CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

modroocka2
6. dub 2009

Holky děkuju moc, uvidíme uvidíme.. já normálně vůbec nešpiním, takže tohle je něco co strašně špatně odhaduju.. zítra odpledne budu moudřejší ... kdyby něco v záloze máme sněhurky tak půjdu na KET... Len za jak dlouho můžu vůbec na KET, jde to hned následující cyklus, myslím hned po ET nebo musím jeden cyklus přečkat..?

len
6. dub 2009

Modroocko, já vůbec netuším, já neměla nic v mrazáku a navíc jsem byla po potratu, tam se čeká dýl 😒 Ale nemysli na KET, když ještě nevíš, zda ho nebudeš potřebovat nejdřív za dva roky 😉

modroocka2
6. dub 2009

No jo no... kdybych měla v záloze něco dalšího, tak se líp čeká víš... já pořád věřím, že to je v pohodě, ale to víš...červík nejistoty hlodá...☹

lenickan
6. dub 2009

Přesně tak - modroočko podívej na mne já taky pořád doufám. Takže doufej taky... bude to dobré... a třeba nám to klapne oběma🙂

modroocka2
6. dub 2009

Leničko nic bych si nepřála víc...

lenickan
6. dub 2009

U mne by to byl opravdu zázrak první ovule a hned, ale u Tebe je to opravdu hoodně pravděpodobné...
Jinak mám pořád takový mléčný výtok:(

modroocka2
6. dub 2009

Leni to nemusí být špatné znamení naopak...

lenickan
6. dub 2009

kolikrát mám pocit že jako už přišla mrcha - že je to mokrý a ono je to výtok/hlen konzistencí jako krev ani tekutý ani hustý ale úplně bílý

len
6. dub 2009

Teda Leni, jestli ti to klapne, tak budeš chodící reklama na Apolináře 😀

modroocka2
6. dub 2009

Len pořídíme Lenče tričko s reklamním nápisem... FUNGUJE TO... NAVŠTIVTE APOLINÁŘE...😀

len
6. dub 2009

Jo, a pak se tam budou hrnout davy a já budu na IVF čekat půl roku, co? 😀
Já bych si mohal pořídit triko - Apolináře mám ráda, ale za dva roky těhu stále nikde 😀

lenickan
6. dub 2009

no to by bylo neuvěřitelné co. Ale holky už jen to že jsem během měsíce u nich měla ovuli a IUI za sebou je slušný ne??? Když předtím jsem se léčila a ovule 1,5 roku NIKDE!!!
utíkám na angličtinu🙂 cestou asi koupím ty testíky🙂

larri
6. dub 2009

Dobre rano,tak po strasnem pracovnim vikendu konecne volno.Jak jsem zvykla celkem brzy vstavat,tak dneska jsem vzhuru teprve pul hodiny.A to jeste spim,protoze jednu vetu ctu dvakrat.

Danusss,ja byla na krev minuly tyden a ted jdu 10 DC na utz,at vidi kolik mam foliku a taky kvuli stimulace.Pripravuji se na 2.ivf.

Len,doufam,ze to nevadi,kdyz jdu ted na utz,ale stimulovat muzu az v cervnu.Ja v kvetnu vubec nemuzu,mam naplanovane nejake veci,ale na cerven jsem pripravena.
Dneska jsem cetla,ze Baros ceka rodinu a ja kdyz byla na OPU,tak kolem nas prochazela jeho pritelkyne,tak jsem si to trochu myslela.Vim,ze se snazi dlouho.

Vcera byl u nas Babica co vari v telce a on je uplne stejny.Neda se vubec prehlednout.

Jinak tehulkam drzim vsechny prstiky,vlastne prsty,mam je natekle,takze prstiky to nejsou,at tehulkama zustanou az do konce.

larri
6. dub 2009

Holky,ted brecim jako mala holka.Dlouho jsem sledovala holcinu z jedne diskuse.Jmenovala se Katty a cekala trojcatka.Byla od nas z Opavy,tak jsme si neco malo napsaly do IP.
O jedno miminko prisla a ted cekala dvojcatka.

Holky,ona prisla minuly tyden i o ty dve.Po prevozu do nemocnice byla diagnoza Abort ve 24tt.Porodila kluka a holku,kerou si moc prala,protoze jim chvili tvrdili,ze to budou kluci.
Lepsi bude,kdyz si to prectete sami primo od ni.Najdete to na Femigrady aneb Babickou na podzim 2050.Kdo nema silu,tak at tam radci nekouka.

Ne nadarmo se rika,ze pokud neporodis,neni vyhrano a Katty svuj boj prohrala. ☹

len
6. dub 2009

Larri, to je šílený 😔 Trojčata byla po IVF? Ach jo, zase si nechám zavést dvě, ale ve skrytu duše si budu přát jedno jediné, zdravé dítko 😔

danusss
6. dub 2009

ahojky holky tak už mi to utíká a středa je v dohlednu jsem ráda že se to už k něčemu pohne 😵

lenickan
6. dub 2009

holky já to raději nebudu číst... strašně negativně to na mne působí vím že tím čím si procházíme my je růžová zahrada oproti některým holčinám...
příroda to zařídila skvěle, že rodí ženy, mužský by todle nezvládli🙂

lenickan
6. dub 2009

jinak já furt nic🙂

danusss
6. dub 2009

modrooočko -tak hodně štěstíča štěstíčka štěstíčka nic víc ted nepotřebuješ 😵

jasmina309
6. dub 2009

ahojky holky
Pro Modroočku-tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

Tak mě čeká ve čtvrtek v Caru Imuno. Nasadí mi léčbu na 6 tt. Docela ,ám obavy...

danusss
6. dub 2009

lečbu na 6 týdnu co to je jestli neva já jsem DANA

danusss
6. dub 2009

larri- aha a na krvi jsi byla proč já teda vubec nevím jak to bude dále jdu teda ten devátý den po MS a udělají mi asi ultrazvuk a pak asi nějaké injekce to je hruza at už je středa a vím jak to bude dál jsem z toho mimo a dneska vubec mám nějakou depku

jasmina309
6. dub 2009

Ahoj Dani, těší mě a klidně mi piš, já sem ráda🙂
Já mám za sebou 2 potraty po ivf. A tak sem prošla genetickým hematoligickým a imunologickým vyšetřením. Vzhledem k tomu, že mám dědičné onemocnění po matce, tak mi dr navrhla, aby se mi tělo trochu jakoby "obrnilo", tak mi nasadí léčbu před posledním pokusem. To právě netuším, co mě čeká a sem z toho docela naměkko.
Je to divný, ale čím víc a dýl bojuju o potomka a sourozence pro svou dceru, tím mi ubývají síly a stále je postrádám. Že by to bylo tím, že mi našli ještě štítnou žlázu a po těch práškách sem pořád ve stavu jako při depce či co??? No musím doufat, že bude líp...

larri
6. dub 2009

Len,mela 1.IUI,pak OHSS,ze mela vodu i na plicich,lezela asi mesic v nemocnici.Pak ji odeslo to jedno z trojcatek.Behem OHSS mela 20kg navic,problemy z ledvinami.Uzila si dost a nakonec takovy sok.Pa specham.Pak se ozvu.

danusss
6. dub 2009

aha tak to je mi líto ,ale tak to nebude tak špatné když už máš jednu treperendu né

modroocka2
6. dub 2009

Ahojky holky...moc děkuju za podporu, ale obávám se, že to nebude stačit..začala jsem normálně silně krvácet, takže to zítra vidím zase na jednu blbou 0. Minule to mrše trvalo taky 2 dny než si prosadila svou...☹
Leničkov drž se, aspoň jedna z nás musí vyhrát...!!!

jasmina309
6. dub 2009

Modroočko ☹ ach jo, je mi to líto! Uvidíš zítra. Drž se kočko

jasmina309
6. dub 2009

Dani, tý treperendě je už 15 let 🙂 , takže se už začínám obávat, abych nebyla dřív babička 😀 . Tu sem tehdy ani nechtěla a šup a byla na světě! Vše přirozenou cestou.
bohužel, dnes už nemám oba vejcovody a snažíme se již 6 let, z toho skoro 2 v Car.

A co ty dani, jak to máš ty?

danusss
6. dub 2009

já vím jak ti ted asi je a proto napíšu JEN DRŽ SE

danusss
6. dub 2009

aha takže čes přinesl koplikace a proto to asi nejde ☹ no jo ten život si s náma někdy pořádně zahrává co .no já jsem byla před 5 lety skoro už vlastně před 6 na IVF bylo mi 23 ted už 3 roky snažíme o druhé a stále nic oba jsme v pořádku nenašli nic proč by to nešlo a ani ted po tech 6 letech a tak jdu znovu na IVF jedem ted ve středu a máme přijít 9 den po ms ,