CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nitenka
26. únor 2009

ahojky všem.. Zdravím Klárku 🙂 ahojky bojovníčku 🙂 omluvám se ti jak jsi šla na transfér tak já vyšla tak zmatená,že mi docvaklo kdo jsi až o 50 metrů dál.. 😀

nitenka
26. únor 2009

modročko... naber sílu,upřímě neuspěch při prvním IVF byl asi nejhorší,nevím proč,ale je to tak člověk se nato upně a neví pořádně co ho čeká.. jsem ráda,že už je líp a přeji hodně sil do dalšího boje.. ty křeče v podbříšku nepodcenuj až budeš v caru zmin se tam at se na tebe juknou.. ty hormony dělají bordel a cysty ..tak at jsi do dalšího boje ok..

nitenka
26. únor 2009

včera jsem dostala fotku bojovníčka tak jí mám v albumu 🙂 Aknyt my vysvětlila,že to veliké je tělíčko se srdíčkem a ta hranatá kostička je hlavička 🙂 prcek je ještě zatočenej ,ale už se začne snad brzo vytahovat natahovat a tak už měříme 13mm čahounek po mě ..Zítra jdu na gyndu tak uvidim co mi řekne můj doktor...

modroocka2
26. únor 2009

Jo jo, máš pravdu nit.. sem tam se přistihnu jak sedím a koukám do blba a přemýšlím co by kdyby... ale těším se na úterý, to pak bude všechno veselejší..no a ty bolesti uvidíme, na cysty trpím v prosinci mi zkazily první pokus na stimulaci, takže asi znovu rostou.. ☹ Dr. to řeknu to je jasný, musí operovat se vším aby dosáhli mého cíle...🙂
😵

nitenka
26. únor 2009

modročko neboj se... dočkáš se prcka.. Já byla po 4 neuspěchu tak vyřízená,že už jsem nevěřila a najednou jsem těhulka... hlavně se dej dohromady je to důležité do dalšího kola.. podle mě v tom celém procesu hraje i hlava... tak se drž a držím palce at to vše rychle uteče..

modroocka2
26. únor 2009

Díky...

klarka.k
26. únor 2009

Tak já jsem dnes večer přišla domů, šla na záchod a nemilé překvápko ☹ . Zatím pouze špiním na toal. papír, jinak ne, ale je to krev. Nestrácím naději, to se může stát i v těhotenství, ale spíš od toho moc nečekám. Nitenko máš pravdu, první nezdařilý pokus je asi největším zklamáním. A nevadí, že jsi mě nepoznala 🙂 , vždyť máš jiné starosti 😉 .

larri
26. únor 2009

Hooolky,zdravi a vi,ze uz asi spinkate,ale ted k nam do prace prisel pritel holciny s kterou jsem byla na OPU.Rikala jse uz,ze se znae od videni.No a jdou na ultrazvuk a jestli jsem to dobre pochopila,tak to budou dvojcatka.Ale bylo ne to blbe se ptat,tak jsem byla potichu.Pokecali jsme,jako by jsme se znali 1OOlet,probrali moji ovulaci atd.Hned je mi lip,ze se to nekomu zase povedlo.

A vy dve nestresovat,ale pozitivne testovat.Pa a dobrooo noc.

len
27. únor 2009

Klárko, já taky špinila a pak to přešlo a test byl pozitivní 🙂
Larri, tak to vidíš, statistiky jsou spolehlivý, fakt to IVF funguje, jenom jsme se tady holt sešly z té neúspěšné party. Víte, kolik musí být na nás po IVF šťastných těhulí, aby ty statistiky sedly? 😀

aknyt
27. únor 2009

Ahoj holky,
tak jsem na tom byla jako Klárka - včera večer se spustila krev, musela jsem mít vložku. Ráno už nic a teď taky ne - jsem z toho zmatená. Testík je negativní, tak snad Klárka dopadne lépe.

klarka.k
27. únor 2009

Dobré ráno holky. Všechny vás zdravím. Tak já si test zatím nedělala. Ještě počkám. Je to pořád stejné jako včera večer. Příznaky na MS mám. Obávám se, že to přijde naplno. Uvidím. Díky Len. Trochu mě to uklidnilo.

len
27. únor 2009

Aknyt, přesto všecko držím palce, zázraky se dějí 🙂 Kdo ví, jestli bych já bývala měla 10. den po ET //...

nitenka
27. únor 2009

aknyt na testík je brzo fakt...moc držím palce aby ráno byla slabá // stále podle mě naděje je..jáměla ten 10 den tak slaboučkou že si myslím že 9 den by vidět nebyla.. Klárko já taky špinila už od 10 dne po ket a krvácím do dneška,holky držte se..mažu na gyndu poprvé a k novému lékaři tak jsem na něj zvědavá..tak zatím pa a hezký den..zdravím Len,Lari ,sari, tuli a uplně všechny.... papa 😀

larri
27. únor 2009

Jeje,v mojim vecernim prispevku,ktery jsem psala rychle v praci,at muzu domu,mne chybi v nekolika slovech pismenko m.To se teda omlouvam a radci nekontroluji chyby.

Holky,ja vas budu cist az v nedeli kvuli testovani.Driv tomu neverim,prijde mi to brzy a na Nitence vidime,ze krev neznamena vsechno je pryc.Holcina co byla semnou na OPU,tak mela myslim jenom tri vajicka a vidite,vyslo ji prvni ivf.Neztracejte nadeji,Aknyt po tom vsem ,co sis vytrpela musis doufat az dokonce.

Nitenko,po kom asi ta vase mala bude,ze te tak strasi? Ale dava o sobe vedet,tak to je dulezite.

Ja se hrozne tesim az si budeme pristi rok psat,jak nam ty nase deti rostou,co papaji a ze se nemuzou vykakat 🙂 a do toho si posilat fotecky.Jenom vzpominat,kolikrat jsme se naplakaly,ale vzdycky jsme vedely kam se jit vykecat.Brzy bude jaro,bude svitit slunicko a vsechno bude veselejsi.Vzdyt ted to je takove smutne ☹

Vcera mi rikala mamka,ze od jeji zname syn s manzelkou byli dvakrat na ivf,ale asi v Brne a nic.No a ted to nechteji zakriknout,ale asi otehotnela prirozene.Trochu pozitiva na vikend 😉

kralka
27. únor 2009

Ahoj, tak vás tu mlčky čtu a čekám na svůj cyklus a opětovné braní clostilu ☹ . Teď musím, ale napsat jak potěší dobré zprávy, i když jsou jen z doslechu. Jsem teď nějak melancholická a tak mě dojalo trocha pozitiva na víkend od larri. Včera jsem si najela na první stránku diskuze a uklidňovala se počtem holek co už jsou těhotné nebo mají mimi. Holky držím všem moc palce a teď hlavně Aknyt a klarce.k.

aknyt
27. únor 2009

Holky, díky za podporu, uvidíme za 2 dny, jestli se něco změní. Třeba je fakt brzy. Dokud nedorazí rudoška, tak nějaká naděje je.
Klárko, jsem na tebe zítra zvědavá a držím palečky 😉

larri
27. únor 2009

Aknyt,ted psala jedna holka z Opavy,ze // carky nemela ani 16 den a az z krve poznali,ze je tehotna a ceka v lete dvojcata.Hlavu vzhuru.

Holky,kdo se bude nudit 22.3: v nedeli a pujde semnou na nataceni poradu Naha jsi krasna.Bude tam moje kamaradka,ale je z Opavy,tak aby mela nekoho v publiku.

aknyt
27. únor 2009

Larri, to by bylo fajn - v pondělí mám v plánu krev 😉 a stačilo by mi i jedno zdravé...

Na tu neděli 22.3. ještě nevím, jestli půjdeš na srazík, tak se domluvíme případně tam. Nebo to potřebuješ vědět už teď?

larri
27. únor 2009

Nevim,do kdy to potrebuji vedet.Jeste nevim ani cas.Ale jestli se chcete nekdo odreagovat a chvilku myslet na neco jineho,tak az budu neco vedet,napisu.

len
27. únor 2009

Včera mi přišel ten výpis z pojišťovny, stát za mě loni zacvakal přes 70 000 😒 Já na poplatcích dala 1 100. Za ten rok jsem byla u doktora 24x 🤐

Jinak IVF tak, jak jsme ho měli my (stimulace, kontroly, léky, odběr vajíček v narkóze a jejich transfer), stál pojišťovnu 45 000 a my dopláceli 4 000 na pohodlnější léky. Takže pro samoplátce cca 50 000, pokud nepotřebuje nějaké nadstandardy 😔

klarka.k
27. únor 2009

Ahoj holky. Taky moc děkuji za podporu. Zítra napíšu jak jsem dopadla. V pondělí jdu taky ke svému gynekologovi, mám nutkání tam zavolat už dneska, ale asi je to zbytečné. Takže to musím přes víkend vydržet ☹

aknyt
27. únor 2009

Len, mohla bys mi to, prosím, to vyúčtování IVFka rozepsat podrobněji? Klidně do IP, pokud nechceš sem? Docela by mě to zajímalo, jestli jako samoplátce platím za položky stejně...

len
27. únor 2009

Tak IVF hrazeno pojišťovnou:

- Diphereline - 3 770 Kč
- utz - 268 Kč
- Puregon 2000 IU - 14 005 Kč
- utz - 268 Kč
- Pregnyl - 502 Kč
- vyšetření anesteziologem - 202 Kč
- anestézie 20 minut - 1 308 Kč
- IVF cyklus s transferem embryí - 26 000 Kč
- Utrogestan - 457 Kč

Já doplácela:

- Puregon cca 4 200 Kč
- Pregnyl cca 100 Kč
- Utrogestan cca 120 Kč

klarka.k
27. únor 2009

Tak holky. Volala jsem do CARu, řekli mi, že si mám udělat test už dneska. Ten je negativní a normálně menstruuju. Takže nic, bohužel. ☹ Tak příště.

larri
27. únor 2009

Holky,ja jdu do caru 8.3.,nejdete tam nekdo taky?

Klarko,to je skoda,ale myslis,ze uz je konec? Pockej na krev.

klarka.k
27. únor 2009

Larri, bohužel si myslím, že jo. Začíná to být silnější. Už jsem si vzala tampon. Myslím, že je konec. Zatím nevím, kdy jedu do CARu. Je mi hrozně...Vím, to přejde.

ola69
27. únor 2009

Ahoj holky, pořád si sem chodím počíst a všem přeju aby to brzy klaplo. Nemám za sebou tolik pokusů jako Nitenka ale taky mi tvrdili že to bude problém ( po operaci, bez vejcovodu s mizernou ovulací a 39 let ) a nakonec to klaplo. Tak hlavu vzhůru. Kamarádka už to vzdávala a když viděla mě tak naklusala k Apolináři a zkouší to znova.
Klárko moje kamarádka menstruovala 2 měsíce a moje sestra při každém dítěti ( má 3 ) taky ještě vydrž. Mě moc pomohlo že v tom nejsem sama a pročítala jsem to tu večer co večer.

nitenka
27. únor 2009

☹ klarko.... vím,že budu mluvit jako magor,ale vyplakej se... pořádně to dneska ze sebe dostan a zítra to zahod za hlavu,nejde to jinak.. sežere tě to a nepomůže... ted jsi nato se stím srovnat uplně sama,a snaž se dát dohromady co nejdřív.. máš zasebou první krok nic není ztraceno neboj další krok máš před sebou a určitě je nutné aby jsi byla silná ženská a nic nevzdávala a nedělala závěr z jednoho pokusu.. Je mi to moc líto opravdu vím,že po tom roky domácím snažení je IVF jako poslední naděje nakterou se upneš a když to poprvé nevyjde zlomí to vaz,právě pro tu nevědomost... stále jsi v procesu a k uspěchu máš nakročeno. neboj věřím že další pokus bude už uspěšný... drž se a vážně se nenech sežrat tou bezmocností a pocitama viny a zla vypust to ven a bojuj dál. 😉

klarka.k
27. únor 2009

Holky, díky moc za podporu. Neboj Nitenko, už jsem to ze sebe tak nějak dostala. Včera jsem nevěřila, že to bude dneska jiný. Ty na sebe hlavně dávej pozor! Jenom doufám, že to vyjde alespoň Aknyt. Myslím na tebe holka, drž se!!! Jsem moc ráda, že se tu můžu vykecat a že někdo poslouchá. Jsem tu taky několikrát za den...

nitenka
27. únor 2009

jinak já byla dneska u svého nového gynekologa..už vím kde je zakopanej pes... tmavé krvácení je od hematomů,červené je od ledvin a jater... dneska na mě jen doktor kouknul a ptal se zda jsem měla žloutenku,říkam,že ne... a on tak máme problém... máte žluté oči to jsou játra..udělal vyšetření a mé krvácení červeně je od levin... už jsem přišla o miminko ve 4 mesíci selhala mi levina... ledviny neprodukují dostatečné množství hormonů..takže každej den injekce léky a prý budu ok... v pondělí jdu na kontrolu... Prcek byl v pořádku a prý je už dost velký a první krok máme zasebou..šance je,když léky budu brát.hlavní je že už vím co se děje.. musím ležet to je prý základ uspechu nechodit...tak se holky držte..jo taky dodal že jsem zajímavej případ a že si je jistej,že ta ledvina je poškozena tím urazem a má neplodnost je z toho že neprodukuje dostatečné množství hormonu už nevím jak se jmenuje zjistím a dopíšu 🙂