CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
4. říj 2013

@kvetinka84 akorád mi dělala UTZ a manžel měl spermio, ale jelikož ho měl super před dvěma lety, tak řekli, že by nemusel, ale pro jistotu. Jinak rozhodli sme se tak, protože nějak cítíme, že chceme miminko takhle brzy, dokonce sme to zkoušeli přirozeně už od ledna, kdy měl malej 7 měsíců. 🙂

kvetinka84
4. říj 2013

@mooncaa dík za odpověď. já bych chtěla mít děti po 3 letech. Ale mám od dr. doporučeno mít druhé dítě co nejdříve a pak první se nám povedlo po roce, tak se bojím, abych to nepromarnila. Myslela jsem si tak, že bysme se objednali po Novém roce, to bude malému rok a půl

mooncaa
4. říj 2013

@japro To mě mrzí, jaké máte další plány? Zase IUI, nebo IVF?

kvetinka84
4. říj 2013

@mufinka26 Díky moc za odpověď. chtěla jsem vidět co nás čeká. Ty jo to teda máte mojí poklonu, zkoušet to, když malému bylo 7 měsíců. U nás je to jak jsem psala výše pro mooncaa

japro
4. říj 2013

@mooncaa no ted bude 6DC vyšetření pruchodnosti nákým vzduchem či co ..... ale víš co mě štve že to prej není na 100% .......

japro
4. říj 2013

@mooncaa a sakra to je středa to tam nebude Jirsová néééééé

mooncaa
4. říj 2013

@japro Zase je to jednodušší než laparka. Já teda byla na laparce, ale to bylo před tím než jsem šla do CAR a dělali mi to jinde.

japro
4. říj 2013

@mooncaa jj to já tak ale zase to je na 100% raději bych to.....to ti i odstranějí..... no to se pořeší co a jak co mě řeknou.....

japro
4. říj 2013

holky pořád tam je Jirsová jen středa a pátek? budu se objednávat na čtvrtek a ráda bych k ní ...... no mám psáno 5 či 6 den ale bojím se abych 5 den ještě nešpinila ach jo......

petrusejenc
5. říj 2013

@mooncaa
@japro 🙂 Dobré ráno...včera jsem byla z Apolináře propuštěná po laparo a hystero...výsledky super a Dr.říkla,že laparo je na 100 pro. Tuhle laparku jsem podstoupila právě pro neprůchodnost vejcovodů zjištěnou profukem.I když Jirsová říkala,že je možné,že bude vše v pořádku.Stačí aby žena špatně ležela na vyšetřovací "koze" a už vzduch nejde tam kam má. Což se tedy potvrdilo tou laparkou a chyby bude jinde 😢 asi v plodném hlenu 🙂

japro
5. říj 2013

@petrusejenc práda to je fajn že jsi v pořádku mě to profouknutí ted čeká ..... prosím tě mám s toho nerva molelo to? je to jak normálné vyšetření tak že tam semnnou muže bejt manžel?

japro
5. říj 2013

@petrusejenc a ještě který dc jsi na to šla?

petrusejenc
5. říj 2013

je to normální vyšetření.lehneš si na kozu Dr .te rozevře jako při norm.vyšetření a do čípku ti zavede slaboučkou hadičku.Potom zapne takový jakoby kompresor a pouští vzduch. Dr.má na uších to poslouchátko( jako na plíce když jdeš k dr s kašlem)a podle toho pozná jestli slyší průchod vzduchu jooo a taky to vidí na takovém budíčku(no jako když na benzíně foukáš gumy) 😀 😀 😀 snad jsem to napsala k pochopení.Jo a některý ženě bylo řečeno aby chvilku seděla v čekárně je to trošku tlak 😀 😀

petrusejenc
5. říj 2013

@japro šla jsem v době ovulky na test plodného hlenu.Ten vyšel blbě a na to konto mi udělala ty profuky

japro
5. říj 2013

@petrusejenc jj já mám jít 5-6 DC v pondělí se musím objednat

japro
5. říj 2013

@petrusejenc paráda napsala jsi to krásně tak už to pro mě bude lepší 🙂 chodíme vždy s manželem tak to asi nebude problém 😉 mám lepší pocit když tam je semnou víš 🙂 držím ti mooooc palečky at jsi brzo v pořádku a zadaří se nám 🙂 ještě nevíš jestli tam je Jirsová pořád jen středa a pátek?

japro
5. říj 2013

@petrusejenc jsi zlatá děkuji moc za krásné psaní 🙂

petrusejenc
5. říj 2013

@japro Zlatíčko to nevím jak tam jirsová je.protože já mám pokaždé někoho jiného víš....držím palečky a ničeho se neboj!!!!

petrusejenc
5. říj 2013

@japro poslala jsem ti srdíčko pro statečnost 😎 😎

japro
5. říj 2013

@petrusejenc juuuu ty jsi zlatá :-* děkuji moooooc to je moc milé jsi hodná 😉

japro
6. říj 2013

Holky zítra tedy budu volat a objednávat se na čtvrtek na tu kontrolu prochodnosti poslední dobou pořád chodím jen k té Jirsové tak jsem zvědavá na nikoho jiného 🙂 třeba to bude fajn změna 😉

petulak1988
6. říj 2013

@japro chjo to je fakt naprd... takze ted IVF??

japro
6. říj 2013

@petulak1988 vždy tu píšu že jdu na vyšetření pruchodnosti.......

petulak1988
6. říj 2013

@japro toho jsem si vsimla az potom promin.. jen jsem myslela ze po nem jestli nepujdes.. no to je jedno

japro
6. říj 2013

@petulak1988 Péto to právě nevím no to se vše bude řešit po vyšetření víš ..... co ty na kdy jsi objednaná ? tam do nového?

petulak1988
6. říj 2013

@japro na 30.rijna.. to uz je za chvilku 🙂 tesim se tam

japro
7. říj 2013

Ahoj Všem tak jdu ve čtvrtek a jdu k doktorce to jméno vubec neznám ale znělo to nák....Kušnírunk..... znáte někdo?

04092010
7. říj 2013

ahoj holky, tak mám termín k apolináři 🙂 jdeme tam za měsíc... Ted mám podruhé Clostilbegyt a poprvé Pregnyl. Takové "zabití" mezičasu 🙂

petrusejenc
8. říj 2013

ahoj všem......včera jsem byla 4dny po laparce u Apolináře a večer jsem měla takhle krásný ovutestík......... 😀 normálně okem je vidět silnější!!!!

martinkaalesek
8. říj 2013

@japro napada me jen Koryntova 😉