CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

evulatko
24. led 2013

@consti, v tenhle den ma mi 6-8 bunek, takze 7 je v pohode.-)

consti
24. led 2013

@evulatko Díky!!

petulak1988
24. led 2013

@consti drzim pesticky 🙂 urcite se mu u tebe bude libit 🙂 u me to na et nevypada

petulak1988
24. led 2013

@leny11
@evulatko
@consti
@mooncaa
@holanci holky pomoooc nevite kde se nachazi pohotovost apolinare a nemate nektera cislo?

holanci
24. led 2013

@petulak1988 ježiš copak ti je???? Netuším kde má apolinář pohotovost, ale jestli je ti zle, jeď na tu nejbližší co máte !!!!

mooncaa
24. led 2013

@petulak1988 Pohotovost je jak vlezeš dovnitř, tak kde je pokladna a za pokladnou doleva a tam. Je to zhruba zrcadlově než je sálek CAR. číslo nevím.

mooncaa
24. led 2013

@petulak1988 googl tvrdí: 224 967 491

mooncaa
24. led 2013

@petulak1988 Držím palce.

mooncaa
24. led 2013

@consti Já teď naposledy měla folíky jen na jedné straně. Ono to bývá normálně jeden cyklus jedna strana, druhý druhá strana. Tak to asi bylo u Tebe i při stimulaci.
Já myslím, že 7 buněk je OK - se to zrovna dělilo a jedna buňka se ještě nestihla rozdělit a ty ostatní jo. Jo a při nějakém genetickém vyšetření je prý v tomto stadiu odebírá jedna z těch buněk a prý to dalšímu vývoji miminka nevadí.
Držím palce těhulko.

streghina
24. led 2013

@consti jé, tak držím taky pěstičky, ať se hezky vyvíjí. 😉 Kdo ti dělal UTZ?

streghina
24. led 2013

@petulak1988 jé, číslo je určitě na netu, je pravda, že je za pokladnou doleva a nevím, jestli to nebylo dvakrát doleva, co to najednou? Pokud se něco děje, určitě volej.

streghina
24. led 2013

@streghina
@consti


holky, pro štěstí 😉

streghina
24. led 2013

@petulak1988

holky, pro štěstí 😉

petulak1988
24. led 2013

@streghina jsi zlata 🙂

holanci
25. led 2013

@petulak1988 ahojky, tak jak, už je lépe? Bolelo tě asi hodně břicho viď? ☹ hlavně, že už je lépe....

petulak1988
25. led 2013

@holanci ahojky hrozne me tlacil zaludek.. ☹ no uz je to lepsi ted se pripravuju za hodku mam byt na ultrazvuku tak se uvidi...
HOLKY moje vsem vam moc dekji

holanci
25. led 2013

@petulak1988 a jela jsi nakonec na pohotovost nebo ne?
Tak mocinky držím pěstičky 😉

consti
25. led 2013

@petulak1988 Moc držím pěstičky, ať jsi ok!! A ať můžeš jít brzy aspoň na KET. Bojovníčků máš dost, tak to bude ok!! 😉
A vám ostatním holky moooc děkuji za povzbuzení, jste zlatíčka!!! 😵
@streghina no ultrazvuk při stimulaci mi dělal dr. Řežábek a odběr pak ta mladá doktorka, zase nevím jméno...a transfer včera zase Řežábek 😉

mavo
25. led 2013

holky čeká mě příští měsíc IVF. Už jsem na to všechno vyfasovala, ale nějak nevím co od toho čekat.. ? Budu si píchat Fostimom, pak 7. den na UTZ a tam se zjistí co? Budou mě čekat ještě nějaké injekce? Díky za rady a odpovědi...

mooncaa
25. led 2013

@consti Řežábek mluví na rovinu, se mnou u KET taky plánoval další IVF, kdyby se nezadažilo. A je šikovnej umí embryjka dobře zavést. Mě třeba říkal, že 1/3 těhotenství končí potratem (samovolným) a kdyby počítal i ty brzo zachycené těhotenství, tak to vychází 1/2. Že to už je na přírodě, že tu už oni neumí ovlivnit.

@petulak1988 Držím palce ať si už dneska přineseš embyjka sebou domů.

petulak1988
25. led 2013

@mooncaa ahjky moc dekuji...uz jsem doma s jednim bojoivnickem v brisku 🙂 mam ten syndrom ale vodu v tele jen malinko...zaludek pry tlaci protoze mi ted pomaleji pracuji streva a proto nemuzu na zachod...mam jist kasovitou stravu a presnidavky 🙂 melo by to pry odeznit...v utery jdu na krev a ve stredu na kontrolni ultrazvuk...vajecniky mam zvetsene 8 a v pondeli mam volat jestli se neco zamrazi.... asi mi pry bude dost blbe kdyz se embryo uhnizdi
@consti
@holanci
@streghina jinak kontrolu mi delala jirsova a transfer a i druhou kontrolu rezabek...mam brat trikrat denne dva utrogestany do pochvy

mooncaa
25. led 2013

@petulak1988 Super. A kolik bojovníčků máš aktuálně u nich? Mě na kadění pomáhaly švestky, kompotované nebo stačí sušené. Po porodu bývá stejný problém. 😀

petulak1988
25. led 2013

@mooncaa no zatim 20 ale rikala mi ze by asi zamrazili jen ty nejsilnejsi tak do 5 ...🙂 jo zkusim je to je des....ale jsem stastna ze jsme mohli zkusit i cerstve embryjko...snad se povede,spatne se mi dycha kdyz chodim nebo neco delam jak to tlaci...vl eze dobry

market25
25. led 2013

ahoj holky,
jsem objednaná k Apolináři na březen, snažíme se s přítelem 2 roky a gynekoložka mi už podruhé zjistila vyšší testosteron v krvi, prosím řeknete mi své zkušenosti?platí se tam vůbec nějaká léčba??děkuju Markét

martinka87
25. led 2013

@petulak1988 super, gratuluji moc!!!! 😉 uz jsem se ale vydesila, kdyz jsi shanela cislo na ambulanci...
@consti take drzim palce, at se mimisek zahnizdi.... 😉
@mavo 7.den jdes na kontrolu, zda na leky reagujes a samozrejme se stimuluje dal 😉 mne pri tomto UTZ prisly na cystu, tak mi ji hned vyndali, protoze mi ona pozirala ty hormony a rostla jen ona a ne folici 😉 drzim moooc palce!!! 😉 😉

petulak1988
25. led 2013

@martinka87 dekuji drz mi palecky...ted jsem dostala skytavku to je neco ☹

martinka87
25. led 2013

@market25 plati se, samozrejme... Ale ne jako v soukr CARech 😉 platis, kdyz chces nehrazene leky, plati se ICSI, mrazeni, KET, ale jsou to v poho castky 😉 drzim palce 😉

martinka87
25. led 2013

@petulak1988 jasnacka, budu moc!!!! 😉

mavo
25. led 2013

@martinka87 Díky moc.. to se mám na co těšit... nevíš ještě jestli se u Apolináře dělá metoda PICSI?

petulak1988
25. led 2013

@martinka87 je mi pekne blbe potebovala bych se bud vyzvracet nebo to druhy