CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
3. led 2013

@petulak1988 jj tak tak už aby bylo aspon pondělí a já byla o další kruček dále 🙂 ještě se tě zeptám v pronatalu se počátala ms do 12h jak to bylo po poledni počítal se jako další den...... ptala ses jak je to tu? já střevo jasně že ne :D ale počítám to pořád po pronatalu, už sem se tu jednou ptala a zjistila že je to všude jinak......

petulak1988
3. led 2013

@japro jj presne mas pravdu v pronatalu mi rekli taky do 12hodin a tady mi mi rekli do 6hodin vecer ale musi uz to byt takova ta krev jako rozjeta menstruace ne spineni....ty jsi kolikaty den cyklu???ja 26

japro
3. led 2013

@petulak1988 no tak dostala sem to tedy ve 14h to znamená že v pondělí jsem 23den 🙂 jj je to v normě 😉 22dc je neděle 🙂 uf

japro
3. led 2013

@petulak1988 dnes to je 19dc

japro
3. led 2013

@petulak1988 máme týden od sebe 😉

petulak1988
3. led 2013

@japro jj budeme to mit skoro stejne to je super muzeme se navzajem podporovat atd...rikat jak nam je... ja byla za 21dc protoze 22dc byla sobota

japro
3. led 2013

@petulak1988 jasně to je paráda 😉

petulak1988
4. led 2013

@japro ahojky tak uz jsem to dostala cekam jestli se to rozjede ...abych vedela jestli to pocitat ode dneska nebo az od zitrka

japro
4. led 2013

@petulak1988 ahoj tak to mám na tom všem nejraději čekat jestli už to je ono či ne 😀

mooncaa
4. led 2013

Tak mám výsledky a vše je v pořádku, jen teda mám mutaci MTHFR 1298 heterozogotně, tj. jen od jednoho z rodičů a v podstatě to nic neznamená - podle Dr. Pak jsem vygooglila, že maximálně můžu štěpit špatně listovku, takže asi investuji do Femibionu.
A mám léky na 3. IVF, takže na konci ledna začínám stimulovat.

petulak1988
4. led 2013

@japro ja mam MS ale nevim jestli se do 6rozjede uplne

japro
4. led 2013

@mooncaa držím moc palečky 🙂

mooncaa
4. led 2013

@japro Dík.

streghina
4. led 2013

@mooncaa ahoj, vidím, že píšeš o Femibionu, asi je opravdu dobrý, já si ho kupovala rok, celkem drahá investice a nic, cca 3600 Kč za rok a teď beru na předpis Accidum Follicum 2 tb. denně, hlavně to stojí pár korun ten doplatek, zkus se zeptat gynekologa, myslím, že penízků utrácíme už tak dost. Jinak beru na doporučení vitamíny Swiss One Multiplex, ty jsou prý taky dobrý před otěhotněním, mně teda posílily i imunitu, mám problémy s častým nachlazením a letos zatím dobrý 😉

streghina
4. led 2013

holky, tak dnes jsem taky volala k Apolináři a začínám taky stimulovat, asi příští týden, čekám na ms, zatím clostík a pregnyl, při minulém, bohužel zamlklém otěhotnění, to stačilo. Na utz pojedu asi koncem měsíce, už se nemůžu dočkat 😉 tak hodně štěstí všem 😉

mooncaa
4. led 2013

@streghina Dík za info, to Accidum Follicum má tu listovku už naštěpenou nebo ne? Ten Femibion je vážně dost drahej.
A držím palce na tu stimulaci, to jdeš na IUI nebo se budete snažit doma?

martinka87
5. led 2013

@mooncaa juchuuuu!!!!! Moc drzim palce, to klapne!!!! Ja jsem taky brala a porad beru Femibion, je nejlepsi co jsem cetla...

holanci
5. led 2013

Dobré ránko holky, když jste si volaly poprvé k Apolináři na 1 konzultaci, řekly jste, že chcete ke konkrétnímu lékaři nebo jste to nechaly jak to vyšlo tak to vyšlo. Příští týden si tam chci zavolat a objednat nás na březen. Už není dál na co čekat 😉

martinka87
5. led 2013

@holanci ja jsem vedela, ze chci k Dr. Jirsove! Znam ji osobne a naprosto mi vyhovuje a i co vim tady, tak o ni vsichni rikaji, ze je super! 😉 je tam stredy a patky.

holanci
5. led 2013

@martinka87 Díky za radu 🙂 Je fakt, že jsem četla o této paní doktorce samé dobré zprávy i co jsem vyčetla na této diskuzi. Snad mě sestřička nesprdne když jí do tel. řeknu že chci přímo k této paní doktorce 😉 Středy a pátky? Tak to je super, tak bud řeknu že chci nějakou středu nebo pátek, nebo řeknu narovinu že chci k dr. Jirsové 🙂

martinka87
5. led 2013

@holanci neni zac, rada poradim, kdyz muzu! 😉 a urco naprdnute nebudou, sestricky jsou ok! 😉 radej si rekni, ze k ni, maji dve ordinace, tak aby Te zrovna nesoupli jinam.... 😉

mooncaa
5. led 2013

@holanci Já to poprvé nechala na náhodě, ale teď pokud to jde, tak se objednávám k Jirsové. Jsem s ní spokojena, nemám důvod zkoušet někoho jiného.

mooncaa
5. led 2013

@martinka87 Tak já ten femibion taky zkusím.

martinka87
5. led 2013

@mooncaa super 😉 😉

streghina
5. led 2013

@mooncaa tak to nevím, to by ses musela zeptat doktorky, v tom se nevyznám. Ale Femibion byl super taky, ale začnu ho brát, až budu těhotná, rok jsem zbytečně vyhazovala penízky ☹

streghina
5. led 2013

@holanci taky se přimlouvám k Mudr. Jirsová, vždy jsem s ní spokojená, je lidská a vše vysvětlí, pak mi vyhovoval Řezábek, jemu mohu poděkovat za otěhotnění a mudr. koryntová taky dobrá, ale nic nevysvětlí a mudr. bláhovou ne, mohla řešit, ale neřešila, vyřešil to až Řežábek

streghina
5. led 2013

@mooncaa UIU nemá pro nás prý cenu, mm má výborný spg, takže nemá cenu a máme domácí snažení, holt chyba na mé straně ☹

japro
5. led 2013

@streghina děkujem i tobě moooc štěstíčka 🙂

holanci
6. led 2013

@streghina Děkuju moc za radu. Koukám, že se tu jednoznačně shodujete. Poprosím sestřičku do telefonu, a objednám se k mudr. jirsové. 🙂

japro
6. led 2013

holky tak mě tak napadlo se zeptat jak dlouho se leží, čeká u Apolináře po odběru vajíček a i po transferu?