CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

ka_cenka87
30. kvě 2012

@streghina No ono už se to tak nějak vyřešilo, já si hledám byt a stěhuju se pryč... 😔 Občas se sem mrknu,hlavně na tebe!!! Ale nebojte holky, určitě už brzy najdete // a pak budete naprosto šťastné 😉

zavoralova
30. kvě 2012

Tak po zhruba třech týdnech kdy test byl negativní jedeme 7.6. na ultrazvuk,,pravděpodobně mi nasadí asi estrofem opět a pokud se jim zadaří rozmrazit našeho posledního mrazáčka,zkusíme znova,pokud to nevyjde,dáme si chvíli pauzu.jinak dnes jsme byli na socialce pro žádosti k adopci.Jediný co mi ted dělá špatnou hlavu ,je ,že mi poslední 14dní co jsem se vrátila do práce staršně natýkají nohy,až mám z toho strach..nevím zda je to stěch všech hormonů pozůstatek..Máte s tím někdo zkušenost,koupila jsem si prášky na odvodnění,nic,jím řasu,nic,lioton nezabýrá,,poslední dva dny mi začínají modrat večer,doktorka mi na to řekla,že je to normální,že si musím uvědomit ,že mi nenín 20cet ... 😠

streghina
31. kvě 2012

@ka_cenka87 Aha, tak to mi je líto, já myslela, že to byla taková ta normální přeháňka 😒 takže jsi clostík ani nebrala? protože občas hormony způsobují divné stavy, mm vždy pozná, když je beru, teď beru ten tamoxifen, dnes mě hlava bolela celý den, ještě 3 dny a konec. No, jsem zvědavá, jak dopadnu ve středu 😉 nevím, co bych měla popřát tobě, jestli usmíření nebo nového partnera, je to tak těžké někomu radit, když nevíš víc, tak hlavně ať se tím netrápíš 😎

streghina
31. kvě 2012

@zavoralova ahoj, já jdu také na UTZ, ale už 6.6., hezký datum, tak doufám, že folíci budou růst. My jsme asi stále na začátku po roce a půl, snad to bude mít brzy šťastný konec, vidím, že ty to ho máš víc za sebou 😎

petulak1988
3. čer 2012

@streghina ahojky drzim palecky aby byly folici 🙂 urcite budou

streghina
3. čer 2012

@petulak1988 ahoj, díky za povzbuzení, včera jsem dobrala tamoxifen, dneska už trochu cítím pobolívání břicha, tak ve st uvidíme 😉

petulak1988
3. čer 2012

@streghina super...tak zatim to vypada dobre...fakt drzim palecky...snad se to u nas taky brzy pohne k lepsimu

fori
4. čer 2012

@zavoralova no mě to moc normální nepřijde... jdi někam na vyšetření?? a máš křečáky?? bolí tě i žíly??

moruse
6. čer 2012

Mám na Vás všechny dotaz, nejlépe už na těhotné. Když bych otěhotněla a chodím do Caru (mám jen Clostilbegyt a Pregnyl) a pak bude následovat Clexane. Kam mám jít? Ke svému lékaři nebo k Apolináři? A v kolikátém týdnu?

mooncaa
6. čer 2012

@moruse Když otěhotníš, tak zavoláš do CAR a oni Tě objednají na UZ. Až najdou na UZ srdíčko (to cca na 2. UZ) tak Tě pak pošlou k tvému Dr. (jako předají zpátky do péče).

streghina
6. čer 2012

@petulak1988 ahoj, tak dnešní UTZ nic moc, 11DC mám 1 folikul větší, a to 11mm, takže opět beru tamoxifen 4 tb. a ´v pondělí znovu na UTZ, naštěstí tam byl Řezábek a domluvili jsme se už předběžně na stimulaci na IVF v průběhu srpna až září, červenec nebudou dělat IVF, bude stěhování po rekonstrukci, říkal, že stimulace injekcema mi určitě pomůže, ale má strach vícerčat, tak asi zvolím to IVF, aby z klasického snažení, nebylo miminek víc 😒 no, sice jsem to obrečela, ale jsme o kus dál 😉 tak pondělí rozhodne o dalším postupu

fori
8. čer 2012

@moruse přesně jak píše mooncaa.... jdi zase do caru...

fori
8. čer 2012

@streghina nebreč.... IVF to jistí 🙂 ... určitě.. půjdeš na 1?

streghina
8. čer 2012

@fori ahoj, ano moje 1., IUI u nás nemá cenu, jsem ráda, že tam byl zrovna Řezábek, byla jsem původně objednaná k Jirsové, ještě v pondělí jedu na UTZ, dal mi ještě 12 tb. tamoxifenu, jestli nějak zareaguju, ale ovulaci rozhodně nepociťuji, minule jsem ji měla až 21 DC, říkal, že pondělí rozhodne 😉 červenec máme teda smůlu, ale v srpnu snad už IVF dělat budou, jak říkal. Ještě mi říkal, že ty hormonální injekce mi určitě zaberou, ale při normálním snažení bychom mohli mít i 3 a více miminek a že se prý i hormonální injekce berou jako IVF, přestože bychom na IVF nešli a zkoušeli to dál doma. Takže IVF asi bude nejlepší, jedno miminko a pokud možno jistotu, že to snad vyjde. 😉
Doplácela jsi něco na IVF? Jaké injekce jsi měla? Kamarádka v Sanusu v Pcích doplácela 7tisíc Kč. A jak se máš jinak ty? Jinak jsem od úterý tetičkou, švagrová má klučíka 3,8 kg, rodila v Motole a spokojenost žádná, byla jsem tam z toho zaskočená. 😒

fori
8. čer 2012

@streghina no ta Motol je taky taková továrnička... zase moje 2 známý tam byly spokojený....jinak prosimtě já stimulovala Fostimonem - je levný a účinný.. ale stejně jsem doplácela za neěj 2500 , nestačilo mi, to co mi hradí pojištovna... no a tak jen 6000 za ICSI. a toto vše - takže celkem 8500Kč, a to jde. jinak já se cítím fakt dobře..... jako bych ani nebyla těhu... pomalu začínám cítit pohyby.... a užívám si nákupy.... nakupuji do modra a zelena.. takže počítám s tím klukem... 19.6. jdu na screening, tak jsem zvědavá.....

streghina
8. čer 2012

@fori no, tak díky za info 😉 no, já jak toho prďolku viděla, tak jsem hned musela v Tescu koupit bodíčka, mám jich 5 a kombinace také modrá a zelená a pak proužkový a s autíčkama, no za 300 Kč je to super. Včera jsem byla u kamarádky, ta má 4-měsíční holčičku, tak byla ráda, že si odpočinula a já ji musela furt chovat, protože chce koukat, co se děje a nechce ležet. Tak pak dej vědět, ja jsi dopadla 😉

fori
8. čer 2012

@streghina jo to dám... neboj... měj se... 🙂

streghina
12. čer 2012

Ahoj holky, tak v pondělí jsem byla na kontrolním UTZ, tj. 16 DC a folikul 16mm, tak jsem dostala pregnyl a dneska mi ho píchli. Aspoň něco. Zareagovala jsem po 27 tb. tamoxifenu, tak mi zase Bláhová předepsala clostík a prostě řekla, že mi dá 2 měsíce pauzu, že stejně se stěhují a přes léto nic dělat nebudou. Takže příští UTZ opět pokud možno k Jirsové či Řežábkovi, přes ní by se to moc nehnulo. Prostě nevidí žádný problém 😒 A snažit se je dohnat, aby něco dělali. Jo, poradila, ať se mm snažíme teď 4 dny a ten úplně zbled, že bude vycuclej jak citron 😉 no, spíš to vidím ob den

zavoralova
12. čer 2012

@fori Ahoj,nevydržela jsem to a šla jsem na doktorku apelovat znovu,napsala mi Furon na odvodnění,opět mi něvěřila,tak jsem ji ukázala fotku,musela jsem to zdokumentovat,udělala mi krevní testy,ty zjistili,že mám pod míru bílkovin,ledvinové testy byly také dost pod mírou,tak se ji to celé nezdálo..křečáky mám sem tam,ale ty mě nebolí,mám spíš dost těžké nohy,jak je mám jako báně,a není mi příjemné jak se mi kůže napíná.🙂 Ptala jsem se na Caru,zda ten Furon nevadí při injekci,nedali mi tentokrát estrfem,ale musela jsem si píchnout Pregnyl do zadku..no a tam mi řekli,že až půjdi na KET,ak bych ty prášky neměla brát 🙂) kocourkov hadr 🙂

zavoralova
12. čer 2012

@streghina Ahoj,no už toho máme dosti za sebou,ale pořád je v nás malá naděje.ve čtvrtek minulý týden jsem si píchla pregnyl,a v pátek jedeme na embryotransfer,teda pokud se jim podaří rozmrazit naše jediné .-).poněvadz minule při rozmrazování zaniklo 1.Po každém ET jsem byla poctivě doma,poněvadž dělám v Gastro.a jsem 12h na nohou,neschopenku mi v Caru nechtěli napsat,že je to zbytečné,psala mi ji vždy obvodní,tak jsem se rozhodla pro tentokrát chodit do práce,bud to bude mít úspěch nebo ne..Jinak držím palce at to vyjde 🙂

fori
13. čer 2012

@zavoralova to jo... blázinec vid? tak hlavně aby se to zlepšilo.....

fori
13. čer 2012

@zavoralova mě v caru chtěli napsat neschopenku... .. proč tobě ne.... u koho jsi byla?? já myslím že, je to docela záhul stát 12 hodin na nohou.....

streghina
13. čer 2012

@zavoralova Ahoj, tak to budu myslet, aby to vám to dopadlo dobře 😉 mně přijde taky, že se s náma nepárou, já sice dělám v kanclu, ale občas máme boje se šéfem a taky bych nerada kvůli jeho výstupům se stresovala. Servírku jsem dělala o prázdninách, když jsem byla na škole, abych měla korunky a opravdu 12hod je záhul, když je narváno. Kolikrát jsem v noci trpěla na křeče v nohou. No, já jsem Bláhové říkala, že mám asi výtok, který jsem tak nemívala a ona mě odkázala na svého gynekologa, ale myslím, že to souvisí s tou hormonální změnou. Tak dneska jsem si koupila laktobacily na ženské potíže Peals, není to nic hroznýho, ale pro můj pocit. A ke komu tedy chodíš? Mně řekla, že jsou 2 měsíce prázdniny a tak třeba na podzim se vrhneme dál, nevím, kam dál, furt jsme na stejným místě. 😒

streghina
13. čer 2012

Holky, nemáte někdo zkušenost s chřipkou v kombinaci s Pregnylem? Včera mi ho píchli a dnes jsem padla s průduškama z klimatizace, mm jí má v autě pořád puštěnou, já na ni nejsem zvyklá, tak mě to složilo. Můžu třeba paralen nebo mucosolvan? Už jsem si dala jeden paralen, pěkně mě bolí průdušky a do toho bychom se měli snažit, to je pech 😒

fori
14. čer 2012

@streghina to víš že jo.... zase to tak neřeš..... normálně se léči.... nebo aspon já bych to udělala 🙂 🙂

streghina
15. čer 2012

@fori já jsem včera ráno tam radši brnkla a vše můžu, ale prý lepší podchytit dřív než mít antibiotika, zůstala jsem radši doma a dnes mi je líp 😉 no, když všude na příbalových letácích píší, že máme informovat lékaře, pokud užíváme jiné léky, člověk je fakt z toho už úplně zblblej 😎

fori
16. čer 2012

@streghina no to je jasný..... tak at ti je lépe.... 🙂

nikoza
18. čer 2012

Ahoj holky potřebuji radu ve čtvrtek jsem objednána na první konzultaci k Apolináři. Na stránkach na netu jsem vůbec nenašla kde to tam mám hledat a jak to tam funguje mám tam být v 10.15 ale nevím kde a u koho se mám hlásit maj tam nějakou recepci?

evulatko
18. čer 2012

@nikoza, ahojky🙂 Par let jsem tam nebyla, ale pokud je vsechno pri starem, tak vejdes do budovy, pujdes chvili rovne a pak se das doleva a pak doprava a celkem na zacatku dlouhe chodby maji ordinaci, maji tam na dverich napsano poradna pro lecbu neplodnosti nebo tak neco. Sestricka nebo doktor vychazi a zavolaji si Te, zadnou recepci nemaji. Tak hodne stesti🙂))

nikoza
18. čer 2012

@evulatko děkuji a musím se tam někde hlásit nebo už mě budou čekat že jsem objednaná a prostě se jen posadím a vyčkám?