CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
19. bře 2009

Kralko, nee, měla jsem jeden hned na začátku (před deseti lety - máte tam zánět) a druhý 4 roky poté (máte tam zánět, ale to už víte). Od té doby nic, přestože se poslední tři roky intenzivně snažíme otěhotnět 😒 Pouze mi kontrolují krev.

modroocka2
19. bře 2009

Lenickan: Přesně tak spermio...přišli jsme na to náhodou, když jsem měla nález na cytologii brala jsem vaginálně antibiotika takže jsme se nemohli snažit o mimi, tak jsme si řekli, že toho využijeme a zkusíme i spermio.. No a výsledek byl jasnej, děti normálně nebudou... ☹ takže jsem zašla k dr. a ta mi hned napsala doporučení a za měsíc jsme byli v caru. Takže jsme byli ušetřeni dlouhého čekání, ale teď si to vynahrazujeme...

danusss
19. bře 2009

ahojky holky tak si představte že jsem tam ráno cinkla a je to tak oni mi tu žádost pošlou a až to dostanu tak se mám obědnat devátý den od začátku ms 😵 DĚKUJI JEŠTĚ JEDNOU

len
19. bře 2009

Dano, tak to je paráda, gratuluju, to ti ušetří spoustu cestování, viď? 🙂

danusss
19. bře 2009

to jo 😵 jsem moc moc ráda a nikdy bych nevěřila že to pujde tak rychle no

len
19. bře 2009

No tak hlavně, ať to nakonec dobře dopadne 🙂

danusss
19. bře 2009

len dík moc snad ano hele a já už si to nepamatuji jak to vlastně je oni ti dají ty injekce a pak jedeš na ultrazvuk nebo jak to je ....

len
19. bře 2009

No, záleží na protokolu. Já měla dlouhý, takže mi píchli kolem 20.DC zastavovací injekci. Pak jsem přišla za 14 dní, utz kontrola, vyfasovala jsem injekce a začala píchat. Po sedmi dnech další utz, rozvržení dalšího píchaní a naplánování Pregnylu a OPU 🙂

danusss
19. bře 2009

😵 😵 no jasně asi to má každý jiný ale dík 😵

lenickan
19. bře 2009

ahoj holky tak se hlásím s výsledky z dnešního UTZ🙂
Zprávy jsou pozitivní
sliznice 8,5mm
2x folík 12mm
1x folík 10mm
Zase jsem dostala fostimon na dnešek, zítřek a sobotu a v neděli pícháme pregnyl. Mám 4500IU.
V úterý IUI.
Zítra ještě kontrolní UTZ - prý formalita zda se zvětšují... sice jim to jde pomalu
7DC byly 8mm a 10dc jsou 12mm ale rostou...
Na kolik se můžou len do té neděle dostat?

len
19. bře 2009

No bezva, Leni, to je skvělý, gratuluju 🙂
2 mm denně je naprosto OK...

modroocka2
19. bře 2009

Lenickan moc gratuluju...vidíš folikulky dostaly rozum a rostou tak jak se má... SUPER 😀

modroocka2
19. bře 2009

V kolik jdeš zítra na ten utz?

lenickan
19. bře 2009

děkuji holky, vím že vám to bude znít bláhově, ale já už ted jsem spokojená. To jestli budu nebo nebudu těhule není tak podstatné jako to že na tu léčbu reaguji a můžu jí opakovat dokud se nazadaří🙂
Manžel koukal jak to jde rychle. A je rád🙂

lenickan
19. bře 2009

v 9.30 UTZ + mi píchnou fostimon

modroocka2
19. bře 2009

tak to já jdu až v 10:45 abych nemusela moc brzo vstávat... doufám, že dopadnu minimálně tak dobře jako Ty..🙂

lenickan
19. bře 2009

no já budu muset zase z práce - bojím se aby jim to nebylo moc podezřelé - na tu inseminaci si asi vezmu volno - pokud to půjde...
Termín se dozvím zítra🙂 tak jsem zvědavá...
To víš modroočko, když jsi doma nemám smysl vstávat... pěkně vychrupat. Já vstávám do práce tak v 7.30 tak to taky jde🙂

lenickan
19. bře 2009

len prosím tě v tom příbaláku na pregnylu píšou že na indukci ovulace se zpravidla dává 5.000 IU já budu mít jen 4500IU je to velký rozdíl?

len
19. bře 2009

Leni - 4500, to je divný, ty ampule jsou balený po 5000...
Když tě tak vidím, tak asi strašně narychlo, ale my to s Majou upekly na poslední chvíli - nechceš dneska zaskočit na 18. hodinu do toho FP? 🙂 I když teda v plánu mám vyslechnout si story o koťatech Milunech 😀

modroocka2
19. bře 2009

No to sice můžu spinkat, ale do Prahy dojíždím, takže to bude tak kolem půl osmý taky..když chodím do práce tak lezu z pelechu v 5:20..☹ takže to je ještě zlatý...

lenickan
19. bře 2009

no balení jsou po 500 a po 1500 já mám 3 ampule 1500
šla bych ráda, ale už jsem doma a od 19ti máme návštěvu u bratrance - tak příště🙂 No koťátka má nádherná - bych si nakonec jedno vzala🙂
Modro: no v 5.20? To bych nezvládla... v kolik chodíš spát?

modroocka2
19. bře 2009

tak kolem devátý desáty... něco naspím nebo nadřímu ve vlaku.. jezdím hodinu tam a hodinu zpátky, ale nedá se nic dělat prácat se musí...|☹ teď si to doma užívám..

len
19. bře 2009

Vidíš, já mívala vždycky 5000... Myslím, že ty 4500 jsou zcela OK, neboj 🙂

lenickan
19. bře 2009

to určitě, pokud to máš takhle náročné tak je dobře že jsi doma - tělo musí být v klidu a ne vyčerpané.
Já dozíždím asi 15 minut ze strašnické na muzeum takže pohoda. Dříve jsem taky dojížděla asi 50 minut z Jílového u Prahy a to bylo horší:( ale taky se dalo🙂
Já chodím do hajan tak okolo 23 tak ono se to tak nějak vyrovná🙂 když není manžel doma tak jdu třeba v 21.00 a to se pak vyspím do růžova🙂 jsem velký spáč

modroocka2
19. bře 2009

Len oni dávají jiný dávkování na IVF a jiný na IUI?

len
19. bře 2009

Modroocko, jo, na IVF dávají dvojnásobné (10 000 IU), přeci jen potřebují 100% jistotu a těch folikulů je tam o dost víc...

lenickan
19. bře 2009

len: snad jo to víš je to poprvé tak plaším🙂
na ten pregnyl je schválně silnější jehla?

modroocka2
19. bře 2009

Jojo já si říkala..vím že jsem měla 10000, ale bylo mi divný proč..díky..😉

lenickan
19. bře 2009

tak já se loučím holky, zítra se ozvu po apoli tak snad budou maličko větší🙂 pa a hezký večer

modroocka2
19. bře 2009

páček a hrzký večer... 😀