CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

holanci
5. únor 2013

@japro krásná zpráva, kéž bychom to takto měly všechny co to musíme podstupovat 😵 😵 věřím že už i to, že budete mít dost mrazáčků ti dodá lepší pocit, budeš ve větší pohodě a to miminku i tělu také prospěje a určitě je lepší šance na uchycení když ty budeš v relativní pohodě 😵

japro
5. únor 2013

@holanci jj to jo snad se vše pujde dál jak má .....

japro
5. únor 2013

@holanci taky bych to přála všem pač to stálo něco nervu a bolesti je mít 🙂

mooncaa
5. únor 2013

@japro Wow, tak to je krásný počet.

consti
5. únor 2013

@holanci No kéž by, úplně to nezatracuji. Dost holkám se povedlo doma a když nemáme žádný velký problém, tak i zázraky se mohou stát 😉 . Musíme čekat ty 3 měsíce, ale uvažuji o tom, že si dáme i delší pauzu, tak ty 4-5 měsíců, uvidíme 😉 .

consti
5. únor 2013

@japro hele ten Utroš nevadí, mě teda Řežábek nic neříkal, ale vím, že mi to tam čistil a to jsem si schválně naplánovala braní Utroše tak, abych na transfer byla už několik hodin po Utroši 😉 .

consti
5. únor 2013

@japro A to bylo tvé první nebo druhé IVF? Já moc doufám, že u toho druhého už mě nastimulují fakt víc, aby těch vajíček bylo dost a bylo na zamražení 😅 .

holanci
5. únor 2013

@consti Určitě nezatracuj, i můj doktor mě vždy povzbuzuje, že měl spoustu případů, kdy ženský měly třeba už léky na IVF a najednou se povedlo přirozeně, spoustu takových je i tady na koníkovi a mám i 2 známé, kterým to taky x let nešlo, pak měli jít na IVF a otěhotněly 🙂 je to fakt hodně na přírodě a asi dokud to z nějakého důvodu nemá být, tak to nebude a až někdo řekne "teď" tak se povede 😵 Kéž by se vám to povedlo doma... A hlavně taky hodně dělá ta pitomá psychika, jenže jak to z té hlavy dostat....... 😖 Nebudete zkoušet třeba i IUI v mezidobí? Nebo to úplně vypustíte?

consti
5. únor 2013

@holanci Chceme to úplně vypustit 😉 . Prostě už se těším na těch pár měsíců, kdy nebudu nic řešit 😵 .
Holky, jinak přišla vám mrška, i když jste braly Utroš? Já ho zatím pořád beru a už 3. den špiním, ale řekla bych, že to slábne...A špinit jsme začala v den, kdy měla přijít mrcha... 😝 Tak ho teda doberu, už ho mám jen asi na dva dny a pak počkám, jestli mrcha dorazí. 🙄

japro
5. únor 2013

@mooncaa děkuji 🙂

japro
5. únor 2013

@consti no první u Apolináře jednou už jsem měla dříve odběr v Pronatalu tam sem také měla více vajíček kolem té 20ks přesně nevím ted už jen at se do pátku dobře držeji 🙂 jj snad ti dají více hormonu a vše bude lepší držím moc palečky 🙂

japro
5. únor 2013

@consti jj děkuji ale víš divné jako že budu uplně od toho zadělaná :( no ale to jsem každá a počítají s tím 🙂

holanci
5. únor 2013

tak ani 5 IUI nebylo úspěšné, rozjíždí se mrcha ☹ budu doufat, že ivf nám pomůže... nebo třeba do té doby i příroda 😉 přeci jen na konzultaci jdeme až v březnu - mimochodem už se tam fakt i těším, protože věřím, že nám pomůžou, pak určitě nějaké to vyšetření a když by to dobře šlo, v květnu by mohlo být ivf... do té doby třeba při nás bude štěstíčko... 😉

streghina
5. únor 2013

@holanci
@consti
holky, něco na tom vypuštění bude, já totiž na poslední návštěvě u Apolináře byla u Řezábka, když viděl, že přes rok a půl k ničemu nevede, tak říkal poslední pokus a na podzim IVF a já ten cyklus otěhotněla, bohužel to pak bylo ZT, ale vypustila jsem a řekla si, že podzim to jistí a ono to vyšlo 😉 takže ono to vyjde 🙂

streghina
5. únor 2013

@petulak1988 to jo, to je otázka, sama bych nevěděla, ale teď ti kamarádka psala, furt lepší mít dvojčátka než jedno a pak dvojčátka, to už by bylo horší a je to pravda 😎

petulak1988
6. únor 2013

@streghina jaka kamaradka??Jenze mi asi budeme chtit jen jedno miiminko .-)

mooncaa
6. únor 2013

Tak sláva, MS konečně dorazila a za týden v úterý jdu na UZ, od zítra injekce.

martinka87
6. únor 2013

@mooncaa huraaaaaaa, vyveste prapory, MS je tuuuu 😀 😀

streghina
6. únor 2013

@petulak1988 ahoj, omlouvám se za překlep, ne "ti", ale "mi", pak to vyznělo fakt blbě 😀 a jak je?

petulak1988
6. únor 2013

@streghina jj no nanic,mam peknou chripku ☹ chjo...co ty??

streghina
6. únor 2013

@petulak1988 tak zkus zázvorový kořen, citron a med, já to piju skoro každý den večer, hodně totiž trpín na záněty průdušek a letos dobrý, myslím, že díky tomu a pak beru vitamíny od Swiss. Ale myslím, že i ty hormony dělaj divy, já loni byla trochu nastydlá, pak mi píchli pregnyl a já úplně padla. Jinak to ujde, teď jsem si byla zacvičit, ovu jsem měla v ne a po //, takže času na testování mám dost, asi 14dní 😒

japro
7. únor 2013

dobré ráno holičny 🙂 tak včera jsem začala poctivě brát UTROGESTAN jen se pořád vařím nad tím že toho ve mě je tolik že tam ten doktor přes ten lék nemuže ani ne ten transfer ani koukat :D vím no máme to všechny ale jak řikám jako pocit že jsem špinavá to sem celá já :( ...... jinak doufám že u Vás vše jde tak jak má a co nejlépe , ani vám vubec nevím nikdy jsem na transferu nebyla je to rychlovka to vím ale pak ? má se bejt nák v klidu? ležet? nebo jak ? je mě jasné že večer na disco nepujdu :D

japro
7. únor 2013

@mooncaa no paráda tak at se daří a neni ti po nich nic moc ted vše uteče jak voda..... 🙂 držím palečky....

japro
7. únor 2013

ufffff ráno telefonát z laboratoře já nedejchala co se děje :( doktorka mě řekla že je vše v pořádku at se nebojím jen mě měněji čas na 9.15 :D a že se pulka vajíček vyvíjí na jedničku a druhá o trochu pomaleji ale zatím všechny pořád bojujou jupíííííí ;)

petulak1988
7. únor 2013

@streghina ahojky no uz to snad prechazi...porad teda hodne kaslu ale ryma pomalu snad mizi...dnes prijde na navstevu maminka pritele...vcera jsem pekla margotku a dnes babovku 🙂 a varim segedin 🙂 tesim se na brezen to uz snad budu v poradku 🙂

streghina
7. únor 2013

@japro tak vidíš, super, hlavně že bojujou a rostou 😉 Utrogestan jsem brala na srovnání ms skoro rok, už ho nikdy nechci, pořád nafouklé břicho a slipovka byla nutná i v noci

streghina
7. únor 2013

@petulak1988 na kašel jsou dobrý Mullerovy pastilky se šalvějí, jsou to taky skoro bylinky. Já dnes byla u gyndaře pro accidum folicum, pak jsem koupila chlorellu a zase ty swiss vitamíny, takže zásoba je doma 😉 já taky bych si nechala donést něco dobrýho, tvarohovo-citronovou bábovku jsem dělala o víkendu a už začínám myslet na to, co uvařím o víkendu, mm řekne vždy "něco dobrýho" a pak něco vymysli. Určitě neboj březen to vyjde určitě, hlavně jen taky listovku, to accidum folicum je fakt dobrá kyselina listová na předpis a doplatek asi 40 kč, dřív jsem kupovala femibion 300kč na měsíc, to budu jíst, až budu čekat mimčo dřív ne 😎

japro
7. únor 2013

@streghina tak já mám jen tři balení a beru to po 6ks deně tak to neni zas tak na dlouho ale nafouklá a tlačí mě břicho už od odběru vajíček :(

streghina
7. únor 2013

@japro no, 6 tb. je dost, já měla vždycky jen 2tb od 17 do 26DC, ale ovu mám kolem 20DC, takže to dobrá kombinace nebyla, sice moje bývalá doktorka mi říkala, že to nemá vliv na ovu, ale někde jsem četla, že působí jako antikoncepce, jinak je dobré na udržení miminka. Tak hodně štěstí 😉

japro
8. únor 2013

@streghina děkuji jj doktor řiklal že to je na udržení 🙂