CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
3. únor 2013

@martinka87 OOOOOO se máte tedy já jdu něco dělat 🙂 přeji krásný den......

martinka87
3. únor 2013

@japro manzel jde akorat ven s hafikem, ale ja vegetim... Ceka na me zehleni, ale to az pozdeji 😉 pekny den!!! 😉

petulak1988
3. únor 2013

@martinka87 tak jsem jeste netestovala nemam testik...dnes ho teprve koupim jenze ja chodim casto v noci ted curat nevim proc dnes jsem byla petkrat tak to ta moc bude naredena ne???Ja uz jsem dnes 14dni po pregnylu ten uz tam nebude....pousteli me 28 a to tam hcg bylo ale nevim jestli nizke ze mizel pregnyl nebo nizke ze zacina tehu .-D no neupinam se na to ale jedeme do lekarny koupit neco na kasel mam sileny...uz me otravuje 🙂 a pro injkece na redeni krve tak koupim i testik .-)

martinka87
3. únor 2013

@petulak1988 jj, tak to Pregnyl urco uz nebude 😉 drzim na zitra na rano moooc palce! 😉 s tim curanim nevim no... Ja jsem byla taky na zacatku tehu nastydla... ☹

mooncaa
3. únor 2013

@petulak1988 Držím palce na zítra.

Já pořád nic. Už 3. den mě bolí břicho jako prase, zatím 10 dní zpoždění. Včera test bílej. Jo, když už zpoždění, tak bych brala rovnou 9 měsíců. Mě snad propadne předoperační.

streghina
3. únor 2013

@martinka87 asi jo, záleží, jak se u koho vyplaví, já to někde četla, co den to 1tisíc

streghina
3. únor 2013

@japro tak to jsi dobrá, já bych to asi nepíchla, vždycky jsem šla za sestřičkou, no, šlo o 1 injekci za měsíc, kdyby jich bylo víc, tak bych asi musela 😒

streghina
3. únor 2013

@petulak1988 tak dej zítra vědět, to už bys mohla testnout. A kolik musíš vypít vody denně? Nebo to se už jen z těla odplavuje samo? Já furt zkoumám, jestli ovu byla nebo ne, měla být ve čt nebo pá, ale žádný zvláštní pocity, dneska mě bolí vaječník, tak nevím, jsem 18DC, což je u mě normální, že mám ovu asi tak, no, uvidíme, nic moc z toho nečekám 😅

japro
3. únor 2013

@streghina no do břicha to jde ale ta zadnice to e trochu v zadu :D to sem nedala ;)

martinka87
3. únor 2013

@mooncaa jezkovy voci, ta si teda dava na cas ☹ ☹

petulak1988
3. únor 2013

@mooncaa
@streghina dekuji no uvidime jestli testnu bojim se moooc... no ja uz piju normalne ty dva litry denne jako kdyz jsem byla zdrava a curat tak casto chodim hlavne v noci ☹ proto nevim co to je

streghina
3. únor 2013

@petulak1988 hmm, tak nevím, třeba je to fakt těhu, já byla na záchodě taky pořád, ale přes den, ale pořád jsem měla takový divný pocit v podbříšku. Tak pak dej vědět, ju 😉

petulak1988
3. únor 2013

@streghina jj dam no me tam obcas pichne ale u me je to ze nevim jestli je to syndromem ikdyz myslim ze uz jsem v poho nebo neee....prsa se mi zvetsily tam voda byt nemuze ale muze to byt hormonama ja mam strach

martinka87
3. únor 2013

@petulak1988 strach je naprosto normalni, to tady ma a mela kazda!!! Drzim strasne moc palce a tesim se na rano na dobre zpravy!!!! 😉

petulak1988
3. únor 2013

@martinka87 ted jsem snedla 10okurek.. 🙂 nevim jestli se to da vsugerovat protoze jinak okurky vubec nejim.. 🙂 a ted se cpu salatem a twistrem 😀 des hormony blaznivy....to neni jeste dukaz chjo...no aspon ze mame mrazacky... 🙂 akorat ty prsa se mi teda pekne zvetsily des

martinka87
3. únor 2013

@petulak1988 jooooo, okurky 😀 jeste si na ne dej slehacku a jsi jasna 😉 ja je mam rada normalne a ted je taky muzu casteji! 😉 ja jsem prsa citila po Utrogestanu... Kdyz jsem pak byla tehotna pri druhym IVF, tak jsem citila, ze je neco jinak, citila jsem "neco" v podbrisku....

petulak1988
3. únor 2013

@martinka87 kdyz ja utros beru normalne kazdy mesic na mrchu ale ted se mi desne zvetsily ...ale to muze byt hormonama ja vim no aspon ze fakt mame mrazacky...moooc bych si to prala ted ale aspon budu mit utechu 🙂 no ja okurky normalne fakt nejim nechutnaji mi ale nevim jestli uz to nemuze byt vsugerovany

martinka87
3. únor 2013

@petulak1988 aha, tak to ju, ja mela Utros jen dvakrat, vzdy po IVF.... No vsugerovat si chut na neco, co jindy nemusis, nevim jestli jde... No nema smysl nad tim polemizovat, zitra budes (budeme 😉 ) chytrejsi 😉

petulak1988
3. únor 2013

@martinka87 jj uvidime je to bud anebo....jinak zadny priznak nemam...pokud opravdu muzu pokladat neco za mozny priznak jsou to ty prsa a obcasne pichnuti v podbrisku ale vse muze byt zajiste hormonama 🙂 uvidi se asi zitra pokud nepujdu zase 10krat curat za noc to by bylo asi hodne zredeny ne??

martinka87
3. únor 2013

@petulak1988 hele fakt nevim... Jako zredeny, pokud nepijed, tak to snad ani zredeny byt nemuze... Fakt nevim, jak se to dela, kdyz jdes tolikrat v noci curat....

petulak1988
3. únor 2013

@martinka87 jj uvidime bud testnu nebo nee...to curani je desny...a moooooc dekuji

martinka87
3. únor 2013

@petulak1988 nemas zac!! Jsem moooooc zvedava!!! 😉

petulak1988
3. únor 2013

@martinka87 no to ja taky... 😀 budu u toho myslet na mrazacky 😀

martinka87
3. únor 2013

@petulak1988 😀 😀 😀 aby jsi si pro ne sla az za par let 😉

petulak1988
3. únor 2013

@martinka87 😀 no spis jako na utechu 🙂 to jsou hrozny nervy a pak zklamani

streghina
3. únor 2013

@petulak1988 ♥ posílám pro štěstí na zítra na testování, neměj strach, vím, že se to lehce říká, ale starosti nám všem teprve začnou. Já dělala právě ovu testík a jsou silné obě čárky 😉 bolí mě totiž celý den při čůrání vaječníky, až se chytám za břicho, tak uvidíme, takhle vždy trpím při braní clostíku, má na mě velký účinek

holanci
4. únor 2013

@petulak1988 Mocinky držím pěstičky na dnešek a čekáme tu všichni na pozitivní zprávičky, určitě je brouček tam, a hezky se u tebe na 9 měsíců zabydluje 😵 😵

petulak1988
4. únor 2013

@streghina
@holanci holky tak nic v caru mi rekli ze je brzo ze se ma testovat az tento patek ale urcite uz by tam neco bylo si myslim ja.....no v patek mi maji brat krev....no nic jsem smutna desne

petulak1988
4. únor 2013

@holanci
@streghina menstruace ☹ jsem zvedava jak mi zitra udela ultrazvuk

streghina
4. únor 2013

@petulak1988 jééjda, tak to jsem nečekala ☹ není to brzy, ale tělo si odpočine a připraví, pak to určitě vyjde, lepší než kdyby to museli ukončit jako mně, že se nevyvíjí dobře, pij čajíky a jez vitamíny, příští měsíc to jistí, já tomu u nás taky moc nedávám bez toho pregnylu 😉