CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulet
11. dub 2014

@kvetinka84 moc ti děkuji 🙂moc držím palečky,ať ti to vyjde a určo vyjde 🙂

kvetinka84
11. dub 2014

@japro čekám na MS někdy příští týden, pak hned začnu stimulovat krátkým protokolem

kvetinka84
11. dub 2014

@petulet díky, věříme, že to dobře dopadne

petulet
11. dub 2014

@kvetinka84 určitě 🙂

martinkaalesek
11. dub 2014

@mooncaa ahojky Moni, jak se dari? Co mala princezna?

luciasekl
11. dub 2014

@kvetinka84 Nás ojednali na 18.6.Já už jsem byla na vyšetření na endokrinologii v Apolinářovi,takže nějaké testy a ULT mi už dělali. Rovnou mi sestřička řekla, že manžel půjde na spermiogram,tak už se těší..... 🙂 ironicky..A ty testy ti dělali aniž by si měla ms?Neni k tomu potřeba?Ultrazvukové vyšetření taky ten den?A už tak rychle na IVF?To je rychlost..myslela jsem, že mi dají clostilbegyt nebo něco na vyvolání ovulace...

kvetinka84
11. dub 2014

@luciasekl jj, ty testy mi dělali bez ohledu na cyklus, já ho totiž nemám, kvůli endomentrioze vůbec nemenstruuju. Ano UZ mi dělali také hned ten den. Já jsem byla po laparoskopii a věděli jsme, že kvůli endometrióze nemám průchozí vejcovody, takže proto rovnou IVF. U tebe bude postup určitě jiný, podle toho, jaký je problém. Já jsem ti jen napsala, jak to bylo u nás, ale asi jsem to nenapsala srozumitelně

sasanka033
11. dub 2014

@kvetinka84 ahoj, muzu se te zeptat, adamka mas taky z IVF?

japro
11. dub 2014

ahoj holky jsem doma mám Fostimon začínám od 2dc píchat a mám to za darmo je ted momentálně bez dolatku 🙂 máme radost ...... chci se zeptat kam si pícháte do bříška či do svalu ?

mooncaa
11. dub 2014

@martinkaalesek Daří se nám dobře, už 2 dny se Lucka přetáčí ze zad na bříško, ale momentálně marodí, tahá to starší ze školky. Ale až domarodíme a bude hezky tak bychom se mohli konečně sejít.

@luciasekl Jestli je u Vás i jiná cesta k otěhotnění tak budou zkoušet tu, u Apolináře hned na IVF netlačí, naopak zkoušejí všechno možné. My teda taky šli hned do IVF, ale u nás to jinak taky nebylo vůbec reálné.

@kvetinka84 @japro Holky přeji hodně štěstí do dalšího pokusu.

@petulet Gratuluji!!!

japro
11. dub 2014

@mooncaa paráda to je fajn že se máte fajn 🙂 😉 jen tak dále 🙂 díkuji za přání 🙂

luciasekl
11. dub 2014

@kvetinka84 spíš jsem to pochopila že je to klasický postup..nevadí..
@mooncaa No tak já bych stejně radši, aby se to zkusilo jinak než hned IVF i když ani tomu se v krajním řešení nebráním,ale snad jsme oba v pořádku a půjde to přirozeně 🙂

mooncaa
11. dub 2014

@luciasekl Ono je to i lepší zkusit to i jinak, třeba clostík zabere a nebude potřeba ani IVF. Škoda plácat IVF zbytečně, člověk nikdy neví, kdy se bude hodit.

martinkaalesek
11. dub 2014

@mooncaa sikulka 😉 chudisek, ze marudkuje ☹ ted s teplejsim pocasim snad uz bude lip!
Radi vas uvidime!!!!! 😉

Viky uz stoji!!!!! To tak strasne leti.... porad je to takovy poklad!

petulet
11. dub 2014

@mooncaa moc děkuji, tak ať jste brzy zdraví. 🙂

kvetinka84
12. dub 2014

@sasanka033 Ano, syna mám také z IVF. První IVF nebylo úspěšné, z druhého IVF máme syna a teď jdeme do třetíto IVF pro sourozence.

kvetinka84
12. dub 2014

@japro Mám také fostimon a píchat mi bude manžel do svalu. Za ty pera do břicha po mě chtěli příplatek 5tis. My jsme takto do svalu píchali i minule a bylo to v pohodě. Tak škoda peněz. Jak ty?

kvetinka84
12. dub 2014

@japro A kdy čekáš MS? To bysme mohly stimulovat časově nastejno🙂

kvetinka84
12. dub 2014

@mooncaa díky moc, budeme to štěstí potřebovat, ale říkám si, povedlo se jednou, povede se znovu🙂

mufinka26
12. dub 2014

@kvetinka84 To si piš, že se povede znovu 😉 budu ti držet všechno co mám 😀

kvetinka84
12. dub 2014

@mufinka26 Jééé díky moc, jsi zlatíčko

mufinka26
12. dub 2014

@japro já si to píchala sama do zadku 😀 😀 byl to sice nadlidskej výkon u mě, ale dala sem to 😀 😀 😀 😀

japro
12. dub 2014

@kvetinka84
@mufinka26 no já taky to mám tak že každá kačka dobrá tak mám jen jehly 😉 no já to mám tak že manžel na to nemuže koukat já tedy taky moc ne ale jsem doma jen dvá 😀 do zadku mě přijde moc daleko .....až budu volat do caru při 1DC tak se zeptám zda to jde taky do stehna jako sval ...... ale pregnyl bych zajela do nemocnice do zadku pač toho je moc 😉 no sem zvědavá jak to dám ..... když ne tak mám i jehličky do břicha..... no začínám 2 DC krátký protokol a 1DC čekám 20.4 ......

japro
12. dub 2014

@kvetinka84 do svalu na zadečku či stehnu?

mufinka26
12. dub 2014

@japro hele já to taky dala i s jehlama co sem si nafasovala u sestřičky 🙂 Prosim tě, ted je ten fostimon úplně bez doplatku? Já že bych si v pondělí cinkla do caru, abych si je pěkně nafsovala dopředu 😀

japro
12. dub 2014

@mufinka26 jj ted je bez doplatku a řikala sestra s dokrorkou že netušeji jak dlouho ale podle mě moc ne znáš to jak je něco zadarmo je to divné .... jj nafasuj dopředu jestli to jde 🙂 taky mám jehly od nich mám do svalu a když bych to nezvládla tak i menší do břicha víš...... jde mě o to že řikala že do svalu to je lepší tak bych ráda udělala to nej nej ..........

kvetinka84
12. dub 2014

@japro To jsem netušila, že do svalu to je lepší, tak jsem dobře udělala. No mě v CARu řekli, že mám píchat do zadku, ukázali do jaké části zadku.
Bude mi to píchat manžel, já bych si tam teda nedošáhla, to tě teda
@mufinka26 obdivuju, že jsi to dala sama. Já nevím, jestli bych dokázala píchnout sama sebe.

japro
13. dub 2014

@kvetinka84 jj do svalu do zadku .... mě to řikala že to je lepší 🙂 to je manžel tedy šikovnej já do sebe píchal ale do břicha mufinka26 tayk obdivuju 🙂

kvetinka84
13. dub 2014

@japro to jsem ráda, že jsem zvolila tu nejlepší variantu, to píchání do zadku, aniž bych to věděla. No a manžel chodil píchat babičce inzulín, tak má trochu praxi a jehly se nebojí

kvetinka84
14. dub 2014

@sasanka033
@mufinka26
@japro
Holky prosím vás, neporadily byste mi, kolikátý den cyklu při krátkém protokolu bývá odběr vajíček? Já měla předtím dlouhý protokol, tak vůbec nemám představu, díky