CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
6. led 2013

@japro po odberu vajicek se ceka do odpoledne.... Pousti okolo 13h, ale jednou me pousteli i v 15h, kvuli vysokemu poctu folikul a me nemoci.... Musi Te nekdo vyzvednout... A po transferu se jde hned domu, nove to delaji na salku, takze zavedou, pipetu predaj embryolozce, ktera zkontroluje, zda je vse ok a pak odchazis, cili to se pocita jen na minuty 😉

japro
6. led 2013

@martinka87 děkuji moc 🙂

petulak1988
6. led 2013

@martinka87 ahojky a mudr Rožníčkovou znáš??

petulak1988
6. led 2013

@martinka87 prosim te nevis jak dlouhoo po odberu vajicek je obvykle transfer??Po kolika dnech? Mam dlouhý protokol

martinka87
6. led 2013

@petulak1988 nene, to jmeno mi vubec nic nerika.... ☹ promin...
A na transfer jak kdy... Delaji automaticky a bez doplatku prodlouzenou kultivaci, jednou jsem mela OPU v pondeli a transfer v patek a podruhe OPU v patek a transfer ve stredu .... 😉 planuji to podle stavu embryek 😉

petulak1988
6. led 2013

@martinka87 takze cca 5dni to je super 🙂 ve ctvrtek jdu na UZ a dostanu stimulacni injekce... mela bych jit na ICSI porad moc nedoufam uz se snazim dliouho ☹

martinka87
6. led 2013

@petulak1988 jj, je to vetsinou tak nejak 😉 delaji transfery i o sobotach 😉 my meli taky ICSI 😉

petulak1988
6. led 2013

@martinka87 a podarilo se na prvni pokus???

martinka87
6. led 2013

@petulak1988 nene, na druhy. Pri prvnim IVF verim, ze jsme meli spatna embrya, zadne neprezilo krome transferovaneho a to se taky vubec nechytlo a pri druhem IVF nam zustalo 6mrazacku a jedno transferovali a to se krasne chytlo a ted jsem ve 20tt 😉 prvni je proste zkouska jak na vse zareagujes a s tim druhym jsem to az brala vazne 😉 udelala se mi behem stimulace cysta, tak mi ji punktovali, aby mi nezastavili stimulaci a vse bezelo dal 😉

petulak1988
6. led 2013

@martinka87 jj no ja chci verit uz v prvni pokus 🙂

mooncaa
6. led 2013

@streghina Tak to je dobře, že stačí domácí snažení a neplácáš si pokusy. To se mi líbí na Apolináři, že Tě necpou do něčeho, co není potřeba, jen kvůli penězům.

petulak1988
6. led 2013

@mooncaa ty se snazis o 4te miminko ? 🙂

mooncaa
6. led 2013

@petulak1988 Jo, snažím, já vím, že to není normální, ale teď jsem v krátké době poznala jiné 2 holky, co jsou na tom podobně. Však si taky připadám v diskusích o IVF trochu nepatřičně.

japro
7. led 2013

ahoj holky sem doma po ijekci je mi jak když sem to dostala jako se cejtím .... zase další lejstra na předoperační a na rozpis léku 21.ledna jdu na ultrazvuk...... 🙂

japro
7. led 2013

jo a ještě se mám rozmyslet jaké budu chtít léky bud s doplatkem nebo bez ptala sem se na rozdíl prej žádnej 😀 jen tím jak se aplikuje jako že ty drahé jsou nákým perem a nehrazené injekcí tak je jasno bez doplatku do toho jdu 🙂

mooncaa
7. led 2013

@japro Já měla hrazený fostimon pokaždé, mám ho nafasovaný i teď. Píchal mi to manžel.

japro
7. led 2013

@mooncaa to já budu sama ten muj by to nedal 😀

mooncaa
7. led 2013

@japro A ty to dáš, já bych to sama nedala. Manžel naštěstí jo.

consti
7. led 2013

Holky, ale ten Fostimon se píchá do zadku, to si samy asi nepíchnete, ne? 😎

consti
7. led 2013

@petulak1988 Ahojky a kdy tě to čeká? Možná se u Apoli sejdeme 😉 ! Já počítám, že odběr by mohl být někdy kolem 19.-21.1. 😉 .

consti
7. led 2013

@petulak1988 Mudr. Rožníčkovou znám, byli jsme u ní na tom prvním pohovoru a sedla mi zatím ze všech těch doktorů nejhůř...ale není asi špatná, jen jsou tam lepší 😉 .

japro
7. led 2013

@mooncaa jj už sem to jednou dělala jak sem byla v pronatalu prvně mi to píchala kámoška od vedle sestra a po druhé byla na dovolené a já byla v pasti myslela sem že umřu nemám ráda ani jak mě berou krev a musela sem a šlo to ;) tak vím že to dám 🙂

japro
7. led 2013

@consti no holky to já jdu 21 na ultrazvuk 🙂

consti
7. led 2013

@japro Jsi dobrá!! 😉
@japro Jako na ultrazvuk aby jsi věděla, jak folíky rostou? Na ten, pokud mrcha přijde zítra půjdu 15. 😉

japro
7. led 2013

@consti to nechápu mě už rovnou dnes sestra objednala na 21.1 ......

japro
7. led 2013

@consti dnes sem to té injekci 23dc

japro
7. led 2013

@japro to jsem tedy za Váma tebou a Pétou 🙂

japro
7. led 2013

@consti to jsem tedy za Váma tebou a Pétou emoticon

petulak1988
7. led 2013

@consti ahojky ja jdu 10.1.ted na ultrazvuk a tam mi daji ty injekce...ja beru to pero..budu si to pichat sama uz jsem si injekce do bricha pichala po operaci kolene na srazlivost po dobu 4mesicu kdy jsem nemohla hnout nohou....tak vim co me ceka....pritel by mi to jinak take klidne pichnul kdy jdes ty??jdu na UZ aby vedeli v jakem stavu je sliznice a jak silne a kolik injekci mi daji.. 🙂...na foliky az pozdeji

consti
7. led 2013

@petulak1988 Já čekám na mrchu, až přijde, tak si od druhého dne budu píchat 7 dní a ten sedmý den půjdu na ultrazvuk, vidím to tak kolem 15.1. 😉
@japro a nemáš jiný protokol, jak já? Já mám krátký, takže tam se nestopuje mrcha a tím pádem se neví, kdy přesně mršule přijde a kdy tím pádem bude ten ultrazvuk 😉