CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
5. únor 2009

Jaké mudry? Té zubařky? Tam jsem právě neměla ani jméno, moje zubařka mě tam odeslala, já se telefonicky objednala (takže mám v diáři den a hodinu) a pak ten papírek s veškerýma údajema ztratila... Ale už je to vyřešený 🙂

tulipanekps
5. únor 2009

larri, písnu víc, až si trochu odfrknu. ale len to má hezky popsaný, nevím přesně kdy.

tak jen stručně:
7:15 nástup u caru, odevzdáš zelený papír nebo ještě něco, co chybí
- mužský tam zůstanou a holky jdou na pokoj(e) - nás bylo dneska 6
- přidělí ti postel, převlíkneš se do košile, vemeš si jupan a bačkory
- sestřička ti změří tlak a tep, nahlášíš populární váhu a výšku a čekáš
- zavolají si tě na sál, tam se rozcapíš, ukšírují tě, zeptají se tě na jméno a číslo z caru nebo na něco a uspí
- dovezou tě do pokoje, přelezeš si na postel a 2 hodiny nesmíš vstát, po cca hodině dostaneš čaj a dáš si sváču, pak jsme ukecaly sestřičku, že potřebujeme na wc. já a holka co jsme byly 1. a 2.
- okolo půl dvanáctý nás vypakovaly z postele, čekala na další a seděly jsme na pokoji, byla tam křesla. tak larri je zahřívala jiná dáma po mě...
- v půl jedný jsme se přesunuly před car a tam mají do jedné polední pauzu, od cca jedné nás volali podle pořadí, tak jsem šla zase 2., řekly nám, co a jak a že si mám druhý den zavolat co jaja dělají...

len
5. únor 2009

Strana 14 😀
Ale jinak je to přesný .-)

larri
5. únor 2009

Dekuji,takhle mi to staci.Ja si ani nepamatuji cislo z caru.Odpocivej a neboj,bude to dobry.

tulipanekps
5. únor 2009

len, jsi expert 😀 ale už jsem četla, že adresu máš 😀

len
5. únor 2009

Larri, to bylo děsný, já se tam vyklepaná odplížila na sál a oni na mě spustili - váha, rodný číslo, číslo v CARu... Tak jsem tam sypala ta čísla, pomalu jsem přidala i pin a číslo účtu 😀 A oni pak na mě nějaký úplně cizí jméno, tak jsem se bránila... Až pak mi došlo, že mám přímení až na jedno písmenko stejný jako jedna televizní moderátorka, tak mi přiřadili její křestní jméno a nějak jsem se v tom nepoznávala 😀 Ale naštěstí se to všecko vyřešilo 🙂

tulipanekps
5. únor 2009

holky, jdu si lehnout, jsem ok. papa odpolko číhnu.

larri
5. únor 2009

Len,diky moc,myslim,ze bych byla prekvapena,kdyby mi to popsal nekdo lip nez ty.Ale opravdu si toho vazim.

aknyt
5. únor 2009

Hezky popsáno, už jsem to skoro zapomněla ☹

len
5. únor 2009

Larri, nojo, ale zase kdo má náladu ty moje mnohastránkový elaboráty číst, že jo? 😀 Tuli to shrnula stručně a výstižně, není k tomu co dodat 😉

aknyt
5. únor 2009

Taky se musím pochlubit, konečně jsem pořídila župan a nebudu si ho muset půjčovat 🙂
Předtím jsem si myslela, že bych svůj neužila, ale kdoví, jak dlouho tam budu ještě strašit. Navíc jsem vzala spíše pánský, takže ho může mít i manža 😉

len
5. únor 2009

Gratuluju 🙂 Já ho mám už asi deset let a opravdu nejvíc jsem ho užila právě v nemocnicích 😉

nitenka
5. únor 2009

ahojky tuli 🙂 jak je broučku 🙂 co bříško? 2 vajíčka 😉 je super ,neboj hlavně at to jou siláci po mamince ,moc držim palečky at vše dobře dopadne...

tulipanekps
5. únor 2009

nitěnko, děkuji. snažím se myslet optimisticky, do zítra a budu jajům fandit a od zítra embrýskům 😉

tulipanekps
5. únor 2009

nitěnko a co ty? už v úterý jdeš na utz? 😉

nitenka
5. únor 2009

tuli 🙂 tak moc držim palečky 🙂 a doufám že se brzo přidáš kemě ak OLI 🙂

nitenka
5. únor 2009

na ultrazvuk mi to vůbec neutíká 🙂 trochu mi vadí,že u nás v caru neberou krev a kontrola dřív to čekání je dlouhé 3 týdny od transféru 🙂 ale vědí co dělají jen ta naše psychika... jdu v uterý v 11 snad mi dají fotečku

nitenka
5. únor 2009

holky u nás na chatu je tenhle měsíc 4 holky přirozeně těhu čekaj na ME a nic uplnej zázrak a na testu mají // a takhle hromadně a hodně holky už po nikolika IVF co mají pauzu 3 měsíce 😀 tak len doufám,že až to půjde tak bude domácí snaženíčko nějak se začlo dařit

nitenka
5. únor 2009

tady nikdo není co to co to? 😉

saralinda
autor
5. únor 2009

Tuli, super. Gratuluju. Jsi super slípka 😀

nitenka
5. únor 2009

sari ahojy jak je ? co bříško už je líp?

ola69
5. únor 2009

Tuli já jsem to nepochopila - byla jsi na odběru a embryoložka nepozná jestli jsou zralé ? Trošku se ztrácím v diskuzi 😉

ola69
5. únor 2009

To spíš čeká jak rychle se začnou dělit - mají na to nějakou stupnici 😉 ale vážně a dávájí jim označení jako 8A, 6A a tak. Mě zavedli 8A a zamrazili ty 6 a 5 ( asi nebyli dost velké ☹ ) Důležité je že jsou OK spermie a máš 2 to je super.

tulipanekps
6. únor 2009

tak dneska držíme palce larri, tak podle času už nervózně posedává na příjmu. tak tfuj, tfuj, tfuj, ať máš pěknou úrodičku 😉

tulipanekps
6. únor 2009

nitěnko, to uteče, to čekání do 10. dne taky nebyla žádná sláva, jen už to je dávno, viď 😉 už se těším i za tebe na fotečku, fakt. jsi statečná a dodáváš mi naději... 😔

tulipanekps
6. únor 2009

holky, všem vám moc děkuji, bez vás bych byla v bohnicích... bříško je lepší, ale znám lepší stavy. haha!!

tulipanekps
6. únor 2009

ola, v diskusi se neztrácíš, jen asi píšu zmatečně... já to taky nepochopila... embryoložka řekla, že má 2 pěkná vajíčka, tak jsem se ptala, jestli jsou zralá, tak že to pozná dneska podle toho, jestli se oplodnila. asi mi nechtěla dávat nějakou zaručenou naději, abych nebyla zklamaná, když je to už 2. ivfko... ale co volat budu stejně... a těm dvěma jajům moc věřím... taky se dozvím, kdy bude transfer, prý to může být i o víkendu, tak to mne překvapilo...

tulipanekps
6. únor 2009

sar, děkuji. sice si moc jako nosná slépka nepřipadám, ale jsem za ty 2 ráda, to bych kecala, že ne... to víš, nervy pracují, člověk už ví, čím prochází, jak je to napodruhé... myslela jsem na tebe.. co bříško? už je líp? 😕

len
6. únor 2009

Tenhle týden je fakt hektický 🙂
Myslím na larri a po desáté se sem připojím, jak je na tom Tuli, tobě taky moc držím palce 😉

tulipanekps
6. únor 2009

len, dík. až tam zavolám, tak jestli nezkolabuju, tak hodím hlášku...

taky na larri myslím... kolik jich je a kdy půjde na řadu... ale je šikovná, folíků měla hodně, tak to bude mít hezkou úrodičku... věřím tomu. 😉