CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
19. únor 2013

@ifus to je mi lito, snad to jeste dozene, drzim palce!!!! 😉
Ja jsem cekala dyl, protoze to vychazelo akorat na prazdniny, kdy meli rekonstrukci.... Takze prvni jsem mela v dubnu a druhe v zari....

ifus
19. únor 2013

@martinka87 Tak uvidíme no🙂

streghina
19. únor 2013

@ifus jé, tak držím pěstičky na zítra, musí to vyjít, já furt čekám na ms a nic, zase si tělo ze mě dělá srandu, šla jsem dneska i na bosu, tak uvidíme zítra, jestli se umoudří, to čekání je děs, jednou jestli to vyšlo, pak až přijde ms a pak aby zase folíci rostly, to je teda koloběh 😉

ifus
19. únor 2013

@streghina Taky jsem si rikala,že je to pořád čekání na něco🙂) děkuju moc,zítra v 8 si budu volat,tak snad to dobre dopadne a když ne,tak hold se pojede 2.kolo..hlavně hlavu vzhůru,no ne?🙂)

ifus
19. únor 2013

@streghina Jinak babička vzdycky radila červený vinko,že je dobrý na ms🙂

mooncaa
19. únor 2013

@ifus Držím palce bojovníkovi ať zabojuje. Jinak mám pocit, že říkali buď další IVF za 3 měsíce nebo za 3 menstruační cykly. Je to kvůli hormonům, je to záhul pro tělo.

japro
20. únor 2013

@mooncaa jj taky tuším že 3 MS cykly......

japro
20. únor 2013

ahoj holky tak jsem 12 den po ET, ráno si zavádím UTROGESTAN a na prstě slabpolince ružové ☹ měl jste to někdo ale to už asi leze ta mrcha MS co ?

streghina
20. únor 2013

@ifus určitě, kdyžtak březen to jisti ,-) ms stále nikde, akorát boli břicho po cvicu, ja snad to vino dneska koupím, doma máme jen bílé

ifus
20. únor 2013

@japro Ještě neplas🙂

@streghina Zkus si ho svarit🙂

japro
20. únor 2013

@ifus neplaším ale...... za chvilku volaš, co ? ......držím palečky......

ifus
20. únor 2013

@japro Nervozitou mě rozbolelo břicho🙂 a ty sny...no jejej🙂))))

japro
20. únor 2013

@ifus no o snech bych já mohla psát knihy 😀 ☹ je to dlouhé co do 8h ale čekám tu s tebou .......

ifus
20. únor 2013

@japro Diiiiky🙂 dlouhý h i těch 9 minu:D

japro
20. únor 2013

@ifus už jen 5 😉

japro
20. únor 2013

@ifus 4........

ifus
20. únor 2013

@japro Tak bohužel..přestalo se vyvíjet,škoda..věřila jsem mu:( ale asi se to mělo stát,možná že je to lepší teď z kraje..jinak další stimulace za dva měsíce..děkuju,že jste mi drzely holky palce..jede se 2.kolo:)

japro
20. únor 2013

@ifus a sakra to je mi moc líto , ale jak řikáš lepší ted než pak .Ti řekli už za dva měsíce? to uteče jak voda a na kdy jsi objednaná?

ifus
20. únor 2013

@japro Konzultaci mám 4.,tam se bude probírat co dál🙂 ty fakt vydrzis netestovat? Jsi drzak🙂

japro
20. únor 2013

@ifus jj no jasně že ano 🙂 jen ted si řikám že nevím nic .......... poznám zda to tak zustane či se to rozjede....

mavo
20. únor 2013

@japro slabounké krvání - špinění snad ještě může být, ne? A přesto můžeš být těhu, ale nevím.... je po ET neschopenka? Kamarádka mě včera vysresovala, že je, ale v těch papírech z CARu je psáno, že není nutná neschopenka...
@ifus to mě mrzí, ale pokusů je ještě dost! A ne vždy to na poprvé vyjde, taky si myslím, že půjdeme 2x ... A vlastně pokus nemáš ET tak se tohle ani jako pokus nepočítá, si myslím... tak to měla kamarádka. A je vážně lepší, že teď se to stoplo než později.

mavo
20. únor 2013

@mooncaa Jak jsi na tom ty s embrijkama?

mavo
20. únor 2013

tak v pátek na OPU vážně žádná nejdete?

japro
20. únor 2013

@mavo apolinář nepíše marodní já marodím od svého doktora.......

japro
20. únor 2013

@mavo no nevím no časem budu moudřejší 🙂

mavo
20. únor 2013

@japro a měla bys mít neschopenku nebo ne? Nebo jak chceš? Mě se právě moc nehodí být doma 14 dní, ale jestli je to pro embrijko nejlepší tak samo budu...

holanci
20. únor 2013

@ifus ach neee, to mě tak mrzí ☹ moc jsem držela pěstičky....

ifus
20. únor 2013

@mavo Děkuju,ale jako pokus se to počítá...je to od ty doby,co jsou uzakoneny 4 pokusy

ifus
20. únor 2013

@holanci Jsem v pohodě🙂

ifus
20. únor 2013

@mavo Všechno záleží čistě jen na tobě..nikdo ti neprokáže a ani nezakaze být doma nebo v práci,pokud Jj nemáš fyzicky náročnou