CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
21. zář 2012

@dada074 dekuji moc a take gratuluji k tehu!!!! 😉 😉

dada074
21. zář 2012

Díky moc jen doufám,že bude vše OK.A s tím Utrogestanem si nedělej hlavu opravdu ho dávají jen na prvních 14 dní,jinak jen když je potřeba,což u tebe určitě nebude a proběhne vše k vaší spokojenosti.Ani nevím na kolikátý pokus se vám zadařilo 😀

martinka87
21. zář 2012

@dada074 taky moooc doufam, ze bude vse v poradku, jsou to nervy! A nam se povedlo na 2IVF ... 😉

zdehla
21. zář 2012

oni nám určitě poradí,jestli neberete holky kyselinu listovou, tak bych ji už nasadila, jednak po konzultaci s problémy s genetikou a dle zkušenosti jedné kamarádky,
jak se jinak mamky cítíte 🙂 , jste jako obvykle nebo občas cítíte něco uvnitř?

mooncaa
21. zář 2012

@dada074 Gratuluji k těhu a ty máš těhu taky od Apolináře? Kdy jsi byla? Já, že po našem ET, byla na chodbě nějaká maminka s dítkem a šla pak do stejných dveří co my. My byly na OPU v pátek a na ET v úterý.

Jinak já mám Eli z 1. IVF a teď 2. IVF taky vypadá úspěšně.

@zdehla Tak jsem na tvojí radu nasadila listovku. Jinak mě občas bolí břicho jako na MS, někdy docela dost. A dnes mě párkrát píchlo na boku - asi úpony dělohy. A pak ze mě pořád teče utrouš, tak chodím kontrolovat na WC jestli nekrvácím.

dada074
21. zář 2012

mooncaa Ano jsme také od Apolináře a určitě jsme se potkali jestli máš tedy zelený kočárek a prima rošťandu.Tak to gratuluji to šlo skvěle,Lukýno je na 6 pokus,ale tohle těhu hned na první a ještě jen po odběru jednoho jediného vajíčka(říkám si jestli to vyjde tak je to celkem zázrak,ale z druhé strany i zázraky se dějí 😎 😎 ).A s OPU A ET jsme den před vámi.

mooncaa
21. zář 2012

@dada074 Tak zelený kočárek a pěkné číslo mám. Tak to jestli se zadařilo z jednoho vajíčka, tak to je skvělý výsledek. Ne nadarmo se říká, že nejde o kvantitu, ale kvalitu. Ale teda Luky na 6. pokus, to muselo být o nervy. To bylo i 6 IVF, nebo počítáš i mrazáčky? A nechávala jsi u Lukyho víc embryí při ET nebo jsi zaváděla jen jedno?

kachynka85
22. zář 2012

Moc gratuluju...

zdehla
23. zář 2012

včera jsem začala krvácet, dnes ráno test negativní, jsem si říkala, hned když jste obě psaly, že jste OK,že byl měl pan doktor 100% úspěšnost na jeden den, že je statisticky skoro nemožné, nejtěžší víkend v posledních letech,
moc vám přeji, aby bylo všechno v pořádku a vaše miminka byla zdravá, občas se kouknu, ale bohužel k vaší nové diskuzi se připojit nemohu

martinka87
23. zář 2012

@zdehla Zdeni neeeeee ☹ ☹ ☹ to je mi silene moc lito!!! To snad neni pravda!!!! ☹ ☹ ach jo!!!!! ☹ ☹

dada074
23. zář 2012

mooncaa Lukýno byl ze 6 pokusu IVF,a nechávali jsme zavádět většinou 2 embrya pokud tedy byla.Měli jsme po 4 pokusu oboustranné mimoděložní a od té doby co mi odebrali vejcovody tak se Lukášek povedl na druhý pokus a teď tenhle zázrak. Zdeni je mi to moc líto!!!!

mooncaa
23. zář 2012

@zdehla Zdeni, to to mě moc mrzí. ☹ A já byla přesvědčená, že to vyjde i Tobě a rovnou dvojčátka. Držím palečky na KET. Někomu se líp chytají mrazáčky, tak třeba to máš stejně. Kamarádka měla na ET 2 embrya a pak ka KET jen jedno (jedno se po rozmrazení nevyvíjelo) a to jedno se chytlo a má teď roční holčičku. Budu držet palce do dalšího pokusu.

@dada074 Teda to muselo být šílené to čekání na úspěch a taky to zklamání při mimoděložním.

zavoralova
23. zář 2012

@mooncaa od ET

martinka87
24. zář 2012

@mooncaa ja se taky strasne bojim mimodelozniho ☹ uz jsi volala do CARu?

mooncaa
24. zář 2012

@martinka87 Ještě ne. Testnu zítra a zavolám. Jen se mi ten týden začíná tak plnit, že už mám volno jen v pondělí a ve čtvrtek. Já doufám, že mimoděložní to nebude, to HCG při mimoděložním nestoupá většinou tak rychle.

mooncaa
24. zář 2012

@martinka87 A co manžel?

martinka87
24. zář 2012

@mooncaa jj, to jsem taky cetla a snad moje testy toho jsou ukazkou, ze to neni mimodelozni!!!!! ☹ ☹ ja budu volat ve stredu a pujdu asu ve stredu ci patek kolem obeda na kontrolu.... 😉

martinka87
24. zář 2012

@mooncaa manzel naprosto dokonala reakce!!!! 😉 😉

dada074
24. zář 2012

Holky na mimoděložní vůbec nemyslete.Jo a s tím HCG to není až zase taková pravda,já měla jeden týden 4000 a týden na to 23000,tak že asi jak u koho.Ale proč se zabývat takovými hloupostmi!!!! mooncaa:To víš na hlavu to bylo,ale z druhé strany člověk věděl proč to všechno podstupuje a stálo to za tu námahu,to ti povím.

martinka87
24. zář 2012

@dada074 dekuji, snad to opravdu bude v poradku!!! Ve stredu budu volat Dr., dneska jsem dle MS 4+4 😉

mooncaa
25. zář 2012

@martinka87 Tak jsem objednaná na pondělí 8.10. Chtěli mě už příští týden, ale to nemám čas.

martinka87
25. zář 2012

@mooncaa tak ja asi zkusim 5.10., to budu 6+1... 😉

mooncaa
26. zář 2012

@martinka87 Tak co, už jsi volala?

martinka87
26. zář 2012

@mooncaa jeste ne, budu volat asi odpo, v 13h mazu na ocni, mam nejaky problem s okem ☹ ☹

arabiana
1. říj 2012

Holky nevíte kolik se platí u Apolináře IUI bez stimulace?

kachynka85
1. říj 2012

Ahojky, holky delala jsem si po delsi dobe test Mamma test a jeden test se ukazal pozitivni a druhej negativni. Jake mate s testama zkusenosti? Moc dekuju

ifus
1. říj 2012

Ahoj holky, mela bych dotaz..mozna uz to tu neko psal, ale nechce se mi probirat kazdou stranku dopodrobna, kdyz jich je tu 660 🙂 Chtela bych vedet, jaka byla finalni cena celeho IVF. Znama je v ISCARU a uz se ji to vysplhalo na necelych 17 tis., tak jsem si rikala, jestli to neni prave tim rozdilem, ze je u soukromy kliniky. My jdeme 17.10. na spermiogram- vim, ze se vse dozvim, ale nejak nad tim porad premyslim🙂

martinka87
1. říj 2012

@ifus rozhodne jde o rozdil mezi sokromym CAR a statnim... My platili jen 6000 za ICSI, jinak vubec nic!!!! Krome cca 40Kc jako doplatek za Utrogestan, ale leky na stimulaci jsem neplatila zadne!! 😉

martinka87
1. říj 2012

@kachynka85 takovou zkusenost nemam, bud byla jen / a nic nebo ted mam // a jsem tehu ... Takze neporadim ☹

ifus
1. říj 2012

@martinka87 Ja jsem U Apolinare...takze tam by se to do tech 10 tis. melo urcite pohybovat?