CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nitenka
13. únor 2009

aknytna zítra držím palečky.... a přeji hodně štěstí .-) 😀

nitenka
14. únor 2009

ahojky Holky Psala mi Aknyt,je taková dost naprdnutá,že o 10 folících si může nechat jen zdát,takže netuším přesnej počet ozve se odpoledne... Ale asi nic moc folíků nebylo... tak držím palce at je jich hodně silnejch 🙂

larri
14. únor 2009

Mam dobre zpravy,Aknyt ma 11 vajicek,psala mi.Gratuluji. 😉

aknyt
14. únor 2009

Ahoj holky,
tak se hlásím už sama. Po OPU mě vůbec nic nebolelo, tak jsem si myslela, že snad ani nic neodsáli. Jak psala Larri, tak mi nahlásili 11 vajíček, teď bude heodně záležet na tom, kolik jich bylo zralých. Na ICSI se berou jen zralá a nedá se počkat, jestli nedozrajou při oplodnění v laborce. Ale základ považuju za přijatelný, tak snad se zítra dovím nějakou dobrou zprávu.

aknyt
14. únor 2009

Jo a nevím, co mi to namíchali na uspání, cítila jsem se, jak po nějakých veselých houbičkách - úplně odpočatá a ještě k tomu vysmátá 😉

larri
14. únor 2009

Aknyt,jsem rada,ze jsi v pohode,bojuj za nas vsechny. 😉

TED RIKAM TOMU MOJEMU,ZE JSI BYLA NA TOM CO JA minuly tyden a ze mas 11.A jeho syn,ozil a rika ceho 11? Tak ten muj delal jako ze nic a rekl 11 vajicek.A maly,co 11 vajicek? Tak rikam,ze jedna kamaradka si dala na veceri 11 vajicek a myslela,ze je klid.A on zase,to neni moc....
Promin,Aknyt,ale pred takovyma malyma aby si daval clovek pozor na vsechno.Kdybych mu rekla,bez se umyt nebo udelej neco,tak neslysi. 🙂

aknyt
14. únor 2009

Tyjo, sníst 11 vajíček, to by byl nářez 😀 ... jo děti jsou zvědavý a zajímají se o blbinky 😉

larri
14. únor 2009

No on zaslechl 11 a kdyz jsme mu hned nerekli o co jde,tak ho to vic zajimalo.On nevi vubec,ze planujeme mimi.

aknyt
14. únor 2009

Kolik je klukovi?

larri
14. únor 2009

BUDE MU 10

aknyt
14. únor 2009

tak to není zas tak malý a asi by těch 11 vajíček už dal 😀

aknyt
15. únor 2009

Ahoj, zdravím vás při neděli.
Máme výsledky z laborky - v tuto chvíli máme 6 vyvíjejících se embryjek. Transfer je naplánovaný na středu, tak doufám, že do té doby aspoň ta 2 vydrží.

larri
15. únor 2009

Aknyt,tak gratuluji a koukam,ze taky mas transfer naplanovany pozde,jako ja.

Je fajn,ze si tady piseme aspon my dve 🙂

tulipanekps
15. únor 2009

ahoj kočanky, koukám na vás v rychlosti, jsem nějaká nachcípaná, tak se snažím to rozchodit, jdu si udělat čaj.

aknyt, vypadá to slibně. moc moc gratuluju. 😉

nitenka
15. únor 2009

ahojky dobré ranko larri, tuli, aknyt 🙂

nitenka
15. únor 2009

aknyt 6 je dobrý...moc jim držim palce.. myslím si že nejmín 4 se zdržej a nejmín dvě se hned zakousnou 🙂

nitenka
15. únor 2009

chtěla jsem napsat udržej 🙂 😀

larri
15. únor 2009

holky,zrovna jsem cetla,ze k Apolinari zacala chodit Bartosova.Mozna ze se s ni nekdy potkame nebo se k nam pripoji 😉 .Ale co nechapu,proc to musi byt v novinach,proc jim aspon v tomhle nedaji pokoj.Az se jim to podari,tak muzou napsat,ze to bylo po umelem,ale ne ted.
Ani nevite,jak ted ltuji,ze jsem o tom mluvila,priste budu mlcet jako ryba 😀 ,ja to neumim,ale musim.

Za chvili se chystame a jdeme na obed,tak hezky den.

nitenka
15. únor 2009

larri hezky si to užijte 🙂

aknyt
15. únor 2009

Díky holky 🙂
Počítám, že zbydou 2 na transfer, zbytek asi odpadne, vždy jsme to tak měli. Tedy doufám, že to nedopadne hůř 😉
Oni to tak nechávají rádi, do toho 4. dne. Měla jsem to tak 2x a jednou transferovali 2 denní. Teď by měl být třetí transfer 4 denních. V úterý tam zavolám, jak to vypadá. Myslíte, že by mi zavolali, kdyby ET nebyl? nebo by mi to řekli, až bych dorazila?

petise
15. únor 2009

Ahoj holky,
můžu vás poprosit o poslání hlasu pro našeho pejska? Děkuji...
http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=1851

nitenka
15. únor 2009

aknyt to nevím.... vždy jsem tam jela nervozní co bude.. ale myslím si že si tam můžeš zavolat ty dřív a poptat se at jsi v klidu

nitenka
15. únor 2009

tady nikdo není .-( 😠

larri
15. únor 2009

Tak jsme nikam nesli,mlady nevi co chce na obed a vlastne nema ani hlad,tak ho ten muj zavezl domu.Mel jet po obede,tak to bude vypadat,ze mu neda macecha ani najist.

Aknyt,ja mela kazdy den volat co a jak.Jestli ti to nerekla,tak to vypada dobre.Ale asi bych si tam v utery taky zavolala.

aknyt
15. únor 2009

Larri, mně nic takového nikdy neřekli, že mám volat denně. Vždy mi druhý den po OPU stanovili datum ET a tak to bylo.

Když mladej nemá hlad, tak ať si ho nakrmí - ty žádná macecha nejsi 😉

nitenka
15. únor 2009

larii s těma nevlastníma dětma to je ok,ale s jejich mamkama je to někdy katastrofa .-) ale těžko říci jak bych se chovala já... ono je to na obou starnách složité.. hlavně že máš hezký vztah s klukem to je fajn

aknyt
15. únor 2009

Ahoj Nitenko, už se ti to krátí, to čekání na kontrolu 🙂

nitenka
15. únor 2009

aknyt krátí,ale mám stažené půlky 🙂)) 😀

larri
15. únor 2009

holky,ja to nemam spatne s mladym ani s bejvalkou.My si nedelame problemy,nemame k tomu duvod.

Aknyt,u mne asi vedela embryolozka,ze to nema cenu,ale davala tomu malou nadeji.Proto jsem volala kazdy den,ikdyz poprve mi rekla termin transferu.Ale to bude dobre,ty jsi urcite z nas vyplasena a vystrasena.Ja verim,ze ted uz tady budou jenom pozitivni zpravicky.Akorat,ted nikdo nestimuluje,ze ne?

Mozna zacne Iveta a napise nam 😀

aknyt
15. únor 2009

Larri 😀 to by byl gól