mi lito, ale urcite je to spravne a uvazene rozhodnuti! Drzim moc palce a jednou to miminko urco prijde!!! 😉

tri.niti
12. kvě 2013

Zdravím, mám dotaz. Ve středu jdu k Apolináři na vyšetření průchodnosti vejcovodů, byla jsem na tom v roce 2009, ale v nemocnici v Neratovicích a v narkóze. Chci se proto zeptat, jestli jste na tom některá u Apolináře byla a jak to probíhalo? Trochu mě děsí představa, že to, co jinde dělají v narkóze jinde dělají ambulantně. Děkuji za odpověď.

mavo
12. kvě 2013

ahoj holky, hned po kontrole u Řežábka jsme jeli na víkend pryč, tak jsem nestihla dát vědět... na utz byl v pátek krásně vidět malý drobeček... v pátek jsme byli 6+0tt a měli jsme srdíčko 🙂 už nás převelel k mému Dr. a dostali jsme žádanku na vyšetření na screening u Apo.

mavo
12. kvě 2013

@tri.niti ahoj, mě to u Apo dělali vzduchem a bez narkózy, skoro mě to nebolelo, akorát bylo nepříjemný když mi tam strkali ty hadičky, ale pak v pohodě..

martinka87
13. kvě 2013

@mavo supeeeeeeer!!!!! Gratuluji!! 😉

holanci
13. kvě 2013

@mavo Supeeeer, hrozně moc gratuluji 🙂