CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
3. lis 2012

@consti urco nekoho sikovneho a vse klapne!!! 😉 ja jsem v utery na zavadeni embrya mela Rezabka 😉

nikohlava
3. lis 2012

Ahoj holky, drzim moc palecky. Jinak mudr Jirsova je moc super!! Ja byla na pohotovosti a mm v zacatku OHHS.

consti
3. lis 2012

@mooncaa Četla jsem tvůj starší příspěvek o Pregnylu (strana 664) a asi Pregnyl fakt nějak neměli, protože když mi ho chtěla napsat doktorka včera, tak se taky ptala sestry, jetsli může, jestli už ho mají 😉 . A měli 😉 .
Holky a Pregnyl vám píchali teda kam? Mně ho bude píchat kamarádka, co je sestřička, ale v příbalovém letáku je napsáno, že se píchá buď do svalu nebo do podkoží (na břiše). Je to jedno? Nechám si ho asi píchnout do břicha... 😅

mooncaa
3. lis 2012

@consti Pregnyl jsem měla vždy do zadku. A Jirsová je super, teď od srpna jsem jí měla už 2x. Mě teda super přišli všichni až na Vokroje (teda doufám, že to byl Vokroj a nepomlouvám nevinného).

Tak embryjko přežilo rozmrazení (a bylo už 16-ti buněčné), jsem šťastná jak blecha. A zaváděl mi ho zase Řežábek. Jak jsem byla v soboru, nikde nikdo, ani sestřička i do kabinky na převlečení mě uváděl Řežábek, nikam nikdo nespěchal. Hodně štěstí mi popřála i paní v pokladně. Řežábek se přišel i do pokladny dodatečně přesvědčit, jestli měli ještě otevřeno (nebyl si jist, jak to v sobotu chodí). Jo a ptal se mě, co dělám, že mám zatím 100% úspěšnost - i ten potrat bral jako úspěch, že se to chytlo. Říkal, že pak už je to na přírodě, že to už oni neovlivní. Taky říkal, že samovolným potratem končí 1/3 těhotenství, a když bude počítat i ty brzo rozpoznaná, že to je víc jak 1/2.

martinka87
3. lis 2012

@mooncaa Moni, to mam obrovskou radost!!!! Drzim moc palce a tesim se na // !!!!! 😉 😉

consti
3. lis 2012

@mooncaa Týý jo, teď koukám, že už máš 3 dětičky 😵 . A to máš všehcny s pomocí doktorů?? 😎 Moc držím pěsti, ať s embryjko uchytí.
S tím Pregnylem fakt nevím, někdo říkal, že si ho píchá do břicha, mně ho kdysi píchala sestřička zezadu do boku...Tak si to prostě někam nechám kamarádkou píchnout a bude 😀

nikohlava
3. lis 2012

@mooncaa MOC GRATULUJI!!!! JE TO SUPER A DRŽÍM PĚSTI!! DĚLAL TI TO NA SÁLKU??

mooncaa
3. lis 2012

Jo, embryjka teď zavádí na sálku.
Nejstarší 2 jsou přirozeně, ale taky už moc nešly. Už 2 Dr. se divili, že jsou přirozeně s našima výsledkama. Eli je z 1. IVF.

A držím palce na úterý.

A nemám utrouš, prý není po přirozeném KET potřeba.

martinka87
4. lis 2012

@consti mne pichala sousedka Pregnyl no zadnu....
@mooncaa a chces Utrous??? Ja mam doma!

japro
4. lis 2012

@mooncaa ještě se zeptám? je to dlouho a mám v tom chaoz 🙂 jakej je postup po první náštěvě? jako když vím že pujdu na umělé oplodnění na 100% děkuji moc

martinka87
4. lis 2012

@japro my na druhe navsteve nafasovali leky a cekalo se na MS...

japro
4. lis 2012

@martinka87 jsi zlatá děkuji jako že jsi hned dostala hormony a s prvním dnem MS jsi začala brát? jaké jsi měla aplikování?

martinka87
4. lis 2012

@japro nemas zac... mela jsem kratky protokol a ten se zacina aplikovat druhy den MS ... prvne jsem mela Fostimon a podruhe jsem mela .... aaaaa sakris ja jsem zapomnela jak se ten lek jmenuje 😀 oboji se aplikovalo do svalu....

japro
4. lis 2012

@martinka87 já nevím co to tenkrát bylo ale píchala jsem si to do břicha do špíčku :D do svalu? to sis píchala sama?

martinka87
4. lis 2012

@japro jj, do bricha jsem pichala Ovitrelle a druhy IVF jsem mela Pregnyl... to je pred OPU ... 😉 a do zadku mi to pichala sousedka - zdr. sestricka 😉 jsme mely denne takovou pichaci siesticku ... 😀 😀

japro
4. lis 2012

@martinka87 tak to muselo bejt paráda , sem zvědavá co nás čeká a nemine 🙂 at už je 14 .11 a jdem 😉

martinka87
4. lis 2012

@japro jééé, 14.11. jdeme s miminkem na další kontrolu... tak to si vzpomenu a budu držet palce!!! 😉 😉 určo to dopadne dobře!!! 😉 😉

japro
4. lis 2012

@martinka87 jupíííí tak to je paráda 😀 děkuji já zase budu myslet na Vás 😉 každá pomoc i na dálku dobrá

martinka87
4. lis 2012

@japro to rozhodně, každej palec je dobrej!!!! 😉 😉 😉

mooncaa
4. lis 2012

@martinka87 Ani ne, já Řežábkovi věřím.

@japro Já taky fasovala léky na 2. návštěvě, ale je to jen za předpokladu, že při 1. návštěvě budeš na začátku MS a budou Ti moci hned vzít krev.
Jinak na 1. návštěvě krev a spermio manžela, ty když budeš 2-5 DC (den cyklu) tak taky krev, jinak na ní jdeš později na Karlák do odběrového centra, potom 10 DC UZ. Ale ono to vlastně vychází, na první návštěvě více méně spíš jen povídání - oni si vyplňují veškěré informace o Vás, pak ty buď krev nebo později ten Karlák. Na druhou návštěvu se objednáš na 10 DC na UZ a ta pokud bude vše OK klidně už vyfasuješ léky na IVF.
To je už za 10 dní, to už uteče jako voda. Jak Ti vychází MS? Oni asi zase okolo Vánoc zase IVF dělat nebudou, tak abys to stihla ještě před.

japro
4. lis 2012

@mooncaa a sakra no pujdu tam 14.11 a dostat to mám 18.11 tak nevím to je dobré či zlé ? uf jsem z Kladna a jen na krev do prahy? ale udělám pro to vše a krev bude brnkačka ;) jinak moooooooooc díky

japro
4. lis 2012

@mooncaa o vánocích maj volno hmmm to se to celé potáhne ☹

mooncaa
4. lis 2012

@japro Tak to je celkem dobré, tak 19. - 21. pojedeš na krev. Cca 28. na UZ a nafasuješ léky, ale ty Vánoce se tam teda pletou, sakra.

japro
4. lis 2012

@mooncaa škandál :(

japro
4. lis 2012

@mooncaa mam já to tedy smulu

japro
4. lis 2012

@mooncaa Myslíš tedy že se to posune až na leden a letos už nic?

martinka87
4. lis 2012

@japro ja jsem takhle cekala z ledna na duben, kdy schvalili 4 hrazene IVF a pak kdyz se nepovedlo, tak jsem musela cekat pres leto, kdy rekonstruovali CAR a byla zavrena laborka ☹ proste obcas se to sejde no ☹

mooncaa
4. lis 2012

@japro Leden je za chvíli, to uteče jako voda. Já byla v CAR začátkem května a než by mi došla MS na testy krve, tak zavřeli laborku a čekala jsem také až na konec srpna.

mooncaa
5. lis 2012

Holky, držím palce na zítra.

mavo
6. lis 2012

Ahoj holky, jdeme ke konci listopadu s manželem poprvé na konzultaci a nevím, co od toho mám čekat... řeknete mi některá jak to probíhá? Na co všechno se mám připravit? Paní do telefonu byla moc milá, ale přece jen jsem jí nechtěla úplně vyčerpat svými dotazy... Takže vlastně nevím nic. Akorát co jsem pochopila, tak by měli manželovi hned brát krev a vzorek spermatu..? Předem moc díky za odpovědi...