CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

streghina
22. led 2013

@consti ahoj, tak to je super, zvažování 1 nebo 2 je fakt těžký, dvojčátka jsou hezký, ale ta práce najednou, asi bych volila 1, ale člověk nikdy neví, co je správné. Snad ráda, že máš už lepší náladu a konečně pozitivní myšlenky 😉 kéž by ten leden vyšel nám všem 🙂

streghina
22. led 2013

@petulak1988 ahoj, to jsi teda měla pěknou úrodu, já si to četla dvakrát, to snad není ani možný. Dostinex mi doktorka napsala na prolaktin, měla jsem mezní hodnoty před rokem a něco, ale nakonec jsem to nebrala, protože dle HP u Apolináře nic nenašli. Tak hodně štěstí 😉

petulak1988
22. led 2013

@streghina no me ho pry dal proti hyperstimulaku....🙂 tak snad jo ...

streghina
22. led 2013

@petulak1988 aha, a kolik bereš, já měla snad půlku tb. týdně? Už ať to máme za sebou, co? Já to teda mám procházku růžovou zahradou oproti vám, mě spíš trápí, aby to bylo pak v pořádku. Tak hezký odpočinkový večer 😉

martinka87
22. led 2013

@petulak1988 wow, to je uroda!!! Kdyby Ti neco bylo, mazej hned na pohotovost, manzelovi rikali, aby me hlidal a kdyztak jsme okamzite jeli, protoze muzes krvacet do bricha.... Tak at Te doma hlidaj!!!!!
@consti jsem rikala, ze tu PN v CARu nedavaji 😉 super, ze jsi to zvladla a embryjkam drzim palce! 😉

petulak1988
22. led 2013

@martinka87 me nemocenskou chteli dat...no beru na to prasky a injekce a hoooodne piju taky si jich mela tolik???Ja jdu v patek na kontrolu

petulak1988
22. led 2013

@streghina no jeden denne 🙂 drzim ti palecky

martinka87
22. led 2013

@petulak1988 protoze jsi taky extremni pripad!!!! 😉 Nene, ja jich mela vzdy okolo 20. a uz to rikali, ze je moc! Takze proto upozornuju, at Te doma fakt hlidaji!!!!!!!

petulak1988
22. led 2013

@martinka87 a mela si hodne pit??

martinka87
22. led 2013

@petulak1988 hodne pit se ma pri celem IVF, ale nijak me na to neupozornovali... Ja si myslim, ze Ty mas dobry nabeh na hyperstimulak, proto Te na to upozornovali!!

nikohlava
22. led 2013

@petulak1988 Ahojík Peťulko, já vůbec nevím na co to je ? Ani ten název mi nic neříká ale myslím, že pokud ti to dal Dr., tak to určitě ber 🙂 Nezkoušela jsi se juknout na nějakou diskuz?

petulak1988
23. led 2013

@martinka87 prosim te je normalni ze jsem nafoukla a ze to jeste na dotek boli? v noci jsem spala dobre...vydesila si me tak se asi prrehnane kontroluji

martinka87
23. led 2013

@petulak1988 nechtela jsem vydesit, ale na druhou stranu jsem rada, ze se hlidas!!!! Nafoukla byt trochu muzes, ale rozhodne ne hodne!!! A citlivost pri tolika folikulech muze byt, zkus si vzit Ibac....

petulak1988
23. led 2013

@martinka87 uz jsem volala do caru taky rikala ze nafouknuti pri 41vajicek je normalni ale at se vazim a merim obcod bricha a na krev jdu uz zitra aby v patek na ultrazvuku uz meli vysledky z krve a vypit aspon tri litry mluvila jsem s Polaskovou...a hlavne hlidat jestli priblizne vycuram to co vypiju...na zachos beham furt 🙂

martinka87
23. led 2013

@petulak1988 tak super, urco lepsi radej volat!!!! 😉 budu drzet moc palce, aby bylo vse ok! Urcite hodne pij, to je ted to nejlepsi co muzes pro svoje telo udelat!!!!! 😉 ja jsem pri IVF taky pila (na me) hodne, cca ty 3,5 litru, ale co jsem otehotnela, tak se nemuzu k piti vubec donutit ☹

petulak1988
23. led 2013

@martinka87 tak jsem volala do laboratore a z tech 30vajicek se jich oplodnilo 24 z toho 23 uz zacalo spravny vyvoj tak rozhodne patecni kontrola jestli embryo zavedou nebo nee 🙂

mooncaa
23. led 2013

@petulak1988 Tak 23 embryek, to je slušný, tak ať se krásně vyvíjejí (ono asi některé nejspíš odpadne, ale ať je jich málo, co to vzdají). A jestli hodně čůráš, tak to je dobře, to se to asi moc v těle nezadržuje.

petulak1988
23. led 2013

@mooncaa jj dekuji moc ale bricho porad boli vemu si ten brufen ☹

martinka87
23. led 2013

@petulak1988 to je nadherne skore!!!! Drzim moc palce, at je tam hlavne ten jeden vitez!!!!! 😉

petulak1988
23. led 2013

@martinka87 moc dekuji jsi zlata...ted jsem zjistila ze mam hnedy vytok je to normalni ???Myslim ze snad ano po vcerejsim krvaceni z OPU...uz me boli bricho o neco mene ale neprestalo...☹ uz mam v sobe litr a pul jeste musim to same.... plus pullitru kakaa
(

mooncaa
23. led 2013

@petulak1988 Hnědý výtok je normální, když jsi měla tolik folikulů. A brufen si ber, dokud můžeš, není potřeba se trápit bolestí. Držím palce.

petulak1988
23. led 2013

@mooncaa dekuji moc jsi zlata 🙂 zitra jdu na krev a pozitri na ultrazvuk...kez by sel mimisek zavest

martinka87
23. led 2013

@petulak1988 jasnacka, hnedy vytok a kor u Tebe je normalni! Spis by bylo divny, kdyby nic.... Ja jsem pri tech 20folikulech taky trosku zaspinila 😉

petulak1988
23. led 2013

@martinka87 dekuji zlati 🙂 uz bych chtela aby bylo po bolesti

martinka87
23. led 2013

@petulak1988 chapu, ale neboj, za chvili to mas za sebou a broucka u sebe 😉 jsem vzdy vychazela z CARu cela mimo, ze si nesu mimiska v sobe 😉 je to krasny pocit 😉

martinka87
23. led 2013

@mooncaa tak coooooo, uz jsi to dostala? 😉

petulak1988
23. led 2013

@martinka87 jj ted jsme si delali srandu ze bychom ted mohli zalozit dve fotbalovy muzstva....ted jsem totiz rekla priteli kolik jich zatim mame

mooncaa
23. led 2013

@martinka87 Někde se MS fláká, já vždy před MS špiním a zatím nic, takže to nevypadá, že by měla zítra nebo pozítří přijít. Ale já to tušila, že ta chřipka to posune. Asi se to zase plánuje, tak aby OPU bylo zrovna v těch 2 dnech, kdy manžel nemůže. A těhotná nejsem, bo nejdřív byla MS a pak chřipka a na sex nebyla nálada.

mooncaa
23. led 2013

@petulak1988 😀 Kam se na Vás hrabe Klabzuba.

petulak1988
23. led 2013

@mooncaa no to jo my zazim mame i trenera 😀 musim to brat s humorem 🙂 ja si moooc preji zdrave miminko a pritel take a v koutku duse doufa v holcicku 🙂 kluka ma a uz dospeleho 22