CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mavo
22. únor 2013

@ifus jo, na pondělním ultrazvuku měla... nevím kde byl problém, ale na OPU už bylo jen 6 vajíček... možná si zbytek nechali pro sebe... těžko říct :-/ Ale tak mi to přijde....

ifus
22. únor 2013

@mavo To je nějaký divný,ne? Chápu,že kdyby třeba byly malinký,tak se o nich ani po opu nezmini..ale sama jsi psala,že.měly asi 14mm naposledy,ne?

ifus
22. únor 2013

@japro Jani,špatný načasování a špatná konstalace hvězd🙂)) a to je ku.va průser🙂)))

mavo
22. únor 2013

@ifus jj, v pondělí jo.... nevím, až půjdu na ET, (jestli půjdu) tak se zeptám...

ifus
22. únor 2013

@mavo To jo,to by mě taky zajímalo..

mooncaa
22. únor 2013

@mavo No, jestli byly některé malé, tak je asi neodebrali. Rozhodně se zeptej. Kdyby to nebylo blbé, tak se zeptej, proč se nedaří i nám, nebo jsme tu nějaký špatný statistický vzorek.
Budu držet palečky tvým bojovníčkům.

japro
23. únor 2013

@mooncaa
@ifus
@mavo to je fakt včera sem si prrávě řikala asi něco ve vzduchu 🙂 já už se zase chytla a moc se těším na příště 🙂 jak řiká Ivča druhej pokus je náš..... tak sem natěšená a někdy mě napadne že mě čekají ještě dva ale tento byl tak rychlej že si řikám už JEN dva........ a další plus až sem budu jezdit příště bude už tepleji a to bude teprce vejletík 🙂

martinka87
23. únor 2013

@mavo @ifus no jo, ale ono taky v kazdem folikulu vajicko neni... To je mozna ono... Ja mela treba 19 odebranych folikulu, ale jen 10 vajicek 😉
@mooncaa Moni, trosku z jiheho soudku... Jsou v Kralupech nejaky sklenari? 😀

Dobre ranko!!! 😉

japro
23. únor 2013

a jinak jak sem byla na odběru vajíček s tou holčinou ve stejnej den tak tem se ET povedl tak hurá ale ten vzduch ani jim nic nepřežilo do mrazáku.......

japro
23. únor 2013

@martinka87 dobré ráno 🙂 sem se tu koukala po ránu na kočárky 🙂 at sem na příště připravená 😀

holanci
23. únor 2013

@petulak1988 Gratulace veliká 😉

holanci
23. únor 2013

@mavo Moc držím pěstičky 😵 musíme býtv všechny silné a zvládneme to a určitě se dočkáme 😵 Jsem taková přepadlá z toho, že některý folikul může být prázdný.... Na to nejsou nějaké léky, aby byla větší jistota, že ty vajíčka dozrají 😒 ☹

ifus
23. únor 2013

@martinka87 Jj,to ja vim..ale většinou právě rikaji počet foliku a pak kolik z toho bylo vajíček... @mavo nejdřív řekli,že má na každý straně 6 a pak jich nakonec bylo pouze 6...proto se divíme

ifus
23. únor 2013

@japro až bude hezky počasí,tak bude všechno pozitivní a holky .nezapomeňte..už bude jaro a na jaře se přece všechno pari a kazdymu se zapalujou lejtka- to i nasim vajickam,jen uvidíte,jak to poběží🙂))))

japro
23. únor 2013

@ifus Ivčo ted se nám to otočí ty budeš chodit první 😀 aspon tedy na konzultaci jdeš pak to bude podle MC já mám dnes 2den MC ale musím ti říc že teda trpím jak pes....... oni asi vědí proč tu pauzu to tělo se musí dát zase do pořádku .....

japro
23. únor 2013

@petulak1988 Péto jsem náká mimo proč že budeš psát email Rezabkovi ?

japro
23. únor 2013

jinak sem dělala včera tedy čáru za první pokusem vše sem si napsala kolik a jak a čeho víte kolik nás to stálo bez cesty? 15 604 kč no jo no měla sem velkej doplatek za ty hormony když mam zlou pojištovnu ☹ měla sem Fostimon.... tak sem si v tom udělala pořádek a mám desky připravené na další náštěvy a lejstra 🙂

martinka87
23. únor 2013

@japro no vidis a ja jsem ve 27tt a po kocarku jsem ani nevzdechla 😀 budu si pujcovat od svagrove, takze jsem se ani po zadnym nekoukala 😀
@ifus jj, to rikaji, ale @mavo tady nepsala, kolik ji odebrali folikulu 😉 on ten UTZ neni presnej, mne vzdy rikali, ze jich tam je hodne a hodne jich vzdy bylo (poprve 21 , podruhe 19) asi v mensim poctu se to da lip odhadnout, ale stejne presny pocet vedi az odberu 😉 coz sama vis 😉 ale je zvlastni, ze ji to nerekli... Nebo mozna ji to rekli uz na sale a to po te uspavacce nevis 😉

japro
23. únor 2013

@martinka87 jj vím já jen tak 🙂 koukám víš 🙂 z nudy 🙂

martinka87
23. únor 2013

@japro co mas za pojistovnu??? Ja jsem mela taky Fostimon a nedoplacela jsem nic... A prave Fostimon by nemel byt omezeny poctem davek, ktere potrebujes... ☹
Nas vysel prvni pokus na 6000,- a druhy na 8800,- ... Cesty taky nepocitam a ani poplatky...

martinka87
23. únor 2013

@japro jasne, vsak se koukej, je to dobre, aspon budes znat vsechna pro a proti!!!! 😉

japro
23. únor 2013

@martinka87 jj fostimon pojištovna 205 bejvalá metalka .... hradí jen ten základ tak u ní to omezené je a moje tělo potřebuje více no..... mě dvakrát přidávali a to sem vše platila, víš.....

ifus
23. únor 2013

@japro Jani, me to ceka zitra a tim, ze mam dost silnou endo, tak chcipnu, to ti rikam!!! Navic jsem v praci a budu muset fungovat, takze davky Algifenu to jisti....netesim se a budu zase cela zelena :(( Jinak je skoda to s tou pojistovnou...neni to fer :(
@martinka87 je fakt, ze ji to mozna rikali a nepamatuje si to :D Ja jsem si pred opu rikala, ze si schvalne budu pamtovat vsechno..teda budu se snazit a jen si pamatuju, jak jsem prelejzala postel :D Fostimon se myslim hradi jen 30 tablet..ale jista si taky uplne nejsem, taky jsme nic neplatili...

martinka87
23. únor 2013

@japro aha ☹ ☹ tak to je blby... Jsi snad mela zmenit pojistovnu ☹

martinka87
23. únor 2013

@ifus ja kdyz jsem tam byla, tak zrovna pojistovna zmenila, ze hradili vse cos potrebovala a ne uz jen rech 30 ampuli... Ale treba to zas zmenili, tohle se meni bohuzel furt ☹ ☹
Jj, ja si z prvni narkozy pamatuju, jak me ten chlap sundaval z lehatka a ja mu jeste rekla, jakou ma ale silu 😀 a pak vim, jak ke prevazel, pac me to dost bolelo a jeste se jezdilo z daleka a cele se to objizdelo, jak to rekonstruovali... A ted uz to bylo ok, ale nepamatuju si nic 😀 az pak na pokoji...

ifus
23. únor 2013

@martinka87 Hahaha, tak to my jsme mely takovyho mladase..ten urcite silu nemel, to bylo videt :D

martinka87
23. únor 2013

@ifus jo tak to ja mela vzdycky starsi... A jsem jako rada, pac podruhe, to jsem mela uz na sale nohy do praku a on mi je potom jeste steloval, tak baaaaaajecny, mel uzasny vyhled 😀 😀 no jo, snad je zvyklej 😀 😀

martinka87
23. únor 2013

@petulak1988 no, popravde, radej si najdi jiheho gyndare tady, protoze pak jsi na gynde furt.... 😉
V Pb mam nejake zname 😉 je to hezke mestecko 😉

japro
23. únor 2013

@martinka87
@ifus jj hradí 30ks jak řikáš.... no pojštovan ted už nejde změnit jen tak letos už to nepujde..... jinak já zase frčím na brufenech 😉 taky trpím jak pes.... já mám z PB manžela 😀

japro
23. únor 2013

holky dobré je že už ted budem vědět po druhé co nás čeká ale nerva a moooooc od toho chodit na WC budu asi stejně 😀 ale faj by bylo když by ne 😀