CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
17. dub 2009

Leni, já si to taky myslím, i když DO UK jsem nikdy nevolala, jenom VEN 😀

lenickan
17. dub 2009

papus nemáš fotku?

papus
17. dub 2009

no já jsme mu říkala,že jsem tě asi viděla a on jak jste vypadali a podle toho říkal,že vás tam viděl fotku v albíčku jinou nemám,ale můžu ju tam dát

lenickan
17. dub 2009

dej jí tam aspon na chvíli at se kouknu abych věděla pro příště🙂

papus
17. dub 2009

leni už jsem fotku uložila tak se jukni

lenickan
17. dub 2009

už jsem se koukla - myslím že manžela jsem tam taky zahlédla🙂

papus
17. dub 2009

tak pro příště se poznáme 😉

papus
17. dub 2009

můžeme teď sexovat??? 😕

lenickan
17. dub 2009

budu ti moc držet palečky aby to klaplo. jak dlouho už se celkem snažíte? A prozradíš kolik Ti je?
My zahájili 3. rok snažení ted v březnu a je mi 29... tak snad do těch 30 bude zaděláno🙂

lenickan
17. dub 2009

no jojo jen to ještě podpořte doma!!! POVINNĚ🙂

lenickan
17. dub 2009

mne to Jarošová dokonce posledně říkala a ještě večer doma a ráno taky🙂

papus
17. dub 2009

mě je 33let v listopadu už 34 ☹ snažíme se přes rok tak doufám,že už to taky vyjde když ne teď tak alespoň po IVF 😉 tobě taky držím pěstičky ať už to vyjde 🙂 to čekání je hrozné já mám jen ten pravý vejcovod neprůchozí jinak jsme ok a spermie jsou úplně vynikající až až....

papus
17. dub 2009

s tím sexíkem to je super to na to vlítneme hned večer 😀

lenickan
17. dub 2009

no večer nebo ráno at se to ještě pojistí... vajucho bude ted stejně ještě ve vejcovodu takže sexík ničemu nebrání. Po transferu IVF je to asi jiné - to poradí Len...
U nás je to složitější jelikož manžel nechce IVF takže musíme zkoušet IUI - minulý měsíc jsem měla 1. ovulaci takže se není ani moc co divit že to neklaplo ale na 6 pokusu už by snad konečně mohlo ne?🙂

len
17. dub 2009

Po transferu IVF doporučují pauzu 5-7 dní, ale on je člověk stejně tak nafouklej a bolavej, že ani není nálada 😉

papus
17. dub 2009

no to by teda už mohlo konečně klapnout...a proč manžel nechce IVF?

papus
17. dub 2009

díky Len 😉

lenickan
17. dub 2009

nechce jelikož má morální problém s tím, že vznikne více mimoušků, využíjí se dva a co se zbytkem...
No prostě zatím nechce, nevím jak bude reagovat když se nebude další rok dařit...
Ale já věřím že IUI klapne i když ne třeba hned ale klapne. Nemáme jiný problém než mou anovulaci takže do 12 měsíců s ovulací by to mohlo klapnout...

papus
17. dub 2009

to je pravda už se to musí prolomit a vyjít to.....a co si teda teď budeš píchat?

lenickan
17. dub 2009

fostimon mám vyfásla jsem 11 ampulí

lenickan
17. dub 2009

ted budu 14 dní plonková, takže ani nevím jestli budu přispívat... co taky že??

len
17. dub 2009

Leni, to já už bych nemohla přispívat půl roku 😉

lenickan
17. dub 2009

no joo ale ty nejsi plonková🙂 ty ovuluješ🙂

len
17. dub 2009

A k čemu mi to je? 😀 No nic, mějte se, jdu domů a přeju pěkný víkend 🙂

papus
17. dub 2009

a ty jedeš na dovču tak si to budeš píchat tam jo?

lenickan
17. dub 2009

taky hezký víkend, pomlau to balím🙂
no jedem do švýcarska na finále MS v hokeji a pak to tam ještě projedeme🙂 a vyvýletujeme...
budu píchat tam no... a kdyby něco tak se můžeme klíďo vrátit není to tak daleko

papus
17. dub 2009

aha já myslela někam do teploučka,že frčíte 😉 hezký víkend 🙂

lenickan
17. dub 2009

nene zatím takhle teploučko až v červenci🙂
papa

papus
17. dub 2009

papapa

papus
20. dub 2009

hezké ráno všem 🙂

ahoj Leni jaký byl víkend? 😉 mě přepadla nějakčíá chřipka naštěstí mám jen rýmu,ale i to stačí v práci to bude s kapesníkem u nosu ☹