CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
28. bře 2013

@japro
@holanci vsechno v haji ☹

mooncaa
28. bře 2013

@petulak1988 Copak?

petulak1988
28. bře 2013

@mooncaa byvalo by se uz mohlo stimulovat na ket kdyby se mi na pravem vajecniku neudelala skoro 4cm cysta takze mam na mesic antikoncepci,po mesici zase prvni den cyklu na UZ kdyz zmizi udelame KET kdyz ne tak ji musi odpunktovat a to uz jsem zazila a podruhe se mi teda nechce...tu bolest si pamatuji doted

mooncaa
28. bře 2013

@akin Někdo trochu krvácí okolo ovulace běžně. Ono po stimulaci je tělo nabuzené, tak máš možná ovulaci silnější a proto krvácíš. Já bych to teď nechala být a kdyby se to opakovalo i příště, tak bych se na to zeptala, nebo se zeptala až půjdeš k Dr. Ale to je jen můj názor, osobní zkušenost s tím nemám.

mavo
28. bře 2013

@petulak1988 tak co u Apo?? Jak všechno v háji? Jaké máš zprávy?

petulak1988
28. bře 2013

@mavo no uz jsem to psala monce..blbe zpravy.. ☹

mavo
28. bře 2013

@petulak1988 Byla jsi rychlejší.... Chjo... to je na prd.. a to nevadí, že budeš mít antikoncepci? Nedá se to něčím jiným?

mooncaa
28. bře 2013

@petulak1988 Tak to je teda smůla. Ber to tak, že to tak má třeba být, že třeba pak ten KET vyjde. Teda džím palce ať cysta odejde sama a nemusíš na punkci.

mavo
28. bře 2013

holky, nevíte co se stalo nikohlava? Psala že jde na plodovku, pak že je vše super a teď má místo miminek dva andílky :((

petulak1988
28. bře 2013

@mavo
@mooncaa nevadi ta antikocepce pry muze napomoci urychleni zmizeni te cysty.... a i pak pripadnemu chyceni...uvidime no ....je mi vselijak cestou domu jsem si koupila dorty a ted tu smutnim...tak jsem se tesila ze se bude neco dit...ze budu cekat na zavedeni snehulacka.. ☹

mavo
28. bře 2013

@petulak1988 teď je na sněhuláčka stejně ještě zima 😉 ale chápu tě...

mooncaa
28. bře 2013

@petulak1988 Já vím, je to zklamání, když už je člověk natěšenej. Zítra bude líp, alespoň s tou antikoncepcí se ta MS nebude třeba courat.

@mavo Nevím, taky jsem na to včera koukala. Ona byla tak šťastná a teď toto. Ach jo, to vůbec není spravedlivé.

petulak1988
28. bře 2013

@mavo dekuji 🙂 aspon jsem se pousmala 🙂 ale holt se neda nic delat...zase mesic v haji.. a nadeje zadne...jen modleni aby cysta zmizela

petulak1988
28. bře 2013

@mooncaa no mam to dostat za 25 dni asi no...tak uvidime musim se modlit aby to tam za mesic nebylo a mohlo se jit na ket

petulak1988
28. bře 2013

@mooncaa to je silene s tema holcickama...je mi ji lito..proc se tohle musi stavat ☹

streghina
28. bře 2013

@petulak1988 nesmutni, měsíc sem, měsíc tam, já už mám takových měsíců za sebou, že jeden vydržíme, hlavně ať zmizí ta cysta 😉

petulak1988
29. bře 2013

;
@streghina jj to mas pravdu vcera jsme si rekli ze stejne kdybych to dostala normalne tak ted cekam jeste na tu druhou mrchu...tak to vyjde uplne nastejno.. 🙂 hlavne uz nechci na tu punkci ☹ takze se fakt modlim aby zmizela

japro
30. bře 2013

@akin ahoj vítám tě tu u nás 🙂 no já sem měla nepovedené IVF a pak sem také dlouho po další MS měla naružovělé špinění ale maličkato.... nikam se s tím nešla tak nevím..... jak jsi na tom ted? byla jsi někde?

japro
30. bře 2013

@mavo taky sem to študovala co se jí stalo je do hruza byla sem z toho mimo ... jen myslím že tu podrobnosti nepsala ....... stačí co napsala..... víc asi ani nemuže, zatím nechce.... ach jo život pitomej.....

japro
30. bře 2013

@petulak1988 péto držím moc palečky at prášky pomužou a je vše na jedničku 🙂 a brzo jdeš na ET

japro
30. bře 2013

@mooncaa ahoj 😉 tak jak se daří ? doufám že je už vše v pořádku a cvrček se má dobře už byl nákej ultrazvuk?

akin
30. bře 2013

Japro , Moonca-moc děkuji za reakci a děkuji za přivítání 🙂 Nakukuji sem už celých 5 let, co se snažíme, ale zatím jsem se moc nezapojovala. Nyní jsem asi 18DC a stále špiním (ze začátku jasně červená krev, teď už jen špinění jako po MS). Volala jsem k Apolináři a sestřička mně objednala příští týden na ultrazvuk, prý by to mohla být cysta a nebo taky nic, ale bez ultrazvuku to neřekne. Prý se to po IVF běžne nestává a nemělo by to už ani být následkem hormonů. NIjak mi to nevadí a neomezuje mně to, ale tak stejně jsem se chtěla zepta, kdy můžu nejdřív na další pokus, tak to vezmu všechno najednou. Nemám žádné mražáčky, přežilo jen jedno emryjko ze tří, takže mně příště čeká zase celé IVF v plné parádě ☹

streghina
30. bře 2013

@petulak1988 jo, máš pravdu, hlavně ať jsme zdravé a pak to půjde samo 😉

consti
30. bře 2013

@akin Ahoj, také jsme sem chodila. Mrkni do diskuze Stal se zázrak,.Jsem těhotná. Dávala jsem tam příspěvek, taky jsme se snažili skoro 5let, mám za sebou dvě IUI a jedno IVF, taky žádná embryjka nezůstala...nic z toho nám nevyšlo a teď jsem otěhotněla přirozeně 😵 . Jsme zatím na začátku, ale i tak je to pro nás zázrak. 😵 😵

petulak1988
31. bře 2013

@consti ahojky tak jak se mas ??Dlouho jsi se neozvala 🙂

petulak1988
31. bře 2013

@streghina jj a jak se mas ty??? 🙂

consti
31. bře 2013

@petulak1988 ahoj Peti, mám se parádně 😵 . Jsem těhotná a podařilo se přirozeně 😉 ! Ale na ultrazvuk jdu až ve čtvrtek, takže tak 😉 .

petulak1988
31. bře 2013

@consti tak to je super moooooc gratuluji....tise zavidimm ale v dobrem...🙂tak ted snad uz te budeme vsechny nasledovat

consti
31. bře 2013

@petulak1988 Peti, budete. Nám se podařilo po 4,5 letech, tak už byla asi řada na nás 😀 😉 -

streghina
31. bře 2013

@petulak1988 ahoj, celkem pohodě, až na to, že jsem od manžel chytla rýmičku, takže dneska polehávám, včera jsem to přehnala s uklízením a vařením, takže to je možná následek i toho 😉 ale jinak dobrý, dobrala jsem tamoxifen a v pátek utz, to jsem zvědavá a v uterý jdu vyzkoušet tu Mojžíšovu metodu k fyzioterapeutce, tak dám pak vědět, pak tam musím i ve středu na konzultaci, jaký to mělo vliv na mě a co ty jinak?