CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
24. bře 2013

@streghina ahojky stale mrcha nikde tak snad brzicko dorazi 🙂 a ty cekas na mrchu??Nebudes testovat???
@martinka87 jj dekuji moc..snad se po tech lapalijich snehulackove umoudri a pekve se me chyti... 🙂

petulak1988
24. bře 2013

@japro ahojky tak skoda a le aspon ze ti to vyslo tak pekne na Jirsovou...tak drzim palecky na dalsi cyklus..

streghina
24. bře 2013

@holanci tak to je dobrý, někdy je to opravdu o náhodě, kolegyně v práci otěhotněla jednou těsně před a podruhé těsně po ms a to zrovna životospráva není moc dobrá, furt jí hranolky a smažená jídla a kouřila celé těhotenství, někdo má holt štěstí
@japro tak já dneska ráno špinila a teď nic, takže ms někde blízko dnes, 32dc, takže do středy dorazí, já chci taky Jirsovou 😉

streghina
24. bře 2013

@petulak1988 jo, ráno jsem špinila a teď už nic, takže čekám, dávám tomu do středy, jinak mi to včera nedalo a udělala test, co myslíš? bílo a bílo, tak ať ty mršky dorazí a můžeme pokračovat dál 😉 jaro máme za dveřma, není na co čekat

petulak1988
24. bře 2013

@streghina jj uz si moc preji at uz se neco deje.... mrnouskove tam na me cekaji 🙂 tak to bychom to mohli dostat podobne...pak uz jen spolecne cekat na dobry vysledek...myslim ze uz me ted vemou odber vajicek jsem mela v lednu tak uz to budou skoro tri mesice coz oni chteli 🙂 no snad mi zacnous stimulovat sliznici ....🙂 jak uz je pekne mam pozitivni mysleni...delam ted seminarku do skoly referat...do neho se mi moc nechce a pomalu zacnou zkousky...kdybych nebyla pubertak a neodesla z obchodni akademie uz jsem maturitu mela... 🙂

streghina
24. bře 2013

@petulak1988 no, tak zase malinko špinění a jinak nic, tak počkáme do zítra, jestli se tělo umoudří 😉

mavo
25. bře 2013

ahoj holky, tak jsem dnes 7.den po IUI a dostala jsem menzes... asi to není ani špinění, ale regulérní menzes... takže nic... akorát mi to přijde nějak brzo?! Počítala jsem tak příští týden...

petulak1988
25. bře 2013

@streghina tak co jak to vypada ja porad nic ☹

petulak1988
25. bře 2013

@mavo ahojky tak to je mi lito a kolikaty den si????To jsi tak 25 mozna ani ne vid??

mavo
25. bře 2013

@petulak1988 dnes 20.DC ...

petulak1988
25. bře 2013

@mavo tyyy jo to je hodne brzo fakt ze jo a je to opravdu uz mrcha nespinis jen??

mavo
25. bře 2013

@petulak1988 vypadá to fakt jak mrcha...

petulak1988
25. bře 2013

@mavo tak to je hodne brzy tak zkus zavolat do caru

japro
25. bře 2013

holky tak sem objednaná jirsová bude na sálku jdu k dr Malkovské ani nevím kdo to je 😉
@mavo no zavolej si tam a oni ti poraději ......

mooncaa
25. bře 2013

@japro U té jsem byla teď na UZ, ale fakt nevím, byla milá, přišla mi starší než ostatní (Ti mi příjdou všichni děsně mladí). Ale dělala mi jen UZ a psala výstupní zprávu.

mavo
25. bře 2013

@japro
@petulak1988 tak sem tam volala a prý má pocit, že to je začínající menstruace, a i kdyby ne a bylo to k počínajícímu těhotenství, tak to utrogestan stejně nezachrání...

japro
25. bře 2013

@mooncaa děkuji i já jdu jen na ultrazvuk a mám náké otázky 🙂

streghina
25. bře 2013

@petulak1988 tak já dnes 1dc, takže 5.4. utz a od zítra tamoxifen, jsem šťastná cyklus jen 32dc 😉

petulak1988
25. bře 2013

@streghina juu tak to ti zavidim ja stale nic ☹ uz me to stve navic mi je ekne blbe

petulak1988
25. bře 2013

@mavo tak to je mi lito ☹ tak sup na dalsi pokus

streghina
25. bře 2013

@petulak1988 já jsem to ani nečekala tak rychle, to je zázrak 😉 možná tím kontryhelem, pila jsem ho víc tenhle měsíc, bříško bolí, snad nebude třeba nurofen
@japro a na kolikátou jsi objednaná? já jdu taky v pátek, říkala, že ráno je na sálu asi od půl 11 do 12 bude Jirsová, tak to zkusím, jinak taky Malkovská a nikdy jsem jí neměla
@mavo tak snad nám to pak všem vyjde najednou 😉 dneska mi kolegyně z práce taky říkala, že jim nevyšlo ISCI, ach jo, snad se nám to prolomí 😉

petulak1988
26. bře 2013

@streghina dobre rano u me porad nic...doufam ze na ni nebudu muset jit jeste jednou...to uz je fakt divny...tak ti drzim palecky..a jak ti je?? me blbe boli me v krku asi od ty rymy a hlava tak mam narizeno lezet 🙂

japro
26. bře 2013

@streghina no my jdem na 10.15 tuším sestra mě řekla že doktorka ten den vubec neni psaná na kontrolu ale jen na sálek , máme smulu .....

japro
26. bře 2013

@mavo jj neboj se duben je náš 🙂

luca119
26. bře 2013

Ahoj, prosím o názory. Chodím k MUDr. Řežábkovi , kdo je lepší on nebo MUDr. Jirsová? děkuji a držím palečky všem (vč.mě 🙂 )

japro
26. bře 2013

@luca119 ahoj to netuším ...... to se asi tak nedá říct .... ale MUDr. Řežábek je prej dobrej 😉 a Jirsová taky a je moc fajn ráda si s ní povádám je taková milá a příjemná a vše krásně vysvětlí.......

japro
26. bře 2013

@petulak1988 tak jak u tebe Péto jak to s tebou vypadá ?

petulak1988
26. bře 2013

@japro ahoj nijak jeste jsem to nedostala..k tomu boleni krku a ryma chjo chjo....uz bych fakt si tu mrchu prala jako snad jeste nikdy 🙂

petulak1988
26. bře 2013

@japro snad bude dobra sliznice aby mohl probehnout KET

mooncaa
26. bře 2013

@luca119 Řežábek je primář, tak bych mu věřila. A prý opravdu kapacita. Já ho měla jen na transfery. K Jirsové chodím ráda, teda doufám, že už nikoho z nich nebudu potřebovat. 😀