CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
8. dub 2009

No, hodit, já je měla taky 😉 Ale chodila jsem s tím do práce... Říkám si, že zajdu za obvoďačkou předem, přeci jen mám zkušenosti, jaké to bylo minule, tak se dá předpokládat, že to bude stejné 😒

lenickan
8. dub 2009

no je fakt že můj gyndr. by mi to taky napsal... tak jako to má moodroočka

jinak holky mrcha je tady!!! Asi mi bude špatně:(( cítím to...
Jinak luteální fáze 14D.

len
8. dub 2009

14 dní je ideální 🙂 no tak už máš aspoň jasno ☹ A příště víš, do čeho půjdeš 😉

lenickan
8. dub 2009

17.4 v pátek ultrazvuk u Jarošové🙂

lenickan
8. dub 2009

No ono to len může být příště zase jinak vždyt víš jak je to při těch práškách🙂)

Holky musím říct že po dlouhé době mi je opravdu dobře... takový optimismus a dobrou náladu mám v sobě🙂

lenickan
8. dub 2009

tak ted se zase budu modlit aby folík rostl🙂

len
8. dub 2009

Leni, luteální fáze by měla být pořád stejně dlouhá, když jsi nebrala Utrogestan 🙂 No a aspoň máš poučení, že jakékoli "příznaky" mohou znamenat cokoli 😉

lenickan
8. dub 2009

myslím že skutečně poučená budu až budu těhu🙂))
No já si myslím že těch 14 dní mám. Jelikoš zhruba před rokem a půl jsem dle bt a dle ovulačních testu měla ovulaci ale 33DC a ms dorazila 14 dní nato...

lenickan
8. dub 2009

Modroočko vy máte zahrádku?

larri
8. dub 2009

Ahoj holky,zase same spatne zpravy,jak to? Ale ted nas na to bude vic a otehotnime vsechny najednou.

Ja byla ted na utz a jsem domluvena na ten cerven,jak jsem chtela.Ted nebudu ale pichat Fostomon,ale Merional.
Vcera jasem byla u zubarky konecne a vrtala mi dva zuby a pokud to neprestane bolet,vytahne mi nerv.Kdyz me kontrolovala,tak rikala,ze je to v pohode a kdyz videla rtg,tak presne vedela,proc mne to tak boli.Diry jako vrata,ale hodne hluboke.Takze ted to mam na stridacku zubar,car.Zubare musim ale co nejdrive vyresit,protoze ted otehotnim a uz by to neslo. 😉

A ja opet bezim do prace,dneska je zase hezky,tak bude moooc lidi.

danusss
8. dub 2009

ahojky holky tak za 14 dní si mám nechat píchnout injekci a pak 5.5 na ultrazvuk a pak se uvidí co dál 😵 jinak přeji všem krásný den

lenickan
8. dub 2009

dasus a jakou injekci?

modroocka2
8. dub 2009

Hezké odpoledne holky..
Byli jsme s manžou na velkých nákupech zákl. věci a pak něco ven... koupili jsme si dvě houpací lehátka a jsou super, hned jsme se v nich zabydleli a bylo to úúúúžasný...
Jinak Leničko my máme takouvou 1500m2 malou zahrádku... 🙂

len
8. dub 2009

Leni, předpokládám že zastavovací injekci, Zoladex, Diphereline nebo tak něco, uspí to vaječníky a hypofýzu a vůbec, skoro přechod (včetně návalů) 😉

modroocka2
8. dub 2009

Len díky Zoladexu je teď moje kamarádka na začátku 4. měsíce těhotenství...🙂 pozdrželo jí to ovulace a skoromanžovi se podařilo přesně zamířit a už mají 6,5 cm...🙂

len
8. dub 2009

No, ale to měla jako součást nějaké léčby, ne? IVF nebo léčbu endometriózy nebo tak, jen tak z plezíru tyhle injekce nedávají (mám pocit, že pojišťovnu vyjde skoro na 10 litrů 🤐 ), navíc bez indikace by to k ničemu nebylo...

modroocka2
8. dub 2009

no byla to úplně náhoda...chystala se na dlouhý protokol no a už k němu nedošla...🙂 ale užila si svoje, blbá štítná žláza, nádor na podvěsku mozkovým, prodělala OHSS (při prvních pokusech léčby) a podobné krásy..☹

len
8. dub 2009

No, tak to ten Zoladex asi nezabral, jak měl 😉 Protože když zabere, tak vaječníky parádně usnou a probudí je až stimulace... Ale to je jedno, výsledek je nejdůležitější 🙂

modroocka2
8. dub 2009

No tohle jí řekl Mašata..že jak to začala brzdit, tak jí to pozdrželo resp. zmrazilo ovulaci takže ji měla delší a v tu chvíli se povedlo..bylo to asi týden před no náhoda jak pr.se... ale krásná... 🙂

len
8. dub 2009

No, muselo ji to jenom posunout, protože normálně se píchá až tak 7-10 dní po ovulaci a k té další vůbec nedojde, protože 14 dní po té injekci vaječníky totálně spí (tudíž neovulují) a začíná se stimulovat. Tak evidentně ona ovulovala, když z toho otěhotněla, paráda 🙂

modroocka2
8. dub 2009

No vidíš to, kdyby jsme měli dobrý spermio tak se nám to mohlo taky povést, protože já jsem na Diphereline vůbec nezabrala, naopak se mi udělaly tři cysty a museli jsem vše o dva měsíce posouvat a měnit protokol...

len
8. dub 2009

Na mě Diphereline fungovala, jak měla, ale teď mám, nevím proč, slíbenej Zoladex 😒

lenickan
8. dub 2009

holky tak mám v sobě brufen:( myslela jsem že budu muset domů jak mi bylo šoufl:(

len
8. dub 2009

Leni, tak běž domů, nejhorší je přečkat ten začátek, šéf by to měl pochopit 😉

papus
8. dub 2009

Hezké odpoledne hollky 😉

lenickan
8. dub 2009

zachvíli půjdu, už je to lepší prášek zabral ale jdu domů do pelíšku... budu pozorovat déšt🙂
měla jsem jít s kamoškou na večeři ale musela jsem to zrušit - nejsem v kondici🙂))

aknyt
8. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem doufala, že dneska dočtu něco optimističtějšího...

Leni, tak i tobě posílám kus síly a hurá do další ovulky 😉

Jinak u nás nic nového, kromě toho, že se manža nezdrží na služebce 3 ale 4 týdny. Pořád tajně doufám, že se mu podaří na tu konzultaci uvolnit, ale moc mi to nejde. A ještě do toho na mne leze jaro a on tu není 😉

danusss
8. dub 2009

ahojky dostala jsem injekci DIPHERELINE 3 MG

danusss
9. dub 2009

😵 😵 😵 KRÁSNÉ RÁNKO VŠEM 😵 😵 😵

modroocka2
9. dub 2009

Krásné dobré ráno...
no není nádherně? Udělala jsem si kafetetičko, koupila jsem si věneček a špičku, uvelebila jsme se v lehátku a posnídala...takhle bych to zvládala každý den... 😉
Leničko jak je dneska?