CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
22. únor 2013

@mooncaa nad cim jsi uvazovala???co je to minimalka??A vzdyt mas jednoho bobiska v brisku...tak mu duveruj... 🙂 ,prosim nevis nahodou jestli kdyz se u apolinare zadari ze si te tam nechaji az do porodu nebo te predavaji tvemu gynekologovi???
@martinka87 marti ty jsi u sveho gyndare nebo si te nechali u apolinare??

martinka87
22. únor 2013

@petulak1988 po potvrzeni tehotenstvi Te predavaji zpet ke gyndari 😉

petulak1988
22. únor 2013

@martinka87 tak to je u me blby mam ho az v pribrami..chjo jsem nekde cetla ze si te tam nechaji az do porodu ze k nim muzes chodit i do poradny

japro
22. únor 2013

@mooncaa no zatím nic neplánuj a bud v pohodě at se pořádně zakousne ten cvrček 🙂 držím palečky a hlavně se opatruj 🙂

japro
22. únor 2013

@ifus tak jdu k jirsové 6.3 🙂

martinka87
22. únor 2013

@petulak1988 o tom jsem ja zase nikdy neslysela 😉
@mooncaa Moni, urco nic takoveho nebude treba a malickej se udrzi!!!!! 😉 😉
@japro super 😉

petulak1988
22. únor 2013

@martinka87 chjo tak to je v haji... ☹

mooncaa
22. únor 2013

@petulak1988 Minimálka to je prý, že bereš jen něco jako Clostil, takže se za léky skoro nic neplatí, ale uzraje Ti jen 1-2 folikuly. U Apo jí nedělají, ale jinde prý člověk zaplatí cca 10 tis za minimálku a pak třeba 2 tis. za isci. Jenže má cca 1-2 vejce, takže se třeba ani nemusí správně vyvíjet. Ta pravděpodobnost otěhotnění je menší.

mooncaa
22. únor 2013

@petulak1988 @japro @martinka87 Nějak na mne sedal depka, ono to přejde. Prostě se moc pozoruji. Včera mě hodně bolelo břicho, tak jsem si myslela, že se tělo chce zbavit bobíska, dneska mě zase moc nebolí, tak se bojím, že se zase pro změnu nezahnizďuje, když by mělo. Už mi z toho hrabe.

japro
22. únor 2013

@mooncaa no hlavu vzhuru a pevné nervy a usměv a hlavně dobrou náladu 🙂

mooncaa
22. únor 2013

@japro Dík, já věděla, že mi tu pomůžete.

martinka87
22. únor 2013

@mooncaa klasika Moni, znaaaame 😉 drz se a hlavu vzhuru, jen klidecek, vse je urco v pohode a mimisek se zabydluje!!!!! 😉
@petulak1988 a bydlis daleko?

ifus
22. únor 2013

@mooncaa Monco,to mě mrzí,že nemáš nic na zmrazení..ale pořád máš ještě nějakou naději u sebe v bříšku,tak takhle vubec jeste nepremyslej...planuj,co dál,až to bude nutný...

petulak1988
22. únor 2013

@martinka87 no mam to 60km...no 2hodiny cesty...protoze musim nejdriv vlakem na smichov ze smichova jednu trasu na andel a z andela to mam 60km busem to uz je jen hodinka.....
chjo no uvidime no...
@mooncaa no vim jak ti je ale mysli na bojovnicka u sebe a ver mu... 🙂 pak muzes planovat dal... 🙂

martinka87
22. únor 2013

@petulak1988 a proc si nenajdes nejakyho doktora tady???

petulak1988
22. únor 2013

@martinka87 nevim jsem s timhle moc spokojena...proste jde hodne o zvyk..byla jsem u jednoho tady a vubec se mi nezamlouval...ten muj je hodne dobrej a ve vsem vyhovi...jsem proste spokojena...

mooncaa
22. únor 2013

@ifus Dík, dopadla jsem líp jak ty a ještě tu brečim. To jsem celá já.
@petulak1988 Tak to se budeš muset rozhodnout, ale cestovat tak dlouho a ještě v těhotenství to nic moc. Ale mám pocit, že jedna holčina k Apo nakonec chodila do té jejich ambulance a v CAR byla v Podolí. Můžeš to zkusit.

fori
22. únor 2013

@streghina no to ti věřím, že se těšíš, já taky na vše koukala, a hned jak jsem otěhotněla, tak asi od 3 měsíce jsem pomalu nakupovala, nešlo odolat.. i ted si moc užívám, vše co se se kolem Elly týče, i to nakupování pro ní... pořád kupuji něco dopředu, to je nemoc 🙂.. Jinak bych chtěla otěhotnět cca příští léto... uvidíme no... budeme to zkoušet doma a když nic, tak se před létem vypravíme do caru... 🙂 🙂

consti
22. únor 2013

@petulak1988 Ahoj Peti, tak jak to s tebou vypadá? Chystáš se na KET? A doktora máš v Příbrami? Ty jsi z Příbrami? 😉

consti
22. únor 2013

A zdravím vás všechny holky, s některými se vídám v jiné diskuzi 😉 .

petulak1988
22. únor 2013

@consti ahojy no KET tak konec brezna nebo duben.....jj mam doktora v příbrami a pochazim odtud..v Praze budu 3roky 🙂 a nejspis tu uz zustanu... pritel me pozadal o ruku a dal mi zasnubni prstynek 🙂

petulak1988
22. únor 2013

@mooncaa jj zkusim to napsala jsem email rezabkovi a myslim ze v pondeli odpovi...uvidime..

mavo
22. únor 2013

ahoj holky, tak já jsem po OPU. Ze 6ti vajíček dobré jen dvě, schopné oplození.... v neděli si mám zavolat jak jsou na tom... jsem z toho docela zdrblá, počítala jsem ,že když mám 6-8 folikul na každý straně a že to bude mnohem lepší a ne takhle... tak jsem zvědavá co ti moji dva bojovníčci....

ifus
22. únor 2013

@mavo Držím palce!!!!

mooncaa
22. únor 2013

@mavo Teda tak to je teda zklamání. Tak snad se oplodní obě a budou se obě dobře vyvíjet. Musíme tu smůlu tady prolomit.

mavo
22. únor 2013

@mooncaa
@ifus no celkově jsem jich měla 6, ale tři prázdné, jedno se uvidí a dvě ok.... tak snad alespoň ty dvě budou bojovat! a jedno mi pak dají....

ifus
22. únor 2013

@mavo ja myslela,že jsi měla na každý straně 6 foliku?

petulak1988
22. únor 2013

@mavo moooc drzim palecky 🙂

japro
22. únor 2013

@mavo držím palečky........

japro
22. únor 2013

HOLKY co se to děje s těma našema vajíčkama to je škandál co , ale musíme mít hlavu vzhuru ještě že se tu máme 🙂