CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nitenka
16. led 2009

omlouvám se všem za velká písmenka 🙂 jsem tu první den ale už mám prostudované pravidla tak 🙂 se omlouvám... ☹ 🙂

aknyt
16. led 2009

Mně se stalo za ty 2 roky jen 2x, že jsem tam potkala někoho, koho jsem už viděla, takže si fakt nikoho nepamatuju. Akorát nitěnku bych poznala - i bez uší 😀

kralka
16. led 2009

No tak jsem ráda, že ty geny snad nesehají až tak daleko. Moje rodiče s početím problém neměli. Jen nevím jak by to šlo dál, protože se rozhodli, že budou mít jen mě.

nitenka
16. led 2009

aknyt - tebe taky poznám i s brejlema 🙂 😎 jinak díky že jsi mi poradila tyhle stránky.. pročítám staré příspěvky a je do dost zajímavé 🙂

len
16. led 2009

Já potkala akorát Jasminu a to ještě jsme se tu předem domluvily 😀 Ale mám blbou paměť na lidi, takže když mě někdo poznáte, drze se ke mně hlašte 😉

nitenka
16. led 2009

klarko ahoj.. já myslím že to může být tolik důvodů,že nemáme ani tušení... stačí třeba i víc času v těle se toho hodně změní a může být vše jinak a vyjít v pohodě domácí snažení..

nitenka
16. led 2009

len ok 🙂 😀 já se znám s aknyt z opu je to takovej veselej smíšek a byla fakt na pokoji sranda 🙂 od té doby si píšeme,ale na kfíčko není zatím nějak čas to musíme dohnat

aknyt
16. led 2009

abych to uvedla na pravou míru - s nitěnkou se známe z OPU u Apolináře, proto se poznáváme 😀

len
16. led 2009

No, jestli jste z Prahy, tak se na to kafčo klidně přidám 🙂 Jasmina je z trochu větší dálky...

larri
16. led 2009

Ja vas urcite nepoznam.
Aknyt,podle tvoji fotky bych rekla,ze jsi moje obvodni lekarka 🙂

nitenka
16. led 2009

larri to jsi napsala přesně já tu fotku tady taky okukuju a z toho smíška je nějaká ing nebo doktorka 🙂

aknyt
16. led 2009

larri, to bys teda dopadla, kdybych byla tvoje doktorka 😀 nerozeznám ani angínu od chřipky

nitenka
16. led 2009

len - klidně 🙂 můžeme časem něco naplánovat 😀

aknyt
16. led 2009

jsem pro srazík 🙂
to je fotka na pracovní průkazku, no 😝
Z jaké dálky je Jasmina? Nějak jsem to nenašla v profilu...

len
16. led 2009

Z Litoměřic 🙂 No, já bych si své foto asi na žádnej průkaz nedala - pošuk v černočerný jeskyni 😀

aknyt
16. led 2009

tak to je taky ze severních Čech... ale já pracuju v Praze, takže pro mne není problém srazík. Já bych si taky foto na průkaz nedala, ale bylo to povinné ☹

nitenka
16. led 2009

len z litoměřic 🙂 tak to je užasný tam to znám jak své boty měla jsem tam velikou lásku .-) 😀

len
16. led 2009

Tady bylo z Litoměřic docela dost holek 🙂

nitenka
16. led 2009

dnes se loučím papa všem 😉

larri
16. led 2009

Aknyt,mezi nama,nebyla by si jedina lekarka,ktera nepozna anginu od chripky.Jsou horsi pripady.Ja se ucila v Olomouci a jeden vecer mne odvezla sanitka s podezrenim na slepak.V noci mi delali vysetreni,pustili domu a rano jsem prisla znova.Dostala jsem papiry pro svoji doktorku s dopo.na gyndu a dalsi,protoze jsem z Opavy a blizil se vikend.A moje chytra doktorka mi dala stoptusin na kasel.To jde,ne? Mela stesti,slepak se nepotvrdil,mozna nejske jidlo,nevim.A to nebyl jediny problem.Tady v Praze mam lepsi doktorku.

A na kdy ten srazik domluvime,at tady o nem jenom nepiseme.Ja delam kratky,dlouhy tyden.Jak jste na tom vy?

larri
16. led 2009

holky,mate nekdo zkusenost s DORNOVOU METODOU? Tady na koniku to jedna holcina doporucuje.Pry je to lepsi nez Mojzisova.Nikomu to nevnucuje,jenom radi.

len
16. led 2009

Larri, nevím... Každopádně Mojžíšová je léty prověřená, statisticky prokázaná a lékaři doporučovaná. K Dornově metodě žádné statistiky neznám.

aknyt
16. led 2009

Co 27.1.? Je to úterý. Akorát netuším v kolik a kde. U I.P. Pavlova je čajovna, tam by to třeba i šlo, ale nevím, jestli se to tam nemusí rezervovat

len
16. led 2009

To by snad jít mohlo 🙂 Jestli máš kontakt na tu čajovnu, tak se tu v pondělí předtím můžeme dohodnout a zavolat tam potom...

larri
16. led 2009

Ja muzu v utery a budu se tesit.

aknyt
16. led 2009

je to www udzoudyho cz - je tam kde to je a asi i ten kontakt, tak se domluvíme příští týden. toho 27. je až ten další, takže času je ještě dost

saralinda
autor
16. led 2009

Ahojky holky,
prosím, prosím o radu. Od středy mám píchat Pregnyl. Budu asi chodit na injekce k obvodní doktorce. Mylsela jsem, že mi to píchne přítel (Jaržembovská říkala, že když mu to jednou někdo ukáže, tak to prý zvládne). Ale obvodní mu to odmítá ukázat a dát nám domů injekce. Tak se chci zeptat, jak jste to řešili o víkendu? Píchnou mi to u Apolináře? Mám si tam předem zavolat? Díky za radu.

len
16. led 2009

Saralindo - nemyslíš puregon? Na ten si řekni v CARu o instruktážní DVD, ale i v tom návodu je to namalovaný velice srozumitelně, i můj programátor to zvládnul 🙂 A injekce jsou přiložený k léku, teda t jehly, pero fasuješ zvlášť.

Pregnyl je jenom jednorázová injekce před OPU.

Nebo máš Fostimon s těma obyč injekcema?
Jinak u Apolináře ti i bez telefonátu píchnou cokoli, stačí přinést ten zelený rozpis a injekci a na pohotovosti ti to sestra bez řečí a bez poplatku bodne 🙂

saralinda
autor
16. led 2009

Len, jj, promiň. Fostimon. Ale nemám pero, mám normální injekce (nechtělo se mi připlácet).
Super. Díky moc. Tak si skočím tam.
Kde je u Apolináře pohotovost? Já, abych to tam nehledala, když se to mí píchat cca ve stejnou domu.

saralinda
autor
16. led 2009

Jé. holy, 27.1. taky bych zašla na pokoc. Budu tedy sledovat diskuzi, kdy se sejdeme. Koukám, že místo už je jasné. ÍPák je super.