CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
17. led 2013

@petulak1988 dekuji moc!!!!! No v papirech z CARu se pise, ze mas testovat az snad za 2,5 tydne 😉 to nejde vydrzet 😀

consti
17. led 2013

@petulak1988 Já myslím, že v CARu říkají, že si máš udělat test až 14 dní po ET... 😉

petulak1988
17. led 2013

@consti no nebudu preskakovat snad se traansfer vubec uskutecni 😒

japro
17. led 2013

holky všem Vám moc držím palečky já jdu 21 na ultrazvuk 🙂

streghina
17. led 2013

@petulak1988 ahojky, tak hlásím 1DC, konečně 😉 takže od zítřka clostík a další pondělí utz. To jsou dobré zprávy, že jsi takhle reagovala na stimulaci, musí ti to vyjít 😎

petulak1988
17. led 2013

@streghina ahojky super tak uz se ti to take blizi 🙂no reagovala jsem a moc bych si prala aby to vyslo na poprve...bojim se ze ne chjo zacala jsem mit strach

streghina
17. led 2013

@petulak1988 neboj, buď v klidu, je dobře sis vzala volno a aspoň si odpočineš dobře, mysli pozitivně a začni koukat na věcičky, mě to naposledy moc pomohlo, začala jsem myslet, že se to povedlo, vybírala jsem kočárky a povlečení do postýlky a povedlo se, já se snad nebojím otěhotnění nebo neúspěchu, ale té první kontroly, aby bylo vše v pořádku, na revizi už nechci, prosííím ne 😅

streghina
17. led 2013

@martinka87 také gratuluji, to je krásný, chlapeček 😉

petulak1988
17. led 2013

@streghina jj tak revizi jsem nezazila tak se bojim jestli se zadari....jj koukam na kocarky i na postylky uz jsme se byli podivat 🙂

martinka87
18. led 2013

@streghina dekuji moc!!!!! 😉 😉

mooncaa
20. led 2013

@martinka87 Gratuluji k chlapečkovi. Jé, toto utíká.
Já měla chřipku, pak jsem byla týden na horách a jak jsem nebyla doléčená, tak asi budu pokračovat v marodění. Čekám na MS, měla by dorazit cca za necelý týden a injekce už mám doma a začnu stimulovat. V týdnu chci jít na krev, abych stihla pak to přeoperační.

@consti @petulak1988 Držím palce na OPU ať máte kvalitní vajíčka.

mooncaa
20. led 2013

@japro Tak to budeme asi stimulovat spolu.

@streghina Přeji ať to brzy zase klapne a tentokrát prtě vydrží až do porodu.

japro
20. led 2013

@mooncaa tak to je paráda 🙂 kdy začínáš? já jdu zítra na ultrazvuk 🙂

mooncaa
20. led 2013

@japro Začínám podle toho jak začne MS, ale pokud dorazí jako jindy, tak asi od soboty, nebo neděle injekce.

martinka87
20. led 2013

@mooncaa dekuji moc!! Jj, utika to silene! 😉
Budu na Tebe moooc myslet a drzet palce!!! Hlavne, ze jsi uz zdrava a sup na IVF!!! 😉

petulak1988
20. led 2013

@martinka87 ahojky nevis jak pichnout pregnyl??

band
20. led 2013

@petulak1988 smíchat složky a píchnout do zadice 🙂...MM mi ho píchal několikrát, tak kdyby si něco nevěděla, tak ráda poradím 🙂...nám pomohl skvěla. Tak hodně štěstí! 😵

petulak1988
20. led 2013

@band ahojky no mja ho pichnu asi d bbricha to muzu ne???A jak to mam smichat???Nabrat do injekce ten roztok a pichnot do toho prasku a nechat rozpustit jak dlouho??? a pak zase nabrat do injekce a pichnout??A mam dve baleni mohu pichnout dve injekce za sebou??

band
20. led 2013

@petulak1988 já sem ho píchala vždy do zadku. Do břicha si teď píchám léky na ředění krve a to udělám řasu a píchnu do špeku...takže, jestli ti v apíku řekli, že můžeš do břicha, tak si jo. Jinak s injekcí je to přesně tak, jak popisuješ. Nabereš roztok do injekce a vystříkneš do krášku - zaštěrcháš a až bude prášek rozpuštěný (to je hned), tak nabereš zpět do injekce. Nevim, kolik si máš píchnot jednotek, ale jestli si máš píchnout 2 balení, tak když se ti to vejde do jedný injekce, tak do jedný a když ne, tak do dvou.

petulak1988
20. led 2013

@band no vsechno jsem pichala do bricha tak jsem myslela ze muzu i tohle je to i v letaku ...no snad to udelam dobre ,,, 🙂 jsi zlata

band
20. led 2013

@petulak1988 no a jestli je to v letáku, tak to je určitě ok. Ono je to jedno, jakej špek to bude 😀 ...jinak se spléct nemůžeš. Já na pregnyl nedám dopustit - to byl můj velký pomocník 😵

petulak1988
20. led 2013

@band no snad mi take pomuze v utery jdu na punkci

holanci
20. led 2013

@petulak1988 já myslím, že když to tam píšou, tak klidně do břicha může být. Já si ho píchala včera - úplně poprvé sama dřív mi ho vžddy píchla švagrová, ale měla jsem choutky to teď zkusit a brát to jako trénink na ivf. Píchla jsem si ho teda do stehna. Klepala jsem se jak ratlík. Píchnutí bylo v pohodě, ale pak jsem měla takovej stres... měla jsem trochu otupělou nohu a přepadl mě děsný strach, jestli jsem to nepíchla blbě, nenapíchla nerv. apod. tak jsem říkala už nikdy víc... ☹ Zítra jdeme na IUI, jestli nás čeká IVF - jak to zvládnu to teda nevím 😒
Jinak moc držím pěstičky na OPU, ať to vše dobře dopadne 🙂 Hodně štěstíčka

holanci
20. led 2013

@consti zítra moc moc moc držím pěstičky 🙂

petulak1988
20. led 2013

@holanci ahojky mooooc dekuji no ja vsechny injekce i stimulacni pichala do bricha tak pichnu i tohle 🙂

holanci
20. led 2013

@petulak1988 tak držím pěstičky a v kolik máš píchat?

petulak1988
20. led 2013

@holanci uz mam pichnuto v 19:45 jsem mela 🙂

petulak1988
20. led 2013

@holanci udelal se mi boulicka v miste dvou vpichu snad to zmizi pekne to stipe

holanci
20. led 2013

@petulak1988 boulička snad zmizí, může to být reakce, já měla tu nohu jakoby otupělou. No mě to taky štípalo... Ještě mi švagrová říkala, že jak zabodnu, tak se musí jakoby trošinku natáhnout zpět, jestli tam není krev a to jsem asi neudělala, a proto asi mě taky popadl takový strach, jsem posera 😀 ty jsi natáhla zpět?

petulak1988
20. led 2013

@holanci nn nenatahla ale krev tam myslim nebyla teda doufam ted si me vydesila