CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mavo
18. únor 2013

Ahoj holky, tak já byla dnes na ultrazvuku, mám na každé straně 6-8 folikulů, už teď mají 13-14 mm ... OPU mě čeká v pátek... nejdete taky některá?

ifus
18. únor 2013

@holanci Děkujeme..🙂

petulak1988
18. únor 2013

@ifus ahojky urcite to bude silny bojovnicek... 🙂 drzim pesti
@moonca tak to jsou krasne zpravy ...drzim pesti....holky musi vam to vyjit...a mely jste IVF nebo ICSI??

ifus
18. únor 2013

@petulak1988 Dekuji, moooc, urcite bojovnik bude🙂 My byli bez ICSI, pry nebylo vubec potreba...obe se oplodnila,ale skoda toho jednoho nooo:/

fori
18. únor 2013

Ahoj holky ... už je to chvilka co jsem sem chodila já... ted tu jsou samé nové tváře.. ted jsem našla formulář co mi dali v caru, abych jim ho po porodu poslala.. tak budu mít 4 měsíce zpoždění 🙂 🙂 všem vám držím palečky, aby pro vás byl tento rok úspěšný, jak byl pro mě ten minulý... 🙂 🙂 a nevíte náhodou jaká je ted čekačka na první konzultaci?

mavo
18. únor 2013

@fori ahoj, my si volali koncem října a vzali nás za 3 týdny, ale to mi nejdřív říkala do telefonu, že mají volno až v lednu..

fori
18. únor 2013

@mavo jasně, asi se jim něco uvolnilo... jen se ptám.... díík

mooncaa
18. únor 2013

@fori Jestli to potřebuješ pro sebe, tak Tě objednají skoro hned. Já jsem volala, po cca 2,5 roce od 1. IVF a objednali mě na za týden. Jinak pro úplně nové tváře nevím.

fori
18. únor 2013

@mooncaa joooo, fakt?? jako ted asi otěhotnět nemůžu, jsem po císaři jen 4 měsíce..... ale neee že bych nechtěla 🙂 🙂 ale je to moc brzy.. chtěla bych tak za rok... jen mě zajímalo jaké tam jsou čekačky... musím si počkat.. 🙂 🙂

japro
18. únor 2013

ahoj holky , tak sem se rozhodla testovat až ten pátek 🙂 jinak mě je dobře a občas jesm unavená a jak když to mám dostat ☹ tak snad se tak nestane 😉

mavo
18. únor 2013

@japro ty jo, to já bych asi nevydržela... ale říkala bych si, že je lepší být ještě chvíli v nejistotě než hned zklamaná... držím pěsti, ať se tam ta čárka ukáže!!!

ifus
18. únor 2013

@japro To ti schvaluju..držím pěstí🙂

streghina
18. únor 2013

@fori ahoj, já tu jsem pořád, nemůžu se odstud dostat, snad se to letos prolomí 😉 a jak se máte vy? malinká vám hezky roste 😉

japro
18. únor 2013

@mavo
@ifus jj děkuji než řešit je neni to perygnyl a tak doktorka řekla 14 dní a já jsem stará pocivka 😀
@ifus co jinatk jak ti je ? a jak u tebe ?

streghina
18. únor 2013

@japro
@ifus
@mooncaa tak já tenhle měsíc asi nic, pobolívá mě břicho, ms dorazí asi zítra, už jsem myslela dnes, ale nic, zítřek to jistí a hurá do března 😎

ifus
18. únor 2013

@japro Haha,to je dobře,že jsi tak poctivá,to se jentak nevidí🙂) no mne je dobře,trošku ervozni..zítra si mám volat,tak snad ten bojovnicek vydržel🙂

ifus
18. únor 2013

@streghina Tak hlavně být pořád takhle pozitivně naladena,to se mi líbí🙂

japro
18. únor 2013

@ifus jj budu na tebe myslet držím palečky i na nohou 😉

ifus
18. únor 2013

@japro Dekujuuuu,dám vědět..a jsem zvědavá na tvůj velký pátek🙂

japro
19. únor 2013

@ifus děkuji jj to já taky 🙂

ifus
19. únor 2013

Holky,když nedojde k ET,za jak dlouho se může zase stimulovat?

japro
19. únor 2013

@ifus taky mě to zajímá já nemám nic v maráku ☹

ifus
19. únor 2013

@japro snad nebudem mít štěstí v neštěstí a nesejdem se :/ 🙂

japro
19. únor 2013

@ifus no to bude velké překvápko Děkuji 🙂 modlím se ......

petulak1988
19. únor 2013

@ifus ahojky tak co bojovnicek??? urcite je to silak...

ifus
19. únor 2013

@petulak1988 no...dělení se nějak zpomalilo,tak si mám zase zavolat zítra..když se zastaví,tak závěr je jasnej....nevíš,kdy můžu zase stimulovat,pokud to nevyjde? Jinak moc děkuju za podporu🙂

petulak1988
19. únor 2013

@ifus no ja ted cekam na KET 2menstruacni cykly...ted jsem 16DC a jeste pristi menstruacni cyklus mam pauzu no a dalsi uz by mohl byt KET....takze 2mesice pauza ...ja cekam teda jen na snehulacka ale myslim ze to je stejny...no drzim pesti aby se to nezatavilo 🙂 a nemas vubec zac dekovat....vim jak ti je .. 🙂

ifus
19. únor 2013

@petulak1988 Tak uvidíme..zítra budu o něco moudřejší🙂

petulak1988
19. únor 2013

@ifus jj tak dej urcite vedet budu na tebe myslet 🙂

ifus
19. únor 2013

@petulak1988 To je jasný,že dam 🙂