CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nitenka
2. únor 2009

jak mi je? smutno potřebuju patráka na těhulení jasný takže se koukej ke mě přidat jinak tě kousnu 🙂 😀

saralinda
autor
2. únor 2009

nitěnka 🙂

nitenka
2. únor 2009

saralinda moc držím palečky a přeji hodně štěstíčka...budu na tebe zítra myslet moc moc tak se dž 🙂 a hezky mi tu těhotněte nemám si ským pokecat 🙂)))))))

saralinda
autor
2. únor 2009

Nitěnka, moc díky.
Jakto že nemáš s kým kcat? To se jako s náma netěhulkama už nechceš bavit? 😀

Ne, ne, dělám si legraci. Moc děkujeme, že nám dodáváš naději, že to IVF fakt funguje.

nitenka
2. únor 2009

musím vás pěkně srát pardon,ale mě každá se // doháněla k šílenství.... takže si vás ted tady začaruju a bude se to tu jmenovat kulaté Apoleky 🙂 ne dělám si legraci,ale vím jak je to těžké to čekání mám radost že je to tu u Apolenek tak hezky rozjeté a byrzy začnete hlásit taky// a magořit jako já 🙂 už se nato těšim.... 😀

ola69
2. únor 2009

Tulipanku klobouk dolů jak to eviduješ - já jsem ráda že udržím nit toho co se děje 🙂 Já už jsem to psala ale přes ošklivé prostředí je u Apolináře většinou personál vstřícný. Já chodila na injekce i přes víkend a žádný problém.
A 4 folíky jsou supeeer. Mě viděli 5 bylo jich 6 ale jeden se udržel jen den. A to mi reagoval jen jeden vaječník - ten kde nemám vejcovod. Já jsem si den před odběrem před spaním přála ( andělíčku můj strážníčku .....) at jich je tam těch 5 a aspoň 2 se chytí a zafungovalo to. Ty dvě se vyvíjeli nejlépe a nejrychleji. A teď mě zlobí a nechtějí kafe 🙂 Takže si přej ať se alespoň 2 připraví na trasfer a uvidíš.

nitenka
2. únor 2009

olo69 taky přesi jen tu mám těhulku 🙂

len
2. únor 2009

Hele, Niti, moc nekecej, že bys nás měla štvát 😀 Všechny ti to tady strašně moc přejeme 🙂 Jseš jedna z nás, podstupovalas to samý, v těch samých místech, s těma samejma doktorama, dokonce úplně nejvíckrát z nás, tak proč bys nás měla štvát? 😉 Pěkně tu zůstaň a referuj, jak embryjko pěkně roste a tluče mu srdíčko a pak tě kope... Prostě jsi jen o pár týdnů napřed, takovej předvoj před náma 🙂

nitenka
2. únor 2009

olo69 nevíš jak vysoké jsi měla hcg s dvojčátky? já mám 13 den po KEt + 5dení morulky 2x a dnes mám hcg 402,2

tulipanekps
2. únor 2009

sari, asi abraka-dabra, čáry máry fuk, ať je tam další foliluk!!!!!!!

len
2. únor 2009

Nit, myslím, že to začíná být rozlišitelné tak někdy v 5.-6.tt, do té doby se to vyvíjí podobně...

tulipanekps
2. únor 2009

nitěnko, k šílenství mě nedoháníš, užila sis svý a jsi živoucí důkaz, že se jednou dočkáme i my... 😉

nitenka
2. únor 2009

len neboj to byla jen moje vzpomínka...zustavala jsem na chtu vždy jediná která neměla // mé spolubojovnice už mají mimina 🙂 takže si dělám legraci jak je to občas dost těžké pro holčiny ktreým to nevyjde občas číst o štěstí druhých...můj příklad vy jte tady uplný andílci moji 😀

saralinda
autor
2. únor 2009

Nitenka, soulasím s Len. Ty jsi takovíá naše královna 🙂
Nitenka a ty sis nechala zavést 2 embryjka? Já myslela, že jen 1. V čajce si mluvila o tom, jak bys měla ze 2 strach. Su volaká zmetená,

len
2. únor 2009

Nitenko, tenhle pocit znám, v diskuzi, kam chodím drbat, už se čeká druhý kolo 😉

nitenka
2. únor 2009

🙂 jsem ráda za ten srazík fakt byl moc hezkej

len
2. únor 2009

Zase bude 🙂
Teď se omlouvám, přišel mi domů chlap, jdu mu ohřát večeři a posvátně ho pozorovat, jak se cpe 😉

tulipanekps
2. únor 2009

nitěnko, myslím, že jsem taky kulatá apolenka i bez // 😖

nitenka
2. únor 2009

mám zavedené 2 emryjka pmražáčky a byla vědší šance že se to povede ,než rozmrazit a zamrazit doktor mi to doporučil... Mám po autonehodě a měla jsem uraz s ledvinou a už jsem přišla o mimi ve třetím měsíci ledvina mi selhala ale bylo to rok po uraze pak jsem spadla z lodě a mám zloenej bederní obratel..takže budu klidnější,když bude jedno... bude to víc v klidu..když budou dvě tak budu muset víc bojovat a asi to proležím... nevím ale pro klid bych chtěla jedno když už je vymodlené,než se 9 měsíců tak bát

nitenka
2. únor 2009

prážáčky jasně píšu jak tatar už od narození tak pardon ☹

saralinda
autor
2. únor 2009

Len, ty mě dokážeš rozesmát i den před OPU.Tak manžílka pěkně pozoruj 😀
Nítěnko, máš recht, srazík byl super.Kromě jiných pozitiv si teď pod přezdívkami představím konkrétní milé osůbky a taky v tom nemám takový guláš.

nitenka
2. únor 2009

len to je jasný to se musí..máme to taky takto zavedené .-)papa

tulipanekps
2. únor 2009

ola, děkuji, budu si to přát a před opu a transferem se budu snažit myslet pozitivně... a taky se pomodlím, jestli to budu umět..

tulipanekps
2. únor 2009

len, máš pravdu, budeme po nítěnce dědit nejen rady 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ola69
2. únor 2009

Nitenko to vůbec nemám ponětí. Já to neřešila abych se nezbláznila. Upnula jsem se na to že můj problém je jeden špatnej a jeden chybějící vejcovod a řekla jsem si že když je dostanu dovnitř už to všechno půjde. Zní to jako že jsem slabá na hlavu ale po tom co mi sebrali vejcovod a měla jsem nízkou sliznici a je mi 39 jsem usoudila že toho je moc a nebudu se tím zabývat. Ale vážně měli jsme ohromnou kliku a ty ji máš taky tak to neřeš a užívej si to. A na to že bude 1 bych nespoléhala. Mě taky řekli raději 2 nejste nejmaldší a ta sliznice..... A je jim 11 týdnů. A dvojčata jsem neplánovala jen jsem si to chtěla pojistit 🙂

nitenka
2. únor 2009

holky já jsem po transféru slíbila emryjkum že je vemu do mekáči když se udržej... to mají prý děti rádi,nevím co mě to napadlo ale zabralo to

ola69
2. únor 2009

Tak to ti nezávidím. Zvlášt když ty Happy Meals budou chtít obě 🙂 Sestra má 3 kluky a věř mi Mekáče chtějí kdykoli.

nitenka
2. únor 2009

olo dík.. přesně vím co píšeš..jsi statečná ženská a moc moc moc ti držím palečky at je vše ok... já budu za dvě také rada vždy jsem si přála hodně dětí 🙂 ale strach mám jako každá mama tak se upínám nato že jedno je mín rizika,ale když budou 2 mimi budu stasná 2x

saralinda
autor
2. únor 2009

Nitenka - no ty jsi vzorná miminka. Plníš svoje sliby a to se má. ne, fakt se tady řežu u počítače smíchy. A navíc se v kuse cpu. Nějako si říkám - do půlnoci ještě jíst a pít můžeš, tak toho využij 🙂

nitenka
2. únor 2009

olo ale já jim to už slíbila tak aspon jednou tam určitě zajdem, začnu šetřit 😀