CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
30. zář 2013

@mufinka26 my mame genetiku i imunologii v poradku.. na tom uz jsme byli

japro
30. zář 2013

tak sem si udělala test je tam jen jedna čárka a po druhé ani náznak........

japro
30. zář 2013

@petulak1988 je to k vzteku já mám taky vše v pořádku.......

petulak1988
30. zář 2013

@japro koukam na Gennet a uvazuji

japro
30. zář 2013

@petulak1988 myslíš přejít?

japro
30. zář 2013

sakra kdyby mě bylo aspon o 10 let méně ........

petulak1988
30. zář 2013

@japro jj myslim prejit ☹ ja nevim jinak co jineho

japro
30. zář 2013

@petulak1988 já ted mám jít 5-6DC na prochodnost vejcovodu nák tím vzduchem snad to nepadne na víkend to nevím jak by se řešilo.....

petulak1988
30. zář 2013

@japro myslim ze kyz je nutnost felaji i o vikendu

streghina
30. zář 2013

@japro tak to je mi líto 🙄 ale neztrácej naději, mně je skoro jako tobě a kdyby mi bylo o deset let míň, tak bych neprožila spoustu věcí, kterých bych taky litovala. Určitě to vyjde dřív či o malinko dýl 😉

streghina
30. zář 2013

@petulak1988 ach jo, to je fakt divný, to taky nechápu, takové množství a ani jedna skoro dobrá, představ si kolegyně měla jen dvě a asi se chytla obě, zvaž ten přechod dobře, aby to hlavně nebylo jen o placení, ale jinak zkusit se má vše 😉

japro
30. zář 2013

@streghina jj taky bych litovala toho co jsem prožila 😀 ale bylo by to fajn 😉 děkuji za krásná písmenka 🙂

petulak1988
1. říj 2013

@streghina onjednam se i na konzultaci jinam...tohle je o nicem,prijde mi ze jsem zbytecne vyplytvala tri pokusy.. po tom co mi rekla embryolozka

japro
1. říj 2013

@petulak1988 to znamená že tedy jsi už rozhodlá? kdy budeš volat jinam? nebo pujdeš k apolináři i jinam?

mufinka26
2. říj 2013

Ahoj holky, tak sem zase v jednom kole 😀 Vyfasovala sem rozpis a hormony a jde se na to, jen jak dorazí mrcha 😀 A dobrá zpráva je, že máme pak ještě další dva pokusy 🙂

mooncaa
2. říj 2013

@mufinka26 Jé, to na to jdete rychle. Super, tak držím palce. Ty jsi měla na 1. pokus jedno embryo?

mufinka26
2. říj 2013

@mooncaa jojo, vždycky jeden bojovníček 🙂

martinkaalesek
2. říj 2013

@mooncaa ahojky holky, jak se drzite 😉 uz se tesim na mimi 😉 pak prijedem na prochajdu, ju? 😉

mooncaa
2. říj 2013

@martinkaalesek Zatím se držíme dobře, příští týden mám poradnu a ve středu se jdu zaregistrovat do porodnice, plánuji Mělník. Peru, dělám pořádek ve věcech a takové ty další hnízdící věci. Na procházku se moc těším. A co vy jak rostete?

@mufinka26 Tak to jste udělali dobře. My poprvé zaváděli 2 (to ještě nikdo netušil, že bude nový zákon) a tím jsem měla jen 3 pokusy. Ale nakonec to stačilo, ale teda tak tak.

martinkaalesek
2. říj 2013

@mooncaa parada!!! Vikys roste silene ☹ uz to neni moje malinkate miminecko, ale skoro 7,5kg kojenatko 😉 milacek je to ale den ode dne vetsi a vetsi 😉
Super, tak az kocicku "vyprdnes", doma se srovnate, tak prijedem 😉
Jj, hnuzdeni je pak ke konci uz k zblazneni 😀 ja jsem si naolanovala v utery, ze ve stredu unyji okna a pomuzu miminku ven... No a nestihla jsem 😀 Vikys si sam usmyslel, ze ve stredu pujde ven 😉 tak okna zeji spinou a vrhnu se na ne v sobotu 😉

kvetinka84
2. říj 2013

@mufinka26 Fakt máte další 2 pokusy? To je super. To jste pokaždé zaváděli jen jedno embryo, nebo při KET jste zaváděli dvě. Já pořád nerozumím tomu, jak to je. Já jsem měla 1. IVF zavedeno jedno embryo, dvě zamraženy. Pak KET zavedeny ti 2 mrazáčci. 2. IVF zavedeno jedno embryo. Mám teda proplacené ještě dva pokusy nebo jen jeden. Tak nevím, jestli kvůli tomu jednomu KETu o ten jeden pokus nepřijdu

mooncaa
2. říj 2013

@martinkaalesek Tak to máš teda kus chlapa, se pronese, co. Já mívám děti taky větší a hodně přibírající. My máme teprve objednaný nábytek do dětského pokoje, abych vůbec měla kam dát věci pro 3 holky, bydlí tam zatím jen jedna. A termín, kdy nám to smontují, je den před porodem, asi budu muset zase přenášet. 😀

@kvetinka84 Důležitý je počet embryí při prvních dvou IVF, na KETy se ohled nebere, takže máš také ještě 2 pokusy.

kvetinka84
2. říj 2013

@mooncaa super!!!! to jsi mě potěšila. po Novém roce se chystám taky na návštěvu caru

martinkaalesek
2. říj 2013

@mooncaa chudacku 😀 muset prenaset 😀 😀 Viky sel pred terminem, zlaticko 😉
Jj, kazdy rika, ze se pronese, ale mne ani neprijde, jsem zvykla.... 😉 je to milacek... Nastesti stale usmevavej 😉

@kvetinka84 pokud jsi nemela IUI, tak je to tak, jak pise Monca 😉

kvetinka84
2. říj 2013

@martinkaalesek Ne neměla jsem IUI, rovnou jsme měli IVF

mufinka26
3. říj 2013

@kvetinka84 máš ještě dva pokusy, počítá se zavedení po OPU, mražáci se nepočítají 😀 Takže vlastně máme tři pokusy ( i stímhle) To je jak před dvěma lety 😀

mufinka26
3. říj 2013

@kvetinka84 jooo a moje obava z toho, že sem jak míša kulička byla úplně zbytečná, pani doktorka Jirsová se jen zeptala kolik vážím ( kvůli dávce hormonů) Tak sem tak sklopila oči a říkám 115kg a ona nic, jen si to zapsala a o váze už nepadlo ani ň 😀 😀 😀

petulak1988
3. říj 2013

@japro jj jsem rozhodla..jdu na konzultaci do gestu a cube.. po vcerejsi nasi posledni konzultaci u apolinari rekl pritel ze uz tam nejde... ☹

japro
3. říj 2013

@petulak1988 co pak Vám tam včera řekli????

petulak1988
3. říj 2013

@japro dnesek me presvedcil jit jinam... pritel byl tak nastvanej ,ze jsem byla rada ze to zvladl a nevybuchl emoticon , teda dnes byla Jirsova nejak mimo emoticon do ctvrtyho pokusu by totiz sli uplne stejne ,na vse jsem se ji musela ptat jestli by nebylo dobry tohle nebo tohle.... zase by to byl puregon ,zase dlouhy protokol... a navic mi rekla ze mezi ICSI a PICSI neni rozdil,ze jejich embryologove uz pri ICSI vyberou spermii ktera se hybe... a pritel ma asi 1.3mil spermiii a ona rekla ze nam nemuzu jinak pomoci nez darcem... kdyz jsem se ji zeptala proc kdyz podle nich vybiraji kvalitni embrye a tak tam nejspis nejaky jsou tak nevedela ani co rict.. porad jen mluvila dokola o tom ze darkyne na vajicka neni potreba ale na spermie atd... proste byla podle me uplne mimo... pritel mi na to rekl ze o tom vim vic jak ona emoticon a kdyz jsem chtela zmenit leky,tak ze ja bych nemohla mit celou ampuli menopuru ze je to moc.. ikdyz nevyzkouseli jak na to budu reagovat a ze pulku bych vzdy vyhodila do zachoda.. coz je 150kc... tak ji pritel rekl ze jsme vyhodili vycemene do zachoda uz 40000 a nic takze 150kc denne uz bychom taky zvladli... no fiasko... ze je skoda kdyz mam puregon davat neco jineho atd... proste by to delali vsechno uplne stejne... zadny jiny metody a vysetreni uz pry nejsou...