CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petrusejenc
29. říj 2013

@japro ty jo tak to jsi hrdinka 😀 😀 já volám ve čtvrtek na ko Folíků.....

japro
29. říj 2013

@petrusejenc 😀 to tedy nevím no dnes už mě je zle jako že to má přijít ☹ hrdinka ? a nebo strach že tam bude / a budu řešit je ještě brzo a nebo není? tak to bude tutové no 🙂 držím ti at máš ve čtvrtek super info po telefonu 🙂

tri.niti
30. říj 2013

Ahojky, dneska jsem byla v CARu u MUDr. Řežábka, na kontrole po lázních a před IUI. Doporučil mi Inofolic, že prý s tím mají dobrou zkušenost u pacientky co měla stejně jako já PCO a hned první měsíc užívání otěhotněla a čeká dvojčátka. Tak jsem zainvestovala a koupila si ho taky. Zkoušela to některá z vás taky? Připadám si už jako babka kořenářka pomalu. Z lázní jsem si přivezla bylinkový čaj na podporu ovulace, sirup na imunitu a neplodnost a teď ještě Inofolic. Snad se mi to nebude dohromady tlouct. A až příjde MS tak začnu píchat Fostimon na IUI. Pokud to ani tentokrát neklapne tak už fakt nevím. Mě se prostě do IVF nechce, připadá mi to děsně chemické a nepřirozené a je mi to nepříjemné ( i když nejsem žádná bio žena ). Jedno IVF stačilo.

04092010
30. říj 2013

@tri.niti Já beru Nosifol - je to to stejné, jen to má navíc hořčík, vit.B,...
Doporučil mi to gynekolog, beru to 2.měsíc, píše se, že se to má brát 3 měsíce, tak uvidíme.... mám taky PCO

tri.niti
31. říj 2013

@4092010 Těch doplňků existuje docela hodně. Tak snad nám to pomůže při cestě za miminkem 🙂 Držím pěsti

petrusejenc
31. říj 2013

děvčátka moje zlatá....zítra jdu k Dr.HORÁKOVÉ znáte jííí??? jaké je atd??? děkuji 😀

04092010
31. říj 2013

@tri.niti o tomhle psali jako o zázraku, ale reklama je reklama 😀 musíme doufat!!! 🙂 taky držím pěsti. Snad se brzy setkáme v sekci diskuze- porod nebo ranní nevolnosti 😀

tri.niti
31. říj 2013

@petrusejenc Ahoj, Dr. Horáková mi dělala 2x IUI, mám ji docela ráda, že fajn. Jen občas trochu "studený čumák". Ale je v CARu už dlouho, takže bych řekla že je zkušená. Mají tam teď dost mladých nových, k těm radši nechodím. Není nad klasiku Řežábek, Jirsová, Horáková, Fajt. Ostatní mi moc nesedí.

@4092010 Tak budem věřit že je to zázrak. Já plánuju na přelomu jaro/léto 2014 další výlet do Frantovek, tentokrát pro fotku s bříškem u Františka, takže sekce diskuze porod bude taky brzy 🙂 Chce to pozitivní mysl

kvetinka84
31. říj 2013

@japro tak co, jak dopadl test???

rene77
31. říj 2013

.

japro
1. lis 2013

@kvetinka84 ahoj já si ještě test nedělala ..... dnes je 28DC čekám no ........

petrusejenc
1. lis 2013

Ahoj všem… nesu info z CARu… v levém vaječníku jeden folík a pravém dva velikost 14,16,18mm dostala jsem na neděli Pregnyl 500j…a v pondělí v 11.45 IUI poradíte mi ještě nějakou fintu, aby se vše dobře usadilo??

martinkaalesek
1. lis 2013

@mooncaa Moni Moni, tak jak??? 😉

mooncaa
1. lis 2013

@martinkaalesek Zatím nic, za 8 dní termín. Jen jsem s Eli opět nemocná, tak snad se stihnu uzdravit.

martinkaalesek
1. lis 2013

@mooncaa wow, 8dni 😉 se mooooc tesim!! 😉
moni, jak jsou v Kralupech trhy? Jsou zotra dopo? U Ceske Sporky...

mooncaa
1. lis 2013

@martinkaalesek Tak nevím zda se ptáš toho pravého, o žádných trzích nevím. Ale já prakticky nikdy v sobotu dopoledne v těch místech nejsem, tak fakt netuším. Vím že bývají 2x měsíčně ve středu naproti kulturáku Vltava, ale co jsem tam procházela minule, tak nic moc, zboží jak od vietnamců.

martinkaalesek
1. lis 2013

@mooncaa aha 😀 ja tam minule koupila zeleninku! 😉 meli tam teda jen zeleninu a jeden stanek s masem...

mooncaa
1. lis 2013

@martinkaalesek No občas tam nějaké stánky s ovocem a zeleninou jsou, občas maso, občas uzeniny, občas nějaké občerstvení, ale zatím jsem nevychytala přesně kdy.

martinkaalesek
1. lis 2013

@mooncaa ouk.... Tak ja to zkusim zitra na blind 😉

japro
2. lis 2013

@petrusejenc Ahoj no to je paráda 🙂 fintu? tu žádnou nevím samotné se mě nedaří tak bych taky nákou brala víš co nechápu jak si vždy pamatujo všeichni ty velikosti vajíček a sliznice mě to při ultrazvuku řekne a hned nic nevím 😀 u jaké Dr jsi byla? bylo to fajn?

japro
2. lis 2013

@petrusejenc jj už to čtu dr Horáková.... tu sem ještě neměla jaká byla?

japro
2. lis 2013

néééééééé tak holky u mě zase nic ☹ dnes 1DC

mooncaa
2. lis 2013

@japro Tak to mě mrzí. Teď je na řadě IVF nebo ještě budete zkoušet další IUI?

japro
2. lis 2013

@mooncaa no ještě jeden pokus IUI a pak IVF ted budu od 2 dne do 6 brát náké tabletky tamoxifen na něčeho zlepšení jen jsem takovej tupec že nevím přesně byla sem zase mimo jen vím že bych vzala asi vše když to bude pro dobro ......

mufinka26
2. lis 2013

@japro tamoxifem je dobrej na vajíčka 😀 já jdu 15.11 na kontrolu do caru, tam se snima domluvím na té stymulaci, když sem tot ed musela kvůli nemoci posunout 😒 aspoň se dozvíme, jak nám dopadnul spermio 😀 Přeci jenom po dvou letech se mohlo něco změnit 😀

petrusejenc
2. lis 2013

Ahoj devcata...uz jsem to.psala ve snazilkach,ale vy zkusene zeny z jednoho Caru mi urcite poradite......v pondeli jdu na to IUI,ale nikdo mi nerekl konkretni hodinu na Pregnylivou injekci!!!! Jaka je standartmi hodina.( budou mi to delat v 11,45) moc vam dekuji

japro
2. lis 2013

@petrusejenc a sakra tak to já nevím já to měla zatím tak že mě to píchli oni já sama nikdy .... no zkusila bych tam zavolat ......

japro
2. lis 2013

@petrusejenc mslím nák v neděli večer no snad ti tu někdo napíše já bych zavolala 🙂 a jaká byla ta paní doktorka? ani si nenapsala 🙂

petrusejenc
2. lis 2013

@japro a ty myslíš,že v Caru někdo v neděli bude jo

mooncaa
2. lis 2013

@petrusejenc Já bych zavolala do CAR na embryologii v neděli okolo 10 hodiny ranní, pokud dělali v sobotu OPU, tak embryoložka tam bude. A nebo zkusit pohotovost u Apolináře, třeba Tě na někoho znalého přepojí. Já IUI nikdy neměla tak fakt netuším. Ale na OPU se časuje 36 hodin před výkonem, což bys musela dnes večer, ale jak to je u IUI fakt nevím.