CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
16. čer 2013

@petulak1988 tyyyyyjo, tak to byl krasny vikendik!!!! Parada 😉

petulak1988
16. čer 2013

@martinka87 bylo to neskutecne...je mi tak nadherne 🙂

martinka87
16. čer 2013

@petulak1988 to verim, tohle vzdycky hodne nabije energii 😉

petulak1988
16. čer 2013

@martinka87 to mas pravdu a co ty a mrnous???Priteli se strasne libilo chovat si to miminko je to k nerozeznani vcetne vahy...drzet hlavicku musis proste strasne realne...moc mu to sluselo 🙂

petulak1988
16. čer 2013
mooncaa
16. čer 2013

@petulak1988 Jé, tak to byl krásný víkend. A ty mimina, fakt opravdové.
A mám nápad na další víkend - Chýnovské jeskyně, teda mě přišly nic moc, ale mají tam kamenného čertíka a když se pohladí po pupíku tak do roka se otěhotní. My tam byli před rokem a poctivě jsem hladila.

petulak1988
17. čer 2013

@mooncaa ahojky bylo to fakt uzasne...vidis dobry napad...my chceme jeste i do Prachovskych skal a sem mozna na tyden na dovcu 🙂 vcera jsem zapomela pichnout puregon... ☹

streghina
17. čer 2013

@petulak1988 Ahoj Peti, to jsem ráda, že tě víkend tak hezky naplnil energií, já jsem taky spokojená z víkendu. Byli jsme na gurmánských slavnostech s Pohlreichem v Čáslavi, protáhlo se to od oběda do téměř noci, on tam teda byl asi před hodinu za 80tisíc, ale měli zajímavý program, v neděli jsem dělala na zahrádce, konečně jsem upravila záhonek s kameny, který potřeboval vyměnit folii, byl děsný, tak mám radost, ale stálo to 2 nehty 😉 Mooc vám to s přítelem sluší, je vidět spokojenost. 😎

petulak1988
17. čer 2013

@streghina moc dekujeme o tech slavnostech jsme take uvazovali ale vyhralo to ze jsme chteli nekde prespat a udelat si cely vikend tak jsme hledali vice prilezitosti 🙂

holanci
17. čer 2013

@petulak1988 teda to musel být super víkend, hrozně moc moc moc vám to sluší, jste nádherný pár, věřím, že brzy budete chovat vlastní miminko a ne panenku 😉 😵

petulak1988
17. čer 2013

@holanci ahojky moc moc ti dekujeme 🙂

monyna83
17. čer 2013

@petulak1988 To je nádhera 🙂

holanci
18. čer 2013

@petulak1988 a koukám, že jste víkend strávili v našem okolí 🙂 Je tu moc nádherně... Ale ani nevím, že je tu výstava panenenek... Není náhodou v Jičíně? 😉

petulak1988
18. čer 2013

@holanci nn je v Troskovicích.. 🙂

holanci
18. čer 2013

@petulak1988 Juj tak to máme kousínek, to tam musíme někdy zavítat 🙂

petulak1988
18. čer 2013

@holanci urcite zavitejte stoji to za to 🙂 teda holky me to vedro zabije ☹

streghina
18. čer 2013

@petulak1988 mě asi taky, ale jen spíš v práci, teď už to jde, celkem příjemný 😉 dnešní kontrola utz úplně ukázková, folík 29mm a 16dc, sama jsem na to zírala, píchnuli mi pregnyl a děj se vůle boží 😎 imuno taky ukázkové, tak ještě ta genetika a pak fakt už nevím 😅

petulak1988
19. čer 2013

@streghina jeee tak drzim moc pesticky 🙂

petulak1988
20. čer 2013

tak holky uz doma po UZ mam jich zase hodne vypada to na 40dohromady ale pry tech velkych dominantnich je na kazdem tak 10 takze 20dohromady tak mi zmenil leky kterymi stimuluji ze po techto by mely dozrat jen uz ty velike a ty male nee… picham dnes a zitra a v sobotu uz pregnyl a v pondeli OPU

holanci
20. čer 2013

@streghina téda 29 mm a to ještě nepraskl? Já myslela, že praskají tak na 23-25 mm ... Kéééééééž by to teď klaplo, moc držím pěstičky 🙂

holanci
20. čer 2013

@petulak1988 Moooooooooooooooooooooooooooc držím pěstičky, teď už to dopadnout musííííííííí 😉 To je 2 IVF, vybavuju si to dobře? Prostě teď to dopadne 🙂 A jak snášíš hormony, je to dobré, nebo ti to něco dělá? A jaké máš léky? Já půjdu do těch bez doplatku.

streghina
20. čer 2013

@petulak1988 ahoj, ty jo, tak to máš teda úroda, taky reaguješ hodně, já měla jen po tom tamoxifenu spoustu malých a jeden velký 29mm, až jsem se ptala znovu, jestli dobře rozumím, nikdy jsem tak velký neměla, včera bolest vaječníku jak čert, dnes už dobrý, takže asi pukl 😉
@holanci já se taky divila, nikdy tak velký jsem neměla, minule 14dc 13mm a teď tohle, spíš jsem uvažovala, aby to nebyla cysta, ale to by mi řekli, ne, včera to bolelo a dnes dobrý 😎 děkuji a co vy a konzultace po tom imunu a genetice, primář říkal imuno vzorové, takže ještě ta genetika

petulak1988
20. čer 2013

@holanci ja mela puregon ten jsem pichala tyden ten se plati... a ted mi dal na ty dva dvy Merional...no a pak pregnyl ...me to nedela nic jsem v pohode...aspon myslim 🙂 jj je to druhe IVF tak take doufam a moc verim

petulak1988
20. čer 2013

@streghina to mi povidej a prave ze jich mam i hodne velkych asi 20 tak aby zabranil rustu i tem zbylym tak mi vymenil leky.. 🙂 tak drzim pesticky..predpokladam ze snazenicko bylo.. 🙂 ja mam ted nejvetsi 16mm A nejmensi z tech nejvetsich 12mm

streghina
20. čer 2013

@petulak1988 jo, jo bylo včera i předevčírem, tak uvidíme. Dnes jsem šla na cvíčo, ráno skoro 63kg, tak už dost, musím aspoň těch 60kg,nevím,jestli nezadržuju vodu těma hormonama. Tak hodně štěstí 😎

petulak1988
20. čer 2013

@streghina no ja mam 56 ☹ ted jsem pichla injekci snad jsem to naredila dobre.. ☹ bojim se nikdy jsem to nedelala a mela jsem pichnout z toho jen 2/3 ☹ snad to bude dobre zitra uz picham cele a pak v sobotu pregnyl

streghina
20. čer 2013

@petulak1988 to jsi dobrá, jsem zvědavá v září na sebe, i když Ŕezábek říkal, že jsem na dobré cestě, ale mně se čekat už nechce, takovou váhu jsem měla na střední, pak už 58kg, no jo sedavý zaměstnání, tak dobrou 😎

petulak1988
20. čer 2013

@streghina no me tech 56 pekne stve ☹ jsem mala a mam tlusty stehna prdel a bricho ☹ no snad jsem to pichla dobre to pero je v tomhle lepsi

holanci
21. čer 2013

@streghina ve středu jedeme na konzultaci, tak uvidíme co bude dál 😉 měl by tam být ŘEžábek, tak jsem moc ráda 😵

holanci
21. čer 2013

@petulak1988 Dopadne to uvidíš že jo a budete mít krásné jarňátko 🙂