CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mirunka_cz
22. čer 2011

Ahoj,vcera vecer jsem mela tak sileny bolesti na jedne strane podbrisku to bylo strasny ☹ bala jsem se,tak jsem se docetla ze to je po te injekci.Doufam ze uz dnes nebudu tak trpet jak vcera.Akorat nechapu...ze me to bolelo na te strane co mi rekli ze mam malo foliku 😨

mufinka26
23. čer 2011

@mirunka_cz ahojky, tak co už bolesti přešly? 😉

mirunka_cz
23. čer 2011

@mufinka26 Ahoj,jj uz jo.Ted musim cekat 14 dni.

mufinka26
23. čer 2011

@mirunka_cz to čekání je šílený vid? ale moc držííím palečky 😀 😀 😀

mirunka_cz
24. čer 2011

@mufinka26 Cauky, je to sileny,porat na to myslis.Moc dekuji 🙂

sponiarka
24. čer 2011

Ahoj nevíte náhodou jestli dělají u Apolináře nativ s minimální stimulací.

cell
24. čer 2011

@sponiarka : nedělají ...

sponiarka
24. čer 2011

@cell To je špatné budu muset někam jinam chtěla jsem to zkusit nám 3 neúspěšné IVF za sebou ☹

mirunka_cz
27. čer 2011

Ahoj,holky nevite za jak dlouho se pozna ze jsem tehotna 🙂 vim ze je to asi brzo tyden.Ale boli me porad bricho.A dnes jsem to nevydrzela a udelala si test 😀 😀 byla tam slaba carka ale to muze byt asi po tom pregnylo ... 😒

mufinka26
28. čer 2011

@mirunka_cz jééé tak uvidíš udělej si test za dva dny a uvidíš, třeba bude víc sílit 😀 😀 😀 já při prvním těhu měla docela nafouklej podbřišek, jako by měla přijít mrcha, ale něco jí v tom bránilo 😀 tak moc budu držet palečky 😀 😀 ale jinak na příznaky je docela brzy, ikdyž podle toho jaká je hladina hcg, tak si skoč kdyžtak na krev 😀 😀

mirunka_cz
29. čer 2011

@mufinka26 Ahoj taky mam bricho jakkdybych to mela dostat.Dnes rano mi bylo spatne:(ale to spis nervozitou 🙂 Testik si udelam zitra a pak ti dam vedet 😉 jinak doufam ze uz ten pregnyl v sobe nemam.

fori
30. čer 2011

Ahoj holky, včera jsem byla poprvé u dr. Jarošové. byl to teda docela fofr. predtavovala jsem si to jinak. Na nic se mě ani neptala..... udělala mi ultrazvuk, a vyšetřila. Dneska ráno mi sestra píchla pregnyl a o víkendu se máme snažit. když to nevyjde tak příští měsíc jdem na IUI. a chctěla bych se vás zeptat, za jak dlouho ten pregnyl vyprchá??? A pokud jste byla některá na IUI kolikátý den cyklu do dělají?? pokud máte tedy cykl pravidelný 28 dní.

veronika1980
30. čer 2011

@fori ahoj, a není to trochu rychlý hned na IUI? Dostala jsi nějaký léky?

mirunka_cz
30. čer 2011

Ahoj,delala jsem si test a je negativni ☹

fori
30. čer 2011

@veronika1980 na co léky? sama mi to doktorka nabídla? když to rok nejde doma, tak na co mám podle tebe čekat?

veronika1980
30. čer 2011

@fori já nevim jak dlouho se snažíte....my se taky snažíme přes rok a po návštěve v CARu a všech základních vyšetření jsem na ultrazvuku měla minulý měsíc malý folíky, tak mi doktor nasadil clostík a na kontrolu 12 DC jak roste a že uvidíme, proto jsem se ptala proč IUI (mě ho nenabízeli)

fori
30. čer 2011

@veronika1980 my se snažíme rok. měla jsem problémy s buněčnou imunitou ale to by mělo už být v pořádku. cyklus mám pravidelný. ovulaci pravidelně 13dc až 15dc. vejcovody oba průchozí. doktorka Jarošová mi řekla , že jsem v pořádku. Včera mi udělala ultrazvuk , mám jeden folikulík na levo. dneska mi píchli ten pregnyl a o víkendu se máme snažit doma. a říkala že když to nevyjde tak hned příští měsíc IUI , že nemáme proč čekat. tak nevím. Ten clostík mi nedali ale příšte se na nej zeptám. ten tě má jako nastimulovat jo? aby jsi měla víc tech folikulů?? nevím proč mi ho nenabídla.

veronika1980
30. čer 2011

Mě napsal clostík, protože jsem 12 DC měla folikul jeden 9 mm a druhý 11 mm. Je to úplně prvně co jsem byla na nějakém sledování velikosti, tak jsem ani nevěděla jak mají být veliký☹Clostík má vyvolávat ovulaci (rychlejší zrání folikulů) tak uvidíme 🙂

mufinka26
30. čer 2011

@mirunka_cz to mě mrzííí ale neni to ještě brzy? třeba se ta druhá ještě oběví

mufinka26
30. čer 2011

tak dneska UZ super, takže 7.7 nás čeká KET, budeme zavádět dva bojovníčky... 😀 😀 😀
Jinak my to měly v caru taky dost rychlí, v únoru první návštěva a v květnu bylo první ivf... u nás je problém, že u mě nedochází k ovulaci a ni po clostíku, kterej sem měla už od moji doktorky... jinak manžel spermio na jedničku, takže ze čtrnácti vajíček co sme získaly po opu se jich krásně deset oplodnilo 🙂 🙂 holky držím palce at vám to vyjde... a my doufáme, že to tentokrát bude to pravé ořechové 😀 😀 😀 😀

mirunka_cz
30. čer 2011

@mufinka26 Asi ne uz me boli bricho ☹ ☹

mirunka_cz
30. čer 2011

@mufinka26 Drzim ti palecky at ti to vyjde 🙂

mufinka26
1. črc 2011

@mirunka_cz ahojky, jak ti dneska je? když sem byla těhu tak mě dost bolelo břicho... třeba to bude ještě ok... 😉 jenom se chci zeptat, kdyby to ted nevyšlo jak budete pokračovat dál? zase jenom takhle přirozeně?

mufinka26
7. črc 2011

tak dneska si jdu pro ty naše dva bojovníčky, doufám, že se v pořádku rozmrazujou, protože ve 12:00 si pro ně jdu... pelíšek je připraven 😀

mirunka_cz
7. črc 2011

@mufinka26 Ahoj,omlouvam se ale byla jsem na dovolene.Bohuzel jsem to dostala ☹ Dnes jsem volala do Caru a obednali me na pristi ctvrtek.Nevim co bude dal...Jinak moc ti preji ab ti tam zustaly 🙂 budu drzet palecky 🙂

mufinka26
7. črc 2011

@mirunka_cz to mě mrzí, myslela sem na tebe... budete kdyžtak podstupovat IVF?

mirunka_cz
7. črc 2011

@mufinka26 Dekuji jsi hodna 🙂 asi jo v zari pokud neotehotnim .Ja myslela ze ted mi treba udelaj inseminaci,ale obednali me opet na ultrazvuk 😒 ta sestra apsolutne nevedela nic... 😖

mufinka26
7. črc 2011

@mirunka_cz ono je lepší si pak rovnou promluvit z doktorem... sestry se totiž řídí podle toho co doktor napíše do karty, mě tam ted doktor napsal, že pokud se to nepovede mám vysadit léky aby přišla mrcha a hnedka začít stymulovat na další KET, máme ještě dva mrazáčky... ale ono to tentokrát vyjde 😀 😀 Budu na tebe moc myslet... kdy jdeš na UZ?

mirunka_cz
8. črc 2011

@mufinka26 Verim ze ti to vyjde🙂 jdu 14.7 v 9hod

mufinka26
8. črc 2011

@mirunka_cz budu na tebe moc myslet 😀 😀 dobré datum na dobré právičky 😉 😉