CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
26. bře 2013

@mooncaa jakpak ti je tehulko...🙂 ??

mooncaa
26. bře 2013

@petulak1988 Trochu blbě, tak doufám, že je vše OK. A ten utrouš opravdu zabral a už vůbec nešpiním.
Já jsem zvědavá holky na Vás, doufám, že tu brzy budete těhotné všechny.

petulak1988
26. bře 2013

@mooncaa tak to je super ze uz nespinis tak myslim ze kdyz ti je blbe tak se mrnous pekne zavrtava 🙂 no snad mas pravdu ze se nam to vsem povede.. 🙂 musime verit... jsi zlata tak na nas dal prskej.. 🙂

mooncaa
26. bře 2013

@petulak1988 Nejen pro Tebe.
Prrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

holanci
26. bře 2013

@luca119 my tam byli zatím jen jednou na 1. konzultaci a zrovna u Řežábka - na mě působil úžasně, milý, příjemný, vše v klidu vysvětlil a hlavně - nechal nám udělat imonologii a ještě půjdeme na genetiku ještě před 1. IVF, což jsem moc ráda 😵

petulak1988
26. bře 2013

@mooncaa dekuji a urcite nejenom ja 🙂

japro
26. bře 2013

@petulak1988 a sakra tak se opatruj a t si brzo fit..... a at to brzo dostaneš 🙂

petulak1988
26. bře 2013

@japro jj hlavne to...🙂 uz bych chtela stimulovat sliznici a vedet ze se neco deje 🙂

mooncaa
26. bře 2013

@petulak1988 Ty jsi byla na té vyvolávačce v CAR nebo u svého gyn.? Být Tebou tak do CAR zavolám a domluvím se s nimi.

petulak1988
26. bře 2013

@mooncaa kdyz jsem ji potrebovala minule tak mi rekli ze musim ke svemu gyn tak jsem tam ted sla bez zavolani oni ji tam snad nedavaji

streghina
26. bře 2013

@petulak1988 tak teď jsem kaput, dneska jsem byla s mamkou na odběru tkáně z hlavy, udělal se jí tam divný flek, tak jí vzali vzorek a šili asi na stehy, sice jsem měla být podpora, což jsem byla a teď jsem padla, hlava mě bolí a mám zvýšenou teplotu, ale možná jsem chytla něco od manžela, má kašel a rýmu, jinak mi je fajn, ale ms mě tak nevadí 😉
@japro já jdu v 10.30h, to tě budu střídat, ale sestra říkala, že má ze sálku na chvíli dorazit, asi na hoďku nebo dvě, no, uvidíme, žádnou babku nechci 😎

streghina
26. bře 2013

@luca119 díky Řezábkovi jsem už jednou otěhotněla, a to jsem u něho byla jen jednou, jinak super Jirsová, milá a vše vysvětlí

petulak1988
27. bře 2013

@streghina ahojky ja uz jako zazrakem jsem bez rymy i krk prestal..tak musim dnes poklidit a vyprat...jinak jsem stale bez mrchy uz fakt nevim

japro
27. bře 2013

@streghina tak se třeba dočkáš 🙂 no já když to vezmu kolem a kolem tak žádné velké rozhodování nebude ....mám jen tři normální otázky a to že ted pujdu na druhé IUi je jasné to vím od minula od Jirsové..... my všude chodíme hodně brzo tak třeba nás vezmou dříve 😀

mavo
27. bře 2013

ahoj holky, tak tak menzes je takovej slabší, tak já nevim.... je možný, že se to zakousávalo a měla jsem tedy "menzes" tři dny? 20.DC je menzes je fakt brzo... tak nevím, jestli ještě nepřijde v těch mých standardních 32 dní... nejvtipnější je, jestli to takhle bude i další měsíc, protože mi řekli, že si mám píchnout 22. DC hormony, ale já tenhle cyklus ani 22 dní neměla 😀

petulak1988
27. bře 2013

@mavo ahojky ja uz bych rekla ze bude jen tenhle menzes....kolem toho 32Dc bych uz necekala 🙂 ale uvidis...kazde telo je jine...ja to napriklad stale nedostala,tak snad brzy..a jak ti je???Do caru jdes kdy??

mavo
27. bře 2013

@petulak1988 No sem taková nafouklá a unavená... ale ani mě nebolelo břicho jak při normální menzes, akorát asi pravý vejcovod? Nebo něco tam napravo nad tříslem... počkám až tohle něco skončí a objednám se tam, musim si vyzvednout injekce...

petulak1988
27. bře 2013

@mavo jj tak uvidis.. -) oni ti reknou vice 🙂

mooncaa
27. bře 2013

@mavo A nebyla to třeba opožděná ovulace? Ty jsi si test dělala?

mavo
27. bře 2013

@mooncaa o týden? A i s krvácením? To nevím... ovulační test jsem nedělala....

mooncaa
27. bře 2013

@mavo Těhotenský test jsem myslela. Ale mě se po IVF MS zkrátila na 22-23 dnů, tak to třeba máš podobně a postupně se vrátí zase na běžnou délku.
To je hrozné, co si ta MS dělá, jedna brzo, druhé se zase toulá.

mavo
27. bře 2013

@mooncaa těhu jsem si dělala v neděli ráno a byla tam neviditelná čárka... v pondělí už nic.. po IVF jsem měla 24.DC ms... jinak předtím cyklus asi 32... takže teď ji mám v březnu 2x 😀 jen co jsem skončila tak 14 dní na to zase 😀 Tak já to mám asi i místo @petulak1988

akin
27. bře 2013

Ahoj holky, dovoluji se přidat s malým dotazem. 27.02. jsem byla u Apolináře na transferu (možná třeba i s některou z Vás 🙂) 3-denního embryjka. Bohužel to nevyšlo a krvácet jsem začala už při dobírání Utrogestanu někdy 30 DC ☹ MS byla poměrně silná a testy před i po ní negativní, takže naděje na těhu není žádná. Nyní asi od 4 dny (okolo ovulace )špiním. Vím, že to není nic nenormálního, jen se mi to nikdy dřív nestalo a i když jsem asi hormonálně "rozhozená" po tom iVF, nevím, jestli se neobjednat na nějkou kontrolu nebo tak. V papírech od Mudr. není psáno, že by se mělo ... nevím, nechce se mi už nikde lítat po doktorech a plašit,ale nechci nic zanedbat. Nemáte to některá podobně? Díky a hezký večer

petulak1988
28. bře 2013

@mavo
@mooncaa
@japro
@streghina ahoj holky tak hlasim 1DC a ve 14:15navsteva caru kvuli probrani stimulace sliznice 🙂

mavo
28. bře 2013

@petulak1988 tak paráda!!!!

petulak1988
28. bře 2013

@mavo jj super uvidime co reknou

holanci
28. bře 2013

@petulak1988 no tak super zpráva...... 😵 😵

japro
28. bře 2013

@petulak1988 jupíííí konečně tak pak napiš co a jak 🙂

petulak1988
28. bře 2013

@japro jj napisu...puvodne jsem mela jit zitra ale radsi jdu dnes uvidime co bude

petulak1988
28. bře 2013

@holanci dekuji moc jsem nervozni