CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
9. dub 2009

aknyt - dobře jsi to udělala chtěj nechtěj musí to dostat🙂
Holky jsem byla venku - procházka cca 2 hodiny na vinohradech obešla jsem spousty krámů - vč. masny
večer budou bifteky se špenátem🙂)) na zelný čtvtek je to povinnost🙂

lenickan
9. dub 2009

no to by bylo príma🙂 ale pokud nám porostou tak budeme snažilkovat doma IUI si budu šetřit na případně nutnou stimulku🙂 takže to fakt budeme mít zase stejně🙂 jinak u mne dobrý už je mi hej🙂

len
9. dub 2009

Já se ptala chlapa, co mám udělat k večeři. tak prej - mohla bys koupit něco na obloženej chleba. A to jako co? No, třeba ten chleba 😀

maja42
9. dub 2009

len, vytáhni nějaký starší chleba se zelenou plísní a máš to 2v1, oblohu a zelenou k tomu 😅 😝

modroocka2
9. dub 2009

No tak to mi máme teď k O osmaženou sekanou s bramborem a večeři musím připravit cestovní, protože manža má dnes noční..☹ a co budu jíst já je ve hvězdách, protože já mám strašný chutě tak se nechám překvapit...🙂

len
9. dub 2009

U nás chleba plesniví bíle 😉 Ale jsem blbá, mohla jsem vytáhnout půlku z mrazáku. No nic, koupila jsem kaiserky a šunčičku a sýříček a papričku a mrňavý rajčátka a uvaříme vajíčka... 😀

lenickan
9. dub 2009

hmm pokud to maso nezapomenu v práci v lednici tak se budeme mít 🙂)) chleba jsme měli včera🙂

len
9. dub 2009

Jo, Leni, taky ten nákup nesmím zapomenout v práci v lednici 😉

lenickan
9. dub 2009

to je u mne často problém a pak se vracím 🙄

píši si postíka na monitor🙂

len
9. dub 2009

No, mně by se vracelo dost blbě 😉 U nás byla včera ryba 🙂

lenickan
9. dub 2009

já to mám z Vinohrad do Strašnic naštěstí jen 15 minut🙂
Takže dojíždění pohodička - když si odmyslím ty lidi... ted jak bude horko tak budou všichni nechutně zpocený a smradlavý:(

lenickan
9. dub 2009

Dnes jsem si celý den dělala plán cesty - jedeme začátkem května do Švýcarska na týden okruh...se zastávkou 10.5. na ms v hokeji🙂 bude finále tak snad se tam ty naši lemplové dohrabou a když ne, tak to bude aspon prima hokej 😀

len
9. dub 2009

Tak to si to pěkně užijete 🙂 my jedeme už za 14 dní do toho Cornwallu 😵

lenickan
9. dub 2009

no vidíš🙂 tak to budete mít také krásné...
si pak poreferujeme a ukázeme fotečky🙂

len
9. dub 2009

Jasně, sepíšu deníček, vyvěsím na web... 😀

lenickan
9. dub 2009

no já to tak sofistikované mít nebudu ale nějakou zajímavou krajinku ukážu🙂

maja42
9. dub 2009

jé leničko, švajc, to je můj sen! hlavně moderní architektura. ještě pár let neplodnosti a určitě na to taky dojde 😉
znáš totok? http://www.therme-vals.ch/?__locale=en

len
9. dub 2009

Já znám ze Švýcarska jenom ten kousek kolem Bodamskýho jezera a hory kolem, ubytování po kempech 😀 Jo a ještě v Ženevě jsem byla, ale to už je dlouho...

zubajda
9. dub 2009

Ahoj Aknyt... moc také děkuji za pozvání.... jestli se na v pondělí nestřískám a v úterý kvůli narozkám znovu, tak bych také ráda dorazila... 😎 😉

jasmina309
9. dub 2009

🙂 🙂 🙂
Ahojky
Tak vám jdu napsat, že mu dnešním dnem byl nasazen Prednison. Prý asi na 2 měsíce 😒 což teda nadšená nejsem, ale když už budu pěkně pod práškama, tak snad už přes nepřízen osudu by se to těhotenství mohlo povést...
No uvidíme, je to ještě daleko.
Jinak vás všechny moc zdravím, a věřte že na vás myslím 🙂

jasmina309
9. dub 2009

Jo holky, ještě dotázek? Nemáte prosím vás některá zkušenosti s Prednisonem? Podle letáku je v něm spousta nepříjemných věcí. Docela se obávám teda...
Měli ste ho některá?

aknyt
10. dub 2009

Jasmin, zkus písnout IP nitence, té (doufám, že jsem se nespletla) přeléčili imunitu. Jinak ten Prednison dávají ve většině CARů už při stimulce až do 9 tt, aby oblbli imunitu a tělo se případně nebránilo přijetí embryjka. Prý se obvykle dávkuje půl tabletky denně. Ale osobní zkušenost s Prednisonem nemám.

lenickan
10. dub 2009

JASMÍNKO: tobě ho nasadili U apolináře? Na základě imunologického vyšetření?
Mne se ho pokoušela nasadit bejvalá gyndařka s tím že pro jistotu kdybych měla protilátky proti smermiím!!! Takže letěl rovnou do koše! Řežábek mne na vstupním pohovoru pochválil že jsem ho nebrala prý až po imunologickém vyšetření.
Ty vedlejší účinky záleží na dávce. Jakou máš dávku? Ale je pravda, že hodně holek po něm otéká...:(

lenickan
10. dub 2009

aknyt ano mne taky doktorka napsala půl tablety. Já se ale šíleně bojím zásahů do imunity - mám jí dobrou jsem zdravá a nerada bych si jí nechala rozhašit tak jako mám cyklus🙂

danusss
10. dub 2009

krásné ránko holky 😵

aknyt
10. dub 2009

Leni, když je problém s ovulací, tak nechápu, proč ti chtěla nacpat Prednison. Já se taky Prednisonu jako prevenci bráním, nějak nemám pocit, že by se měly dávat kortikoidy jen tak bez potvrzené příčiny.

Danus, ahoj 🙂

len
10. dub 2009

Já mám imunitu tak dobrou, že mi téměř zlikvidovala vlastní štítnou žlázu 😀 Autoimunita 😝 Chřipku jsem neměla snad 15 let... No ale ověřili mi, že na spermie ani vajíčka mi to neútočí, tak Prednison nemám.

Holky, říkali jste si někdy u Apoli o výpis z karty? Chystám se k jinýmu doktorovi (ne gynekologovi) a ten by rád viděl mé dosavadní výsledky. Ale zase si říkám, že jakožto idiopatce by mi mělo stačit nahlásit, co vše jsem podstoupila a shrnout to jednoduchým - všecky výsledky v normě 😉

lenickan
10. dub 2009

aknyt: přesně tak souhlasím s tebou proto jsem je nebrala...🙂
Len: na výpis máš právo ale na tu kliniku si opravdu myslím, že by jim mělo stačit shrnutí...

len
10. dub 2009

Jim přinesu svůj snažicí deníček - 30 stránek hustýho textu, z toho by mohl leckterý medik stvořit diplomku na téma - zborcená psychika idiopaticky neplodné 😀

lenickan
10. dub 2009

to si len vedeš??