CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

fori
18. zář 2011

@mufinka26 no a co test??není pozitivní?? tak moc bych ti to přálaaa 🙂

mufinka26
18. zář 2011

@fori dneska sem už netestovala, nechám to už na tu krev

fori
18. zář 2011

@mufinka26 takto jo, a tam jdeš zítra ju??

mufinka26
18. zář 2011

@fori jdu tam ve středu to budu 16.den po ET..určitě dám vědět jak sem dopadla, ale do tý doby nevím jestly na koníka půjdu, potřebuji se dát trošku dokupy

ka_cenka87
19. zář 2011

Dobré ráno všem, chtěla jsem se zeptat, jestli v CARu ještě berou... Potřebovala bych se objednat, tak jen jestli nevíte, jak to tam teď je?! Díky Katka 🙂

mirunka_cz
19. zář 2011

@ka_cenka87 Ahoj zavolej si tam a oni ti reknou jestli te vemou nebo ne.Ale myslim ze te vemou 🙂

mirunka_cz
19. zář 2011

Jinak ahojky uz mam konecne vymalovano hura 🙂 chci se zeptat nevite jestli jsou tyhle injekce dobry:Menopur,Orgalutran.A jeste mam otazku,mam tuv ceniku zakrouzkovany Kryokonzervace embryi uchovani po dobu 1 roku-2800kc a Rozmrazeni embryi a prenos do delohy-3000kc to budu platit oboji nebo jen 2800kc a potom nekdy tech 3000kc?

mufinka26
19. zář 2011

@mirunka_cz zaplatíš těch 2800kč, ty 3000kč se platí až půjdeš na ten KET jak sem byla ted já, ale k tomu ani nemusí dojít, pokud ti vyjde ET 🙂

mirunka_cz
19. zář 2011

@mufinka26 Aha ja se doma hadala ze to zaplatime vsechno,a muj ne jen kdyz se ti to nepovede tak potom 😀 je to zas bude na koni 😀 dnes sem to dostala tak zitra jedeme do Prahy jsme zvedava jestli mi ta cysta praskla.jinak jak sem psala otech injekcich mela si je taky?

mufinka26
19. zář 2011

@mirunka_cz menopur sem pak měla taky 🙂 myslím, že jsou to dobrý hormony, jinak by je ani nepsaly 🙂 🙂 já ted čekám na mrchu a od příští mrchy\ budu zase stymulovat na toho našeho posledního mrazáčka 😀 takže začátkem listopadu jdu do toho znovu 😀

mirunka_cz
19. zář 2011

@mufinka26 Moc ti to preju aby ti to konecne vyslo.

mufinka26
19. zář 2011

🙂 😉 @mirunka_cz moc děkuji, věřím, že to jednou vyjde 😀 ale už aby to bylo 🙂 😉

fori
20. zář 2011

ahoj, včera v caru frmol jak blázen, to jsem tedy nečekala, plno holek tam bylo. já byla za minutu venku. měli jsme včera špatný spermiogram pouze 5 mil. ale postk. test je o.k. - tak jsem ráda. Co vy?? nějáké novinky??

jollynys
20. zář 2011

ahoj,chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s úspěšností ivf když nebyl nalezen žádný problém.Jsem v květnu po zavedení jednoho embrya a teď mám jít na druhé.Předem děkuji za odpověď 😉

mufinka26
20. zář 2011

@jollynys ahojky, já sem byla taky v květnu na zavedení a ted podstupuji KETíky, myslím, že Apolinář má veliokou úspěšnost, co sem takhle četla recenze 😉

mirunka_cz
21. zář 2011

Ahoj Holky tak jsem byla vcera u doktora a dopadlo to ok 🙂 cysta uz neni,a dostala jsem prvni injekce dalsi navsteva ultrazvuku v pondeli.Jinak jak jsem psala otom ceniku kolik budu platit tak jsem neplatila ani korunu za injekce nechapu to kdyz sem to mela zaskrtle 😨

fori
21. zář 2011

@mirunka_cz tak vidíš, vše je super ne?? držím palce

sponiarka
21. zář 2011

Ahoj i když si je měla zaškrtlé tak máš nějaké hrazené pojištovnou když ti budou málo zabírat tak ti přidají a ty už budeš doplácet.Ale držím palce

mirunka_cz
21. zář 2011

Dekuji vam 🙂

jollynys
21. zář 2011

Ahoj holky,chci se zeptat co jsou to ty ketíky?Dík 🙂

mufinka26
21. zář 2011

@jollynys Ket ti dělají ze zamražených embrijí, které ti zbyly po OPU 🙂 takže bobana pěkně rozmrazí a zavedou 🙂

mufinka26
21. zář 2011

@mirunka_cz to je skvělá zpráva, já jdu zítra na krev, mrcha ještě nedorazila, což je divný 😒 takže potřebujou mít ten negatyvní výsledek potvrzený i z krve. ale pozityvum, nejspíš bude KET následovat již v říjnu 😀

mirunka_cz
21. zář 2011

@mufinka26 uz jsi to mela dostat?

jollynys
21. zář 2011

No jsem zvědavá.Kéž by to vyšlo 🙂

mufinka26
21. zář 2011

@mirunka_cz no právě, že mela, jelikož sem prášky už vysadila 😒 tak sem si je dneska zase vzala, kdyby náhodou 😅

mirunka_cz
21. zář 2011

@mufinka26 treba jsi tehotna 🙂 😝

mufinka26
21. zář 2011

@mirunka_cz no nevím holka, moudřejší budeme v pátek odpoledne 🙂

mirunka_cz
23. zář 2011

@mufinka26 Jak jsi dopadla porad na to myslim?

mirunka_cz
23. zář 2011

Holky chci se zeptat,manzel mi picha injekce do zadku a obcas se mu udelaj bublinky docela mam strach. 😒 myslite ze to vadi?

mufinka26
23. zář 2011

@mirunka_cz myslím, že to neva, já když chodila na injekce do apolináře, tak se jim tam bublinky občas taky udělaly 😉 Jinak já se dozvím výsledky z krve až za hodinku, nejdelší hodina jakou sem zažila 😖 sem nějaká nervozní, ikdyž vím, že těhule nejsem